Lovci kožešin se vracejí

Ve westernovém městečku Stonetown u Kamenice (Herálce) je v sobotu již počtvrté pořádána soutěž Lovci kožešin.

Start závodu je stanoven na 13:00 hod. 23. února 2008. Zápis závodníků probíhá nejpozději do téhož dne dopoledne, do jedenácti hodin. Přihlásit se lze i na telefonním čísle 724 025 420 nebo na e-mailu: kulda@stonetown.cz.


Tato hra je jedna z nejdrsnějších a nejtěžších, které městečko pořádá. Účastníci budou soutěžit ve střelbě, orientaci v terénu a musí se potýkat s mnoha nástrahami. Je samozřejmostí, že k zábavě odvážných je srdečně zván i kdokoliv další, ať se chce jen podívat na přihlášené bojovníky, nebo ho zlákají třeba jiné atrakce. K dispozici bude saloon Gold nugget s výtečným občerstvením a komu by to nestačilo, může se zapojit do sázek na vítěze a povzbuzovat svého ,koně‘.Výsledky budou vyhlášeny večer v saloonu Gold nugget, kde se lidé budou bavit při hudbě a zpěvu.


Pro vyznavače zimních táboření se v rámci soutěže uskuteční i první zimní táboření ve Stonetownu. Jsou proto zváni všichni otužilci, dobrodruzi, lední medvědi a další, kteří mají chuť rozdat si to s přírodou. Sraz účastníků je již v pátek 22. února 2008. Spaní je samozřejmě v městečku nebo v jeho blízkém okolí, a to ve vlastním stanu nebo i bez něj.


Více podrobných informací naleznete zde: http://www.stonetown.cz/


 


 


 

Čtěte dále:   Samosběr cibule na Vysočině: možnost mají zájemci u Humpolce

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hádanka pro vás

Po Úno 25 , 2008
V den, který patří k významným mezníkům v českých dějinách, chci oblažit vaše poetické duše básní, kterou z dnešního pohledu těžko můžeme chápat zcela vážně. Najde se mezi vámi někdo, kdo určí autora tohoto „mistrovského“ dílka? Malá nápověda: dědeček tohoto autora byl rovněž básník, nesporně známější, a až na jednu […]

You May Like

Témata