Z Humpolce na Prahu osmdesátkou. Začíná poslední část modernizace dálnice D1 na Vysočině

Na dálnici D1 u Humpolce opět vyjíždějí stavební stroje. Pokračuje modernizace úseku mezi Humpolcem a Koberovicemi. V pondělí začaly práce ve středním dělícím pásu. Pro řidiče to znamená omezení provozu. Jeden z pruhů bude užší a maximální rychlost se sníží na 80 kilometrů v hodině.

Poslední část modernizace dálnice D1 na Vysočině odstartovala o tomto víkendu přípravnými pracemi u Humpolce. Dělníci tam od pátku do neděle instalovali dopravní značení a opatření.

Přehrát 

00:00 / 01:51

 

Z Humpolce na Prahu osmdesátkou. Začíná poslední část oprav dálnice D1

„Dokončují se tady práce, pokládka přechodných betonových svodidel,“ uvedl Ondřej Nevídal, který zodpovídá za instalaci dopravního značení mezi kilometry 89 a 92.

„Řidiči by měli dodržovat přikázanou rychlost a měli by si všímat značek. V levém pruhu je zákaz jízdy aut s větší šířkou, jak 2,2 metru,“ dodal. V tomto úseku bude také doprava svedena do jednoho dálničního pruhu.

Kromě úseku u Humpolce by se během března mělo začít pracovat také mezi Velkým Beranovem a Měřínem, tedy mezi kilometry 119 a 134.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Vlastníci lesů musejí odvézt dřevo napadené kůrovcem, hrozí jim pokuta

Út Bře 9 , 2021
Ideálně do konce března by měli vlastníci lesů odstranit, nebo tam alespoň asanovat dřevo, které bylo na podzim či v zimě napadené kůrovcem. Nejzazší termín, do kdy by mělo problematické dřevo zmizet z lesů, je konec května.
Vlastníci lesů musejí odvézt dřevo napadené kůrovcem, hrozí jim pokuta

You May Like

Témata