Petr

13 thoughts on “Záměr prodeje pozemkových parcel

  1. Tak polovina parcel se prodala už v prvním kole! Takže máte pravdu, že cena asi není nastavena vysoko! Haha!

   1. No je to dost drahé, neboť ve stejném čase prodalo vedení města daleko lukrativnější pozemek v centru města proti Cihelně havlíčkobrodskému podnikateli ( sponzor ODS ) za poloviční cenu !!!! A i u tohoto pozemku jsou sítě u hranice parcely………

     1. V říjnu mohou nespokojení voliči vypráskat z radnice ty zkompromitované a jistě vše bude lepší.. Kritika na humpoláku nic není platná, maximálně k informaci čtenářstva.

     2. Mám informace, že se něco do podzimních komunálek chystá. Prý mladá energie, tak uvidíme…

     3. Humpolecké zastupitelstvo je stádo líných ovcí. Stačí se podívat na videozáznamy. Co si starosta umane to mu schválí, protože je všechny drží v šachu a jim se nechce nic dělat. Jedna potřebuje peníze pro sportovce, druhý peníze pro školu, další pro hasiče, další potřebuje náměstí pro fest, ten naproti je jeho podřízený. Někdo je ze zřizované organizace, jiný potřebuje podpořit podkovu atd, atd……

    1. Myslíte ten pozemek, který vrátili již někteří humpolečtí podnikatelé, protože je zde poměrně dost věcných břemen, kde prodej schválil i finanční výbor, pozemek kde o prodej mohl požádat kdokoliv. Plácáte kraviny….

     1. Myslím, že kraviny plácáte vy. Ti dva podnikatelé to vrátili proto, že změnili své záměry. A navíc dnes už tam břemeno obtoku z Cihelny není, protože při opravě to rybáři změnili. A starý kanál se město zavázalo p. Svobodovi odstranit na své náklady. Takže zbylo pouze břemeno vedení el. kabelu, který ale vede přes roh pozemku a nijak zásadně nevadí. Navíc díky tomu je na hranici elektrorozvodný pilíř a parcela je tím zasíťována. Takže pozemek v současné době ničím není nijak postižen, co by mělo snižovat cenu.

     2. Nejvíc se mi „líbí“, jak kritizujete zastupitelstvo, nic nedělá podle vás, tak si tam vy chytrolíni jděte sednout a ukažte nám, jak se to má dělat ku spokojenosti všech!!!Bláboly, bláboly…Všichni, co tady kritizuji by to nikdy dělat nešli, ale všechno rádi komentují. Bohužel tak to vždy bylo, je a bude….Nikdy nic není jen bílé nebo jen černé!!!!!

     3. Počkejme do podzima, třeba se situace změní. S kandidáty se za pár měsíců možná roztrhne pytel.

     4. Roztržený pytel s kandidáty se třeba objeví, ale teď jenom zbývá najít ty voliče co by jim dali tolik hlasů, aby to stačilo na zvolení do zastupitelstva. Takových natřásajících se „honimírů“ tady už v předcházejících volbách bylo, a nic!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Propagační novinky roku 2018 představuje Kalendář akcí na Vysočině 2018 a Sto le

Pá Led 12 , 2018
Dva nové tištěné propagační materiály Vysočina Tourism upozorňují na významné akce a témata letošního roku. Prvním z nich je Kalendář akcí na Vysočině 2018, který přehledně shrnuje letošní pestrou nabídku kulturních i sportovních událostí v našem kraji. „Druhý se jmenuje Sto let příběhů, lidských osudů, architektury i sportu a kultury […]

You May Like

Témata