Zahájení Humpoleckého léta

Sobota 05.06.2021 15:30 – 22:00

Místo konání: Humpolec, park Stromovka

Zahajujeme Humpolecké léto!

Po dlouhém půstu vás zveme do parku Stromovka, kde je pro vás připravená pořádná dávka muziky a samozřejmě nezapomínáme ani na naše nejmenší.

celou akci zahájí Spolektiv, multižánrová kapela s autorskou hudbou, v jejíchž písních zní folk, rock i jazz. Další kapela cílí na děti  – Myš & Maš nabízí  autorské písničky, tanec, soutěže, dovádění.
Na Humpoleckém létě nemůže chybět humpolecká kapela! A na naší akci ji zastupuje jedna z nejoblíbeněnjších – PokusBand – šikovní kluci a super muzika! 🙂
Program ukončí v Humpolci již známá parta Crazy Dogs – rock´n´roll, padesátky, kostkovaná saka a puntíkaté šaty. Pastva pro oči a hlavně pro uši!

Odpolední program je doplněný sportovními aktivitami pro děti i dospěláky. Vyzkoušíte chůdy, lanové překážky, minigolf….a spoustu dalšího prospěšného pro váš pohybový aparátek a vyplavení endrofinů.

Máme pro vás také jednu novinku – něco, co tu ještě nebylo: Přijede za námi Petanque oddíl z Chotěboře, zahrajou tu exhibiční turnaj, a pak vás budou učit, jak se tato hra hraje.

Těšte se. My se těšíme moc! 🙂

www.infohumpolec.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Město ve věži

St Čvn 2 , 2021
Sobota 05.06.2021 – Neděle 26.09.2021

You May Like

Témata