Zahájení Letní Platformy Humpolec se blíží!

8

Je tu léto a s ním tradiční humpolecký festival Letní Platforma Humpolec v parku Stromovka – v srdci našeho města. Platformu otevíráme příští čtvrtek odpoledne 16. června.


Den, kdy se naplno rozjede humpolecké léto plné zábavy, radosti, hudby, divadla, jídla a dalších mnoha programů a aktivit. Program máme pro děti i dospělé. O gril se bude starat šéfkuchař Jenda Kotrba. Takže přijďte a užijte si s námi start letošního léta.

PROGRAM ZAHÁJENÍ
> 15:00-16:30 kreativní odpoledne s Andreou Popprovou
> 18:00-19:15 Aga Twardoch a Vít Křišťan duo / jazz-pop-alternative rock
> 20:00-22:00 The Train Robbers / rock’n’roll-surf

Veškeré informace o programu naleznete na našich webových stránkách nebo si program můžete stáhnout přímo zde.

 

Axl

8 thoughts on “Zahájení Letní Platformy Humpolec se blíží!

 1. Dělám od 6:00 ráno a tak chodím spát v 9:00. Tyhle akce by měli končit v 21:00 a ne v 22. Ne každý musí tenle hudební žánr a pořádat to mezi dvěma sidlišti je opravdu vrcholný nápad

  1. Buďte v klidu, přijde velká krize a dělnické profese se budou výrazně redukovat. Poté nebude stres se vstáváním.

   1. Buďte Vy v klidu, přijde velká krize a podobným akcím bude konec, sponzoři se budou více rozmýšlet a hlavně na evropských stromech přestane růst dotační ovoce…

  2. Jj, je potřeba takový akce pořádat aspoň 20 km od města a končit raději ve 20:00, co kdyby někde poblíž měl chatu někdo, kdo chodí pracovat na čtvrtou do pekárny.

   1. Pro jistotu žádný akce nedělat. Jen je pak riziko, že současná skupina kritiků bude kritizovat, že se zde nic neděje.

    22 h je noční klid a jestli to pánovi nestačí se vychrupkat do 5h ranní což je 7h, tak má smůlu.
    Všem lidem se nedá zavděčit

    Těším se na platformu, na koncerty, na grilovačky, na pivko, na setkalvání a mluvení s lidma. Vždyť o tom to je, užít si léto a pohodu, kterou letní čas přináší. Nenechme se otrávit bručounama.
    Hezký večer a bručone, sprcha, vyčistit zuby a do pelechu, za chvíli večerka😂😂😂

  3. Jste krásný motivační příklad pro naši dospívající mládež, když se nebude dobře učit a bude se flákat, dopadne stejně blbě, jako Vy. Bude chodit v 21h spát místo toho, aby si užili krásný večer v parku s lidma s hudbou, jídlem a pitím.

   Tady každý vidí k čemu je mimo jiné dobré vzdělání😉

   1. Tady každý vidí, že tzv. vzdělání nemusí být naprosto k ničemu, pokud člověk nemá pod kůží tzv. sociální inteligenci a ta se bohužel nevyučuje. To že někdo vstává do zaměstnání v 5.00 hod,. je vzkaz pro mladou generaci, že špatně dopadne, když se nebude dobře učit? Věřím, že mladá generace neoplývá takovou mírou neomalenosti a demagogie jako vy.

   2. Jste krásný mimozní příklad někoho, kdo nechápe, že i ten rohlík vám musí někdo upéci, k tomu pivku, které večer v parku popíjíte, musel sládek možná jít ve tři ráno, aby se dílo povedlo a tak musel jít spát v šest večer, a možná také někdo musel postavit tu univerzitu, na které jste na taková moudra příšel.
    Nevím, jaký důvod máte pohrdat lidmi, kteří se živí rukama. Možná je to jejich rozhodnutí a ještě to neznamená, že nejsou vzdělaní, inteligentní či moudří. Naopak vzdělání tyto vlastnosti automaticky nezaručuje, čehož jste vy příkladem.
    Pokud se živíte pránou, gratuluji, v opačném případě je mi vás líto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci - FORBES: Podnikat bez švindlů. Bernard ukazuje svou cestu v nově otevřeném centru

Út Čvn 7 , 2022
Malé pivo a velké výhledy, obojí v ceně vstupenky. Taková je odměna za vyšlápnutí 189 schodů, které se v efektně hadovité spirále obtáčejí kolem funkčního pivovarského komína. Konkrétně kolem komína jednoho z nejúspěšnějších pivovarů porevolučních let – humpoleckého Bernardu.
Bernardova otevřená zpověď: Už jsem tady neměl být

You May Like

Témata