Za sex zaplatíte vlastním tělem

2

Na pražském Smíchově má být nově otevřen noční podnik, který bude svým charakterem údajně první na světě. Společnost slečny nebo dokonce i několika dívek na pokoji bude pro pány zcela zadarmo! Jediné, co si v novém podniku budou muži muset zaplatit, je jídlo a pití v erotické restauraci.


Platit za erotické služby se bude totiž vlastním tělem. Při sexuálních orgiích na pokoji budou kromě přímých účastníků také zvídavé kamery a jejich prostřednictvím si “to” užijí i stovky sexuchtivých slídilů prostřednictvím internetových stránek.
Nový klub se inspiroval oblíbenými televitními pořady reality show, kde se ovšem sexu naživo nedočkáte. Tady uvidíte všechno anebo si to můžete zkusit naostro jako “herec”. Pokud by se ale klient například styděl nebo nechtěl odhalit svou identitu, postarají se o změnu vizážistky. Klientům budou případně zapůjčeny paruky, speciální oblečení anebo budou nalíčeni k nepoznání. To vše už ale pochopitelně za poplatek.


A jak taková návštěva klubu bude probíhat? Při vstupu muže uvítá uvaděč. Představí mu prostory i účinkující slečny. Zájemce může zůstat sedět v restauraci a sledovat na obrazovkách dění v pokoji. Tam odejdou jen odvážní “pornoherci”, kteří budou muset podepsat čestné prohlášení, že souhlasí s natáčením.
Netradiční sex ještě více umocní stylové interiéry. Slastné chvilky budou moci zákazníci prožít v chladu iglú, nebo těla rozžhavit do ruda zavěšeni v řetězech v Pekle. Ani sex na obláčku v Nebi nebude problém, rovněž lze prožít extázi třeba v pokoji školačky. Tady ale bude muset zapracovat fantazie, protože nejmladším dívkám je devatenáct let.


Personál klubu tvoří čtyřicet žen ve věku od 19 do 40 let. Všechny ovládají světový jazyk, několik z nich jsou i vysoškolačky. O jejich zdraví se starají nasmlouvaní lékaři. Bez potvrzení o zdravotní prohlídce nemůže žádná dívka u agentury pracovat.
Aby se všechny záběry z pokojů dostaly bez problému do éteru, o to se bude starat desetičlenný tým režisérů a střihačů, kteří ze záběrů kamer namixují kokte
jl toho nejlepšího.


Takže pánové, neváhejte a staňte se i vy filmovou hvězdou!

myska

2 thoughts on “Za sex zaplatíte vlastním tělem

    1. Milý Petře, čtenářům Humpoláka adresy erotických klubů neposkytujeme, a to v jejich vlastním zájmu. (V „humpolákově blogu“ se můžeš dočíst, jak dopadá takové setkání s prostitutkou) :-))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tisíce odsouzených nenastoupily trest

So Říj 16 , 2004
Od 1.ledna 2005 si zřejmě znatelně přilepší čeští policisté. Jejich mzdové ohodnocení má být zvýšeno v průměru na 32 000 korun. Lze jen doufat, že úměrně svým platům zkvalitní i svoji práci. Pokud by ovšem k tomu došlo a policistům se například podařilo dopadnout více zločinců, kteří by byli také […]

You May Like

Témata