Za město krásnější

8

Snad se již opravdu začalo blýskat na lepší časy. Do ulic Humpolce vyrazili pracovníci Technických služeb se svojí speciální dvoukolkou, s jejíž pomocí odklízejí z chodníků a silnic exkrementy široké psí populace. Jak vypadá onen přístroj, o němž jsme již jednou informovali, se můžete podívat na našich aktuálních fotografiích.Přístroj za cenu cca 100.000,- Kč zakoupily
Technické služby.


K obsluze je určen pracovník na částečný pracovní úvazek. Po rozdělení města do několika úklidových zón by měl zaměstnanec za týden projet všechny ulice.


Photo by Petr P. 

Čtěte dále:   Fotografický workshop Pohlednice pro Humpolec

myska

8 thoughts on “Za město krásnější

 1. tyyyjo sto litru ra prumyslovy vysavac 😮
  na co to jezdi, nevite nekdo? elektrika, benzin ci vodikovy hybridni pohon krmeny psimi hovinky 🙂

  1. to je Hio-Tech dokonce to má za ty peníze i na*****ovací kolečka, to je komfort. Tahat to bude muset asi ten zaměstnanec, asi žádný pohon Franto :))

    1. Františku, ty jsi si nevšiml? Na vozíku jsou lahve s vodou, asi na umytí, pak smetáček a lopatka a je to! Hovínko je v pytli nato tata.

     1. No, před chvílí jsem to viděl v akci…teda ten motůrek má zvuk :).

     2. Kdyby nebylo tolik psů,nemusel by být vysavač za 100 tisíc. Zdražte poplatky za psi. Ať lidi za své miláčky platí víc než my popelnice a investice se tak vrátí.
      Touto cestou se omlovám všem poctivým,co si po svých pejskách uklidí a mohlo by se jich to tudíž dotknout.

     3. No to se mě teda dotklo. Co je tohle za logiku? Jakpak by se Vám líbilo, kdybych řekl, že co takhle proto, že spousty lidí se neumí u jídla kontrolovat, jsou obézní a jejich lečba stojí hodně peněz, tak že všem lidem zdražíme zdravotní pojištění? Asi moc ne.

      Za psa si podle mého platím docela dost a nevím proč bych měl odskákat to, že si po něm někdo jiný neumí uklidit.

      IMHO je stejně větším problémem bordel, který po městě dělaj lidi.

     4. Sure. Naprostý souhlas. Když najdu psí hovínko přímo před brankou u domu, tak mě to sice naštve, ale pořád je to biologický materiál (tudíž odbouratelný). Když však vidím brajgl, co je například v parčíku v ulici V Brance a přilehlém okolí, tak mi je fakt na blití. A příroda sama se s tím rozhodně nevypořádá. Bohužel je to lokalita, kde už úklid vzdaly i Technické služby, protože poté, co prostory uklidily, tak za dva dny tam bylo zase to samé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Oznámení o prodeji nemovistosti

St Dub 5 , 2006
Město Humpolec oznamuje záměr prodeje nemovitosti v ulici V Brance. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: V Humpolci ukážou, jak bude vypadat Spolkový dům. Představí výsledky soutěže

You May Like

Témata