Zahájení Letní Platformy Humpolec se blíží!

72

Je tu léto a s ním tradiční humpolecký festival Letní Platforma Humpolec v parku Stromovka – v srdci našeho města. Platformu otevíráme v sobotu odpoledne 13. června.

Den, kdy se naplno rozjede humpolecké léto plné zábavy, radosti, divadla, jídla, tance a dalších mnoha programů a aktivit. Program máme pro děti i dospělé. Občerstvení zajišťuje Restaurace Mahler.

PROGRAM ZAHÁJENÍ
> 14:00-15:00 Pohádky z lesa / Studio Damúza
> 16:30-18:00 Petr Taks / folk / Křelovice
> 18:30-20:00 Pohřební kapela / word music – crossover / Praha
> 20:30-22:00 Vepřové Komety / funk / Praha


V průběhu léta humpolecký festival nabídne více než osmdesát akcí různého charakteru. Středeční večery budou věnovány literatuře, letnímu kinu a přednáškám. Ve čtvrtek a v pátek večer v parku Stromovka vystoupí 25 hudebních skupin různých žánrů. Sobotní dopoledne bude určeno pro brunche pod otevřeným nebem. Setkáme se pokaždé s jinou evropskou nebo světovou kuchyní. Součástí každého brunche bude doprovodný program v podobě divadelního představení pro děti. Nezapomínáme ani na aktivity pro seniory, děti nebo na pohybové aktivity v parku.

Rozsah a kvalita festivalu a s tím spojená návštěvnost jednotlivých akcí i celého festivalu rok od roku stoupá. Za tuto tendenci můžeme být v první řadě vděčni našim partnerům, kteří nás každým rokem více podporují. Mezi naše partnery patří především místní firmy a podnikatelé, dále město Humpolec a kraj Vysočina.

Veškeré informace o celém programu naleznete na našich webových stránkách nebo si program můžete stáhnout přímo zde.

Čtěte dále:   Zichpilskými vrátky rovnou do pohádky

Petr

72 thoughts on “Zahájení Letní Platformy Humpolec se blíží!

    1. Ať zůstanou tam kde jsou, tam se jim určitě líbí, ale vůbec by nevadilo pokud by se od nick Mekis trochu přiučil, jak se věci mají správně, originálně a vtipně dělat.

     Lidi v Humpolci jistě ocení jejich aktivitu a pokud budou znovu kandidovat tak je určitě zvolí, jelikož koho jinýho by měli volit než aktivní a pozitivní lidi.

 1. Pravda na Vlastu Bruknera jsem úplně zapomněl, ale tomu to tam hoděj lidi vždycky, i kdyby byl slizký sebevíce. Ale to už tak nějak ke KDU patří, ovečky bedlivě v kostele poslouchají, koho mají volit, tam není prostor pro kritický myšlení, tam se následuje víra a ta jak známo hory přenáší😀

  1. Mno, tak nevím o jakém kostele je řeč. tam co já chodím (Chrám Sv. Mikuláše) se nic takového neděje, krom toho jsem tam Vlastu už hodně dlouho neviděl……

    1. mám pocit, že vlasta brukner nemá vlasy ulízané dozadu….
     Navíc mám pocit, že ta konstrukce, co návštěvník kostela to volič KDU-ČSL je přitažená za vlasy… a je jedno jestli jsou nakrátko nebo ulízané dozadu.

  2. Když se rozhlédnu po stávajících humpoleckých politických stranách, hnutích a formacích, které zatím existují, tak má KDU-ČSL jako jediná personu, která může po volbách 2022 dělat starostu a tou personou je právě současný místostarosta. To se nám líbit nemusí, ale je to prostý fakt.

   Konkurenční strany jsou bohužel vyprahlé personálně. ANO v podstatě neexistuje, nikdo z nich nestojí o ustanovení pobočky, komunisté jsou mimo už dávno,tandem stávajících jejich zastupitelů patří v drtivé většině mezi mlčící, ODS zasluhuje opravdu pár roků mimo vedení, STAN je rychlokvaška, která vznikla jen z důvodu, že připojením k STAN nemuseli shánět kandidáti podpisy, HUGO zatím nemá ve svém středu vygenerovaného člověka, který by to jednou vzal po ODS, mají nápady, ale chybí frontman, který je i zaměstnáním tady v Humpolci.

   ČSSD bohužel trpí rovněž, protože nemá nikoho v záloze. Silný lídr není. Navíc už třetí období voliči vybrali v soc.dem. kandidátce pouze nestraníky, za které to později členové místní buňky schytali,viz. kauza Nádraží, která neublížila ODS a KDU-ČSL, ale právě ČSSD, takže tam je také úhor. SPD, o té mluvit nelze jako o relevantní síle, člensky sotva založili pobočku a rovněž mají problém s postavou opravdového místního lídra.

   Takže suma sumárum, z této pouště vychází KDU ČSL jako připravená strana. Možná se objeví i jiná nová uskupení, ale lídři jsou u každého zboží nedostatkové..A to i republikově.

    1. Nespuhlasím!
     Proč hledáte frontmana a lídra strany či hnutí v osobě, která je zaměstnána v Humpolci? Není lepší hledat spíše rodáka, patriota a víc než cokoli jiného ocenit jeho ochotu vrátit se z Velkeho města sem na ves a pomoci? Přinést zkušenosti, přehled, nadhled atp.? Naopak, toto je velká výhoda a něco, čeho si cením podstatně více a z čeho může profitovat celé město. Navíc člověk není ať už osobně nebo pracovně navázán na žádný subjekt, kde by pak ve veřejné sféře mohla přicházet na přetřes podjatost…
     Tedy, bavíme-li se o p. Voplakalovi, pak sem s ním a pokud mu to naši stávající koaliční zastupitelé neznepříjemní natolik, že už znovu na post starosty kandidovat nebude, pak je to jasná volba!
     Navíc má právnické a ekonomické vzdělání, umí se vyjadřovat, má přehled a zkušenosti a hlavě, není ničím z let minulých zavazán pivovarům, stavitelům, pojistitelûm, hoteliérům atp. Může z fleku nastoupit…

     1. Voplakal je stejna nula jako zbytek HUGA krom Ryznera. Ten jedinej je tahoun vseho. A at ho nekdo ma nebo nema rad, hybatel veci je Ryzner, i kdyz to nekomu leze krkem. Ostatni se vezou. Problem Ryznera je chovani reznickyho psa. Jinak bych ho videl osobne na starostovne nejradsi.

     2. Rýzner je sebestředný a do sebe zahleděný hulvát s vychováním řeznického psa.

     3. Samozřejmě nemusí být spojen s Humpolcem trvale. To jste špatně pochopil. Jistě je dobře mít rozhled z jiných míst, zkušenost. Souhlasím. Ale myslím si, že aby byl takový člověk víc známější, měl by pracovat zde.

   1. tak sis to Vlasto sepsal za dopoledne pěkně, ale teď zkus něco dělat pro město. A tím nemyslím schvalování dotací na nějaký pomníky mašínkům. Jinak, ty persoono, ještě Ti to lesnictví tak nese, co sis domluvil s minulým vedením radnice?

 2. Brukner by starostou mohl být, ale musel by se začít chovat jinak k HUGO zastupitelům, jelikož ti budou pravděpodobně příští vítězové voleb a jelikož jim opravdu o křesla nejde, tak může mít šanci politik jako Brukner.

  Voplakal je to nejlepší co Humpolec kdy v komunální politice měl, ale starostovská židle není jeho cíl, bude výhrou pro naše město pokud tento inteligentní člověk bude v radě města.

  No a Rýzner nejenom, že to nechce dělat, ale jeho ani lidi v Hu nezvolej ani do zastupitelstva, jelikož tady vyhrávají šedý myši bez názoru viz Čáp, Balnohová, Jirků, Bendl, Arnotová, Dvořáková, Hrdlička.

  Pak je tu ještě Bernard, ale tomu jde jen o pivovar nota bene, není nejmladší.

  Rozhodně již nikdy tak slaboučkého starostu jako Kratochvíla, jelikož na tom tratíme my všichni občané Humpolce!

  1. nevím zda se nemýlíte, osobně si myslím, že pan Rýzner by se nezlobil…… kdyby se stal starostou.

   1. je to hulvat co se chovat neumi, ale jako starostu bych ho v Humpolci videl asi nejlip ze vsech. Zbytek vcetne Huga a slavneho Voplakala jsou figurky.

    1. Figurky co jsou násobně schopnější než 99% lidí z radnice. A proto budí tolik nevole a závisti že jo?

     1. Nikdo jim neupírá nápady, schopnosti vymýšlet, v tom HUGO opravdu vody oživilo. Ale je třeba uvažovat i do budoucna. Na co je podobné volební uskupení, pokud do svého druhého období od roku 2022 nenabídne i muže/ženu, která by odpovědnost vzala na bedra a roli starosty/tky s tím spojenou.
      Nejde donekonečna hrát úlohu nováčka v politice a nabízet jen nápady, vize
      byť sebezajímavější. Volič už bude chtít i nějaký nápad realizovat a tak hodně bude záležet i na schopnosti se domluvit a koalici dojednat.

      K podnikateli,který HUGO minule podporoval se mnoho vyjadřovat nebudu, neznám ho osobně, ale obávám se, že bude pro velkou část voličů na vysokém postu nestravitelný, podobně jako kdysi paní Štěrbová. Když nekandidovala, tak najednou ANO přestalo vadit, to bude platit i s HUGO. A na závěr moje tipování na zajímavou případnou koalici. HUGO, ČSSD a KDU-ČSL

     2. To tezko soudit jestli jsou schopnejsi. Zatim nic nevytvorili. Jenom nosej navrhy z hlavy ZR.

   2. Kdo zná jen trochu Rýznera ví, že opravdu neprahne po žádných řídících místech.

    Sám přenechal řízení vlastní firmy jiným lidem a dává přednost si užívat rodinu a jiné zajímavé projekty (8smička, vydávání knih, soukromá škola, komunální politika) před věčným stresem, kterého si užil při budování Hranipexu až až. Jeho tah na branku a zaujetí pro detail, by asi nešlo dohromady s lajdáckým způsobem fungování ve veřejné sféře oproti soukromé firmě, to by opravdu na radnici bylo hodně horko, jelikož to je opravdu zběsilý cholerik, který pro ostré slovo nejde daleko, když není vše tak jak má být. A jelikož ve vlastní firmě si lidi vybíráte podle svého gusta, tak na radnici na tohle pravidlo můžete rovnou zapomenout. A Rýzner by asi opravdu nedokázal spolupracovat s řadou lidí, kteří chodí do práce na radnici jen pro peníze, on má opravdu velký výkon, jak již tady někdo popisoval. V neposlední řadě je hodně kreativní a na radnici je to o spoustě papírování a byrokracie a to mu opravdu nesedí, kdo ho zná z Hranipexu ví o čem píšu.

    Ideální starosta neexistuje. Ale pár jmen Humpolec přeci jen má: Žaloudková, Voplakal, Brukner, Hrala,

    1. Jeé ženu ve vedení bych konečně chtěla. Radnice by paní Zuzaně slušela. Zkušenosti s vedením má. A je o dost schopnější než třeba jakás takás Alena K.

     1. Jěště, že většina normálních lidí nemá čas tady ty snůšky nesmyslů číst, natož se k nim jakkoli vyjadřovat. Vždycky, když tu blbost udělám, je mi na nic. Ale jestli se zdejším přispěvovatelům z řad rozených inteligentů a mudrců, touto cestou po duševní stránce uleví, proč ne. Lepší než chlastat nebo hulit. Jen by se to tady mělo jinak jmenovat. Co třeba blábolák? Jo a možná si místo psaní těch zbytečností, přece jen radši zahulte nebo se pořádně vožerte. Uleví se vám taky a nám jakbysmet. Tak na zdraví a dlouhej kouř.

    2. Je naprosto jasný, že kdyby havlíčkobrodská léčebna měla málo pacientů, tak by si na Humpoláku mohla udělat klidně nábor. Pacientů HaFO!

     1. Mnoo, to by se spis vyplatilo udelat lecebnu primo z Humpy 😀

   1. Přejmenujme to tady na Hugolák, protože to už nic jinýho není. Hoděj sem nějakou návnadu v podobě odkazu a hned následuje rádoby náhodná otázka, zda to organizuje město a oni vám za chvíli , pochopitelně opět, jako náhodou odpoví, že město pochopitelně ne, páč město přece nic nedělá. To jen Hugo a Rýzner. A takhle jedou v kampani furt. Ale je to už vlastně i vtipný. Jako včera s tou Žaloudkovou jako starostkou. To se přiznám, že mi uronila i slza. Nemluvě o té jejich akci u Dvoráku. Je to s nima už úplný psycho. Zajděte se tam podívat. Neskutečný. Už nevědí, jak na sebe upozornit . Nedělám si iluze, že bude ještě hůř.

    1. Já nevím jako. Vy tady hážete hnůj ale ale kdo další ze zastupitelů nebo politických stran u Dvoráku napomohl tomu aby obyčejný lidi měli k dispozici pěknou rekreační zónu jako. Ať jsou Hugny jaký jsou, aktivitu jim nikdo upřít nemůže. A prsit se tím že kdo nic nedělá nic nezkazí není na pořadu dnešní doby. Nebo máš jinčí názor?

    2. ted se tim „bavi“ – az se budou rozdelovat ukoly, tak uvidime jak budou aktivni. Predpokladam ze jich min 2/3 do pristich voleb ani nepude, pac to hrozi ze by neco skutecne museli delat.

     1. Dělat tak jako dělají ostatní zástupci na městě ? Arnotová, Balnohová a ty další? Pardoón, ale cl že tyhle fakt dělají už několik volebních období?

    3. Mně se to jejich upozornňování na sebe líbí. Karel na sebe bohužel také upozorňuje, ale úplně opačným směrem.

 3. A vůbec největší sranda je s nima, když uhodí a jak se pak zloběj, panečku. Vzteklý, jako malí parchanti. Jo a nejsem Karel. Jo a možná trošku brzděte ten vztek, protože výhrůžky, že Karlovi bude fakt hůř, zaváněj trestným činem a nevím nevím, jestli zrovna tohle je hezká vizitka. Ale co, asi to o mnohém vypovídá.

   1. No nejdříve mě titulujete Karlem, teď zas ODS. Asi máte skvělou špionážní linku. Gratuluji!
    Kam se hrabe StB. Taky pak s námi pěkně zatočíte, že ano?
    Máte vůbec jiný smysl života, než se od rána do večera zalykat myšlenkami na likvidaci Karla, Aleny, Jirky, Vlasty , ODS a dalších?
    Jestli je pro vás zásadní „gramatika“ tipu hovorové češtiny, či nějakých drobných chybiček, tak pardóóón! Zřejmě nejsem tak chytroučký a vpravdě elitní občan jako vy. Co je ale pro mě podstatné, je to, že se Hugo svou sebestředností začíná už úplně roztékat. Proč by jinak diskuze pod článkem o Platformě měla obsahovat tyhle předvolební šoty. A vůbec většina diskuzí na Humpoláku má stejný a vůbec ne náhodný scénář. Možná trošku zapomínáte na to, že diktaturu a teror ještě úplně v Ústavě nemáme, tak mě s dovolením nechte vyjádřit svobodně názor, i když chápu, že se vám nemusí líbit. Hlavně se tou zlobou nezaduste, nejste od toho daleko!

    1. špionáž, STB, diktatura, teror, likvidace, zloba…. ? 😀 máte chmurný život evidentně…. možná nějaký pejsek by Vás v životě rozveselil, když léky evidentně nezabírají…

     1. No kupodivu je mi moc hezky i bez pejska. To buďte bez obav!
      Stačí si přečíst vaše reakce a vím, že život má smysl.

    2. pokud, dle Vašich slov, víte o nějakém občanovi, který přemýšlí o likvididaci, tak je Vaší povinností upozornit policii, jinak budete považován sám za spolupachatele!

 4. Jsem mile překvapen. Pokud někdo říká, že hugny jen mluví, tak zde jsou vidět i jasný činy. Viděli jste ten web a facebook, a i název zpomal v Humpolci, to je opravdu skvěle provedený, má to vtip a grády, mě se to rozhodně líbí.

  1. Mně též!
   Svěží, jednoduché, moderní
   Baví mně to. Když si vezmu, že je to pouze a jenom z peněz lidí z Huga, kteří do toho vkládaj jak prachy tak energii a nápady, tak fakt super. Měkis vysmahne S kolem kolem Humpolce s nemenným plakátem, opečou se buřty a Kubíčková a spol má splněno. No jo no…..střádá se to a brzy se i bude účtovat

   1. Zapomněl/ a jste na „Jupííí, hurááá, olalááá,…“ apod. Chtělo by to už trochu změnit PR – přestává být svěží, moderní a jednoduché…

    frrrr

    1. Jupiií, hurááá, olaláá Dáša Arnotová to je nejlepší zastupitelkáá. Víc takových na městěěě. To bude plno aktivít a svěžích nápadůůů

     1. Není. Na druhou stranu byla zvolena ve svobodných demokratických volbách. Můžete ji zkusit porazit v těch dalších, nikdo Vám v tom nebrání. Jen již trochu delší dobu pochybuji o správnosti zvolené formy.

      frrrr

  2. Mně též!
   Svěží, jednoduché, moderní
   Baví mně to. Když si vezmu, že je to pouze a jenom z peněz lidí z Huga, kteří do toho vkládaj jak prachy tak energii a nápady, tak fakt super. Měkis vysmahne S kolem kolem Humpolce s nemenným plakátem, opečou se buřty a Kubíčková a spol má splněno. No jo no…..střádá se to a brzy se i bude účtovat

     1. Máte vlastně pravdu. Člověk, který vede jakoukoli debatu na Humpoláku, natož s vámi, snad ani nemůže být v pořádku. Každopádně vás ujišťuji, že mě to i tak moc baví.

 5. Předně, nebyla jsem žádný velký fanoušek HUGA, ale poslední kroky, které mám možnost vidět v podobě jejich webu http://www.zpomalvhumpolci.cz
  který se snaží pomáhat místním podnikatelům, je opravdu obdivuhodný počin, který je příkladný i pro jiné strany, hnutí a v neposlední řadě i pro vedení města.
  Tato aktivita mi je hodně sympatická a uznávám, že si mě HUGO získalo svým postojem. Mám ráda lidi, kteří se snaží věci posouvat kupředu a nehledají problém proč to nejde, ale rovnou to zorganizují a udělají.
  Mrzí mě, že tady nikdo neocenil jejich skvěle odvedenou práci, kterou dávají nesobecky ve prospěch všem podnikatelům, kteří momentálně pomoc opravdu potřebují.
  HUGO jste milým překvapením, děkuji!

  1. Děkujeme za moudrý, smířlivý a konstruktivní závěr dnešní debaty.
   Dovolte mi jen drobné faktické upřesnění. Opravdu upřímné díky Hugu za tuto aktivitu a zároveň také díky humpolecké ODS za 30 let neutuchající podpory všech podnikatelů a živnostníků menších, či větších. Tato aktivita je základem existence všech těch, Huga nevyjímaje, kteří v posledních letech dlouhodobě usilují o diskreditaci činnosti humpolecké ODS, která vždy a za všech okolností dělala vše možné i nemožné pro vytváření, co nejpřívětivějšího prostředí pro veškerou podnikatelskou činnost. Prosperita a úspěch velkých firem jako jsou např. : Pivovar Bernard, Hranipex, Profil, OK Plan Architecst, Fabrika, Protec, Exbydo, ICOM atd., atd.( omlouvám se těm, které neuvádím a že jich ještě je!), by jistě bez této podpory a konkrétních činů nebyla možná. Nemluvě o dalších desítkách firem a drobných živnostníků, kterým se v našem městě opravdu velmi dobře daří, a že jich je!
   Skoro cit.: Tato „pouhých“ 30 let trvající aktivita je mi ( bacha na slovosled ) hodně sympatická a uznávám, že si mě ODS získala svým 30-ti letým postojem . Mám rád lidi, kteří se snaží věci posouvat kupředu a nehledají problém, proč to nejde ( tam máte chybu – chybí vám tam čárka před „proč“ ), ale rovnou to zorganizují a udělají ( app. slohově nic moc ). Mrzí mě, že tady nikdo neocenil jejich skvěle odvedenou práci, kterou dávají nesobecky ( už 30 let ) ve prospěch všem podnikatelům, kteří momentálně ( i v předchozích 30-ti letech ) pomoc opravdu potřebují. ODS nejste žádným překvapením, děkuji!
   Tak co, jak se vám to čte? Není to k zamyšlení?
   1) nejsem Karel
   2) nejsem Jirka
   3) nejsem Alena
   4) nejsem Vlasta
   5) nejsem ODS
   Kdopak asi jsem?

   1. Pane Kučero, ve Vašem věku je jasné, že se Vám v jednu v noci už nechce spát a nebo Vás tíží svědomí? Za kojeneckou vodu?
    Je vidět, že se v Českém jazyce vyznáte, tak pár let jste si odučil. Díky za názor, ale věřte, že úspěch podnikatelů v Humpolci, až na výjimky, skutečně není zásluhou po 30 let vládnoucí ODS.

    1. Ale dyt treba ta voda je krasnym ukazem toho jak se vedeni mesta postaralo o to aby se nekterejm podnikatelskejm dobre darilo i kdyz na to v dusledku doplacime vsichni obcani . Takze Jirka ma castecne pravdu 🙂

 6. Jste člověk, který nekriticky adoruje místní ODS a vůbec nedokáže přijmout fakt, že je zde v posledních dvou letech HUGO, které z opozice svojí aktivitou a nápady, jasně ukazuje, že je i jiná cesta než kterou tady právě ODS v posledních 30 letech šla.
  Výsledkem toho máma tak slaboučké a nekompetentní vedení radnice, že to je asi to jediné na čem se shodne skoro celý Humpolec.
  Všechno špatný je k něčemu dobrý. Věřím, že ve volbách v r 2022 Hugo suverénně zvítězí a sestaví koalici, která bude mít větší přidanou hodnotu pro obyvatele našeho města viz http://www.zpomalvhumpolci.cz
  Hezký den všem lidem dobré a čisté mysli.

  1. Hugo může vyhrát volby suveréně , ale to by nesměla na jeho kanidadátce stát jedna osoba která budí tolik vášní .

   1. Vždy je to o vášních a úspěšné lidi nenávidíte nebo milujete, nic mezi. Však jiní na kandidátkách také budí vášně. Nechme se překvapit….

  2. A Vy dokážete přijmout fakt, že HUGO je „pouze“ spolek, k jehož činnostem, stejně jako u ostatních spolků, toto přesně patří?
   Zabývají se projekty, které pro město působí líbivě a populisticky, nicméně nedělají nic jiného (jejich záběr je jen na tuto úzkou činnost v rámci celého města). A ještě toho většina není ani z jejich hlavy, stačí pohledat na google jaké projekty mají jiná města nebo spolky ve městech, třeba i v zahraničí.
   Ale to ještě, a to ani zdaleka neznamená, že zvládnou řídit město.
   Až si zkusí práci na radnici, resp. mravenčí práci, kterou musí odvádět starosta (jakýkoliv) a místostarostové, hromady papírovaní a jiné, která není tolik nebo vůbec vidět, uvidíme, kolik těchto projektů uvedou v život.
   Otázkou je, zda radnice je vůbec od toho, aby uváděla v život projekty podobné těm, se kterými HUGO přichází.
   Nemělo by toto být právě činností různých zájmových spolků, jejichž činnost byla povolena již v roce 1867?
   V Humpolci je hodně spolků např. AMK Zálesí, Klub Veteráni, Rybáři apod. koneckonců najdete je např. na stránkách Měkisu. Odvádějí spoustu práce pro veřejný život, pořádají výstavy, soutěže, plesy apod. a o žádném se tu nemluví tolik (resp. vůbec) jako o HUGO jehož existence se dá ještě pořád počítat na dny a každá jejich s prominutím ptákovina je tu veřejně předváděna s obří pompou, jako že jsou jediní, kdo tu něco dělá a všechno je hned super. Proboha proč? Vždyť takových jako oni tu bylo a je stále dost a díky za ně! HUGO nejsou ničím výjimeční.
   A jen proto, že do všeho a o všem mluví, neznamená, že všemu rozumí. Většina z nich nemá ani příslušné vzdělání vhodné pro vedení města, tedy ani náznak nějaké záruky, že to budou dělat opravdu dobře jak si myslíte.

   1. a ted babo rad: bud jim prat at je zvoli a uzijou si tu sedivou skutecnost a zaroven tak prat humpolci tu strasnou deziluzi ze je to vlastne to same…. vetsinou sem dle meho prispiva par lidi (tech samych) a ti bohuzel vubec nemaji predstavu o verejne sfere a praci v ni. Ridit mesto neni jako ridit firmu. Andrej by o tom mohl vypravet.

   2. Prosím Vás, jaké má nynější starosta příslušné vzdělání vhodné pro vedení města? A tajemník? A místostarosta nebo místostarostka? Právo nebo ekonomie?

    1. Na starostu stačí znalost kupeckých počtů. A tu Karel jako knihkupec má. A nebo být učitelskej na ZŠ. Když pak na úřadu nic neděláš nepotřebuješ přeci znalosti z práva ani ekonomie. To je logický.

     1. Ukončete tuto neplodnou debatu, teprve volby ukáží, co volič chce a co ne!
      Jinak je fajn, že se HUGO zde objevilo, neb to rozčeřilo strnuté vody humpolecké komunální politiky a to je dobře, ať se všichni snaží ještě víc, občan Humpolce na tom nemůže prodělat.
      Vivat HUGO! (toho se místní dinosauři komunální politiky opravdu bojí)
      a všichni aktivní lidé, kteří se zajímají o věci veřejné

     1. Změna k lepšímu je vždy vítána.
      Otázkou je, zda zdejší občan bude volit aroganci a nabubřelost,
      byť zaštítěnou veřejným blahem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec vyzývá: Nakupujme u místních živnostníků a podnikatelů

Út Čvn 9 , 2020
Zatímco během nouzového stavu v souvislosti s koronavirovou pandemií město Humpolce zajišťovalo především běžný chod města a konkrétní služby pro nejohroženější skupiny obyvatel, v době uvolňování vládních opatření je jeho pozornost směřována také k podpoře místních podnikatelů a firem. Čtěte dále:   In Margine

You May Like

Témata