Za psychologem do humpolecké knihovny

1

Trápí vás nějaký problém a nevíte na koho se obrátit? V humpolecké knihovně je vždy jedenkrát do měsíce k dispozici psycholog, a to zdarma.

Jedná se o psychologické a sociální poradenství, které je lidem nabízeno zdarma díky grantu projektu EQUAL. Přestože je tato služba zavedena teprve od listopadu, využívá ji hodně lidí a to i z širokého okolí.


Spolupráci s knihovnou si chválí psycholog Luboš Novotný, který mimo poradenství dává i přednášky na školách. Nejčastěji jsou řešeny rodinné problémy, především porozvodové vztahy a výchovné problémy dětí, ale v současné době přibývají i deprese z půjček. Podle psychologa jsou za všemi problémy špatné životní návyky a nedostatek volného času. Lidé tak nemají čas na rodinu, natož na sebe a jsou plni stresu z práce, který neumí ventilovat.


Psychoterapii navštěvují převážně ženy. Vše je řešeno metodou rozhovoru se snahou společně nalézt řešení. Pokud se jedná o vážnější problém, doporučuje psycholog odbornou pomoc psychiatra.


 


Bližší informace lze získat v oddělení pro dospělé čtenáře – telefon 565 533 181


 


 


 

Čtěte dále:   Humpolecké trhy

myska

One thought on “Za psychologem do humpolecké knihovny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lovci kožešin se vracejí

Pá Úno 22 , 2008
Ve westernovém městečku Stonetown u Kamenice (Herálce) je v sobotu již počtvrté pořádána soutěž Lovci kožešin. Čtěte dále:   V Humpolci se rozloučili létem bramborovou dokopnou

You May Like

Témata