Z deníku policie

V Humpolci již opět hořel úmyslně zapálený kontejner.

K dopravní nehodě došlo v pondělí 2. srpna kolem 14. hodiny přímo v centru Humpolce. Osmadvacetiletý řidič osobního automobilu Ford Escort jel ulicí Máchova. Při vjezdu na hlavní pozemní komunikaci přehlédl zleva jedoucí osobní automobil Peugeot 205. Řidičce Peugeotu nedal přednost v jízdě a došlo v prostoru křižovatky ke střetu obou vozidel. Při nehodě utrpěla lehké zranění řidička Peugeotu a její spolujezdkyně. Řidič, který nebyl připoutaný, vyvázl bez zranění. Alkohol byl u obou řidičů vyloučen orientační dechovou zkouškou. Nehodou vznikla škoda za téměř 51 tisíc korun.


 


V neděli 1.srpna v ranních hodinách se vloupal dosud nezjištěný pachatel do provozovny jednoho humpoleckého baru. Z baru si pachatel odnesl plazmový televizor, počítačový monitor od kamerového systému, stolní počítač od sázkových her, kávovar a elektrocentrálu. Škoda byla vyčíslena na 74 tisíc korun.


 


Policisté pátrají po pachateli trestného činu poškozování cizí věci. Dosud neznámý pachatel v sobotu krátce po půlnoci úmyslně zapálil v ulici Jiráskova v Humpolci plastový kontejner na tříděný odpad. Svým jednáním tak žhář způsobil Městu Humpolec škodu ve výši patnáct tisíc korun.


 


(Zdroj: www.policie.cz )

Čtěte dále:   Zloděj si odnesl ze zahrady ve Vilémově ratanový nábytek

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

XTERRA MELECHOV 2010

Pá Srp 6 , 2010
Zveme Vás na IX. ročník terénního triatlonu konaného na Vysočině pod vrchem Melechov ( vedoucí přes údolí Sázavy, Lipnici nad Sázavou a Orlík u Humpolce ). Čtěte dále:   Rychlost 229 km/h: jízda sporťáku skončila na dálnici u Humpolce

You May Like

Témata