Záměr prodeje pozemkových parcel

50

v k.ú. Humpolec pro výstavbu 27 RD – lokalita Blanická I. etapa

Více zde:

Záměr prodeje pozemkových parcel


Čtěte dále:   Humpolecký jarmark

Petr

50 thoughts on “Záměr prodeje pozemkových parcel

 1. No nekup to za tu cenu. Předražené je to! Takové malé plácky jsou to a ještě budou diktovat,jaký tam mít barák! Když už mám parcelu v osobním vlastnictví,postavím si tam,co chci. Bych se nedivila,kdyby to vše neprodali.

   1. jistě,domek jo,ale aby mi někdo diktoval,jaký? Nevím,jestli je to pravý ořechový,stavět vše na jedno kopyto?

     1. Holt HU se nepoučil z chyb jiných měst,u ktarých jsou ta slavná satelitní městečka,ještě z 90.let. Sídliště naležeto. Jak je to dnes? Baráky většinou prázdné(bydlet tam a nemít soukromí není žádná slast) a hlavně neprodejné!! Tak to dopadne i zde.

     2. Satelitní městečko? Nevím jestli víte o čem píšete. Z Jiřické do města je to opravdu mnoho kilometrů. ………..

     3. Dneska jsem si to projel a nevypadá to zle. bude to takový uzavřený sídliště RD. Jen ten výjezd na hlavní se měl domyslet trochu jinak ( Takhle to tam stálo za prd a ted do toho další větev)

  1. Ano, třeba ta šílenost v podobě prázdných dřevěných prodejních stánků u Billy.
   Jak tohle někdo mohl postavit, podpořit, schválit a podepsat. Nejspíš to nebyl pozemek města,ale přesto do toho město může nějakým způsobem zasahovat. Vůbec se to tam nehodí, navíc jsou prázdné a bude to nejspíš jenom chátrat. Ach jo. Jaký na to máte názor ostatní ???

   1. zrovna dnes jsem na to koukala. je to tam zbytečné. zřejmě si někdo myslel,že vydělá na pronájmech stánků obchodníkům. Holt zapomněli,že obchod není charita. Kdo chce moc,nemá nic. Říkal už Krakonoš.

     1. Tak to bude za ty prachy paradni bydleni :-)))
      Neco jako kemping nad zimakem.

 2. 1400 za m2 a pak drazba v pripade vice zajmu o jednu parcelu? Tj. prodaj se za premrstenou cenu hezci parcely ale neverim ze za tuhle cenu se prodaj ty horsi, treba u silnice. To bych si radsi pockal a hledal v prilehlych vsich.

     1. Taky nechápu ten rozruch. Je daná transparentní cena a podmínky. Když by byla cena nízká, zase se bude řvát, že na tom město mohlo něco trhnout a nevydělalo. Uvidíme, kdo bude chtít – koupí. Někdy mám pocit, že se zastupitelům nasazuje psí hlava jen za to, že dejchaj.

     1. Předpokládám, že všichni diskutující jsou vážní zájemci o parcelu..

     2. ta stěna by se ještě dala přežít. přece ti, kteří mají peníze na „přemrštěně“ drahé parcely, potřebují být izolováni od hluku a okolí. naproti „stěně hrůzy“ má koupené pozemky p. Bernard a ten tam jistojistě nebude stavět domky. nechci hájit socialismus, ale v té době na kdejakém sídlišti byla alespoň infrastruktura v podobě hospod, krámů, školy … a co je tady? níže sídliště, či spíše satelit, vypadající jak v pohádce o pejskovi a kočičce, plný rádoby vysoce estetické architektury. už vidím, jak těm lidem bude, až se budou prohrnovat ulice od sněhu, či jiná podobná nadělení a o „kvalitně“ provedené kanalizaci nemluvě. kdo chcete bydlet rozumně, na Humpolec zapomeňte. Humpolec je město “ pro byznys“ a nikoli pro normální a pracovité lidi. zástupci na radnici plně dokazují, jak s Humpolcem smýšlí. podepsal bych se pod tento svůj dehonestující článek, jenže vím jak to v naší „demokratické“ společnosti chodí!

     3. nechci byt stoura, ale Ty vis neco o tom ze je zasitovani lokality spatne provedene? Promin, ale nejak Ti neverim. Jinak obsahove, souhlas. Pozemek bych si tady nekoupil. Nelibi se mi ani lokalita a ani okoli. Jo a zapominame na hluk z dalnice. Moc lidi si to neuvedomuje alel dalnice tady opravdu slyset je.

   1. Nenuti. Je to vec nabidky a poptavky. Taky to neodsuzuju. Jenom si myslim, ze ty ceny jsou premrstene a zpusob prodeje drazbou to natahne jeste vys. Nejak z toho necitim zajem mesta aby lidi v Hu zustavali. Pro okolni obce jenom dobre.

    1. Do budoucna bude problém s parcelami, pole věčně zastavovat nebude možné. K pozemkům se v republice chováme hůře jak bolševik…

     1. Co je a co není přemrštěná cena, určuje jednoznačně trh resp. zákon nabídky a potávky.

     2. rovněž přeji větší příliv obyvatelstva okolním obcím. s tím, že se v dnešní době, chováme k půdě hůř, než bolševik, jen souhlasím

     3. Největší úbytek zem.půdy byl za bolševika v 70 tych rokach…

     4. Že by zrovna tohle svažité pole zachránilo českou soběstačnost v potravinách si nemyslím. Ne každý pozemek je dobře zemědělsky využitelný, i když je tak na katastru nemovitostí veden…A že by v Humpolci byly zástupy farmářů toužících obdělávat půdu? To také asi ne.
      Takže v čem je problém? Máme jednu z nejvyšších ploch v Evropě osázenou lesy. Přitom dřevo v podobě suroviny velmi často levně lifrujeme do okolních zemí, kde z něj místo nás vytěží přidanou hodnotu. Potraviny se tu produkují méně a méně, protože jsme si nechali vnutit diktát nadnárodních řetězců ohledně cen a sortimentu. V současné fázi jim s novou výrobou nemůžeme cenově konkurovat, protože nám oranžoví soudruzi vyjednali ponižující podíl na trhu EU. Nemůžeme brečet, protože jsme si to tak sami demoktraticky zvolili. Vzpomínáte na „spálenou zemi“ a bandu ožralů v autobuse, která převrátila směr země? Co jsme si zasloužili, to máme.

     5. Hlavně že se dá vymluvit na oranžové, ale na modré straky zapomínáte

 3. Nevidím na tomto sídlišti nic špatného, naopak další parcely pro rozvoj města. Co mě tam chybí je cyklostezka do Jiřic /stejně tak do Čejova/. Jet na kole či jít pěšky po silnici je o ústa. Naopak plně souhlasím s kritikou vedení města, tam zaspali snad století a úředníci si dělají co chtějí. Poslední „perlou“ byl dozor nad ulicí Jihlavská. Nikdo tam celé dny v podstatě nepracoval, ale hlavně že se doprava honila přes Komorovice a Bystrou. Takových nedostatků/chodníky, parkování, křižovatky aj./je tady ze strany města neřešeno více. Snad bude příští vedení města mnohem lepší.

  1. Pozemky pro bydleni smysl davaji. Nesmyslna je zastavba vsech tech skladu a montoven, kde ve vysledku nema kdo pracovat.

  2. Jde o to, aby lidé chtěli kandidovat..Nezájem veřejnosti o věci veřejné je vidět v české politice na každém rohu..

   1. Jde o to, aby lide chteli kandidovat………
    Problem je v tom, ze vetsina lidi kandidovat nechce.
    Nemaji na to zaludky, cas, schopnosti atd.
    Verejnost by snad i volit sla, kdyby bylo koho. Zacarovany kruh.
    Jen nevim, co ma toto spolecneho s prodejem tech parcel.
    To je snad kazdeho svobodna volba kde bude bydlet.

    1. Na tý Jihlavský bylo zajímavý, že týden bylo nalajnováno hotovo a stále zákaz vjezdu a nikde ani noha. Jen co spustili provoz tak se objevila 30 KM/H a začali se dodělávat chodniky.
     U křižovatky s Okružní zrušej přechod ( strašně nebezpečnej) a vybuduje se u králíků novej. ( v pohodě beru)
     Udělá se rekonstrukce a najednou máme přechody dva ( Asi akce kup jeden druhej bude zdarma 🙂 ) a najednou nikomu nevadí ten původně nebezpečnej u křižovatky.
     Kdo tohle má na starosti? A to nemluvim o celkový komunikaci města s lidma co bydlej v dotčených lokalitách

     1. Jedna firma delala chodniky a druha silnici.
      Pri frezovani, penetraci a pokladce koberce tam proste
      chodnikari nemohli delat.
      K zamysleni je, kolik kretenu porusilo zakaz vjezdu a
      a vjelo na jeste teply asfalt .
      A jsme zase u toho. Policajtu malo, pokuty smesne a dopravni
      moralka na nule.

     2. A Policie ČR jako vždy nikde………a i kdyby jeli okolo, budou dělat že nic nevidí….tak totiž fungují v Humpolci už léta……jo kde jsou ty doby, když tady sloužili ještě policajti, kteří byli hrdí na svoje řemeslo…..

     3. Ty doby snad ne, stačilo by jen zjednat konečně pořádek.

     4. Asi jste nepochopil co tím bylo myšleno. Tam není napsáno „příslušníci VB“ , ale policajti a POLICII máme až po roce 89….

 4. Sem někde udělal chybu, makám celej život. A možná bych polepil peňo na ten pozemek, ale pak je otázka za co bych postavil ten dům

   1. Ani za komančů neměl každý na barák. Tak proč by měl mít teď, kdy se opravdu lidé snaží pracovat různě……

    1. Neměl každý na barák,ale šlo ho postavit, pokud se rozhodl, bez zadlužení na 40let, to je podstatný rozdíl proti dnešku.

     1. Barák jsem za komančů postavil, ale jak ho mohl v té době normální člověk postavit bez zadlužení na mnoho let to teda nevím a to se mi tehdy nepovedlo…

     2. Ještě pro upřesnění – ani já, ani nikdo z rodiny nebyl ve straně. Možná proto jsem se musel zadlužit…..

    2. Ano a skoro zadarmo na ukradenem pozemku. Vlastně bolševici dali za vyvlastnění parcely 2 Kč za m2 a vlastník musel držet hubu. Na to se také nesmí zapomínat.

     1. Neni stavebni material, stavebni firmy nemaji volne kapacity.
      Vypada to, ze stavi fest a penize zrejme nejsou ten
      nejvetsi problem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program humpoleckého kina

Čt Lis 2 , 2017
Listopad 2017 Čtěte dále:   Humpolecké farmářské trhy

You May Like

Témata