Radniční listy

16

Listopad 2017

Více zde:

Radniční listy


Čtěte dále:   Živý přenos 7. zasedání zastupitelstva města

Petr

16 thoughts on “Radniční listy

 1. P. Victora to napsal dobře, druhá věc je kde je tedy možné parkovat ?
  Osobně denně jezdím autem a je hodně znát přírůstek aut. Dřív bylo auto v rodině vzácnost, ale dneska je běžné, že jsou 2 i 3 auta. Já parkuju na nedávno revitalizovaném sídlišti a jsou stavy, že musím dát auto k obchodnímu domu, protože je sídliště plné včetně toho velkého parkoviště, které ještě před pár lety zelo prázdnotou.
  samozřejmě přiznám, že jsem lenoch, protože mi tu v diskusi někdo určitě najde volné parkoviště v lukách odkud bych i mohl dojít pěšky

  1. Jo máte soukromé paneláky a bytovky, tak se starejte. U rodinných domů si také musíme udělat na svém garáže a stání sami a za své !

   1. Odvážná věta, leč celkem málo pravdivá. Jim přece nepatří pozemek před bytovkou či panelákem. Čekám, že jim tu poradíte, co tedy mají dělat.

    1. Ten pozemek si odkoupit. Město ho jistě rádo prodá a zbaví se starosti o něj, A mimo jiné, např. na Kasalce vlastníci domů mají i pozemky.

     1. A jaké pozemky na případné garáže asi mají odkoupit ? Pokud tedy víte jek to na Kasalce vypadá…

     2. Stačí se podívat do katastru nemovitostí a zjistíte, že na Kasalce vlastní každý dům cca 2000 m2 pozemku. Takže si můžou vybudovat dost parkovacích stání ……

     3. S tím lze naprosto souhlasit. Problém je v tom, že mnozí vlastníci bytů výstavbu nových parkovacích míst blokují prostě proto, že jsou buďto líní o něčem rozhodnout a nebo se jim nelíbí, že by parkovali auta pod jejich okny. Takže raději blokují ulici U Sokolovny. Snad jim časem dojde, že není zbytí a další parkoviště na svých pozemcích si vybudují.

     4. Vy jste chytrák, na Kasalce není kde postavit parkovací místa. Lidé rádi by parkovali pod okny, ale poraďte kde. U bytovky s cca 24 byty je venku parkoviště pro 7 aut. pokud přijedete večer, místa jsou zabraná , navíc i auty lidí, kteří vůbec v bytovce nebydlí. Jinak auta neblokují ulici U Sokolovny, jedná se o sídlištní komunikaci a parkování je zde dovoleno.

     5. To si holt na Kasalce musíte udělat pořádek mezi sebou. Ke každé bytovce patří příslušná parkovací místa a ty jsou soukromá. Takže tam nemůže parkovat nikdo cizí. To si ale musíte zakoupit dopravní značky a nechat je řádně osadit a potom si to hlídat, tak jako každý se stará o svůj majetek. A nevím kde jste přišel na to, že na Kasalce je parkování dovoleno v rozporu s předpisy ! To je totální blábol .

     6. Jakýpak chytrák. Nejméně u dvou domů je místa na cca 20 parkovacích míst. Jděte se tam nejdřív podívat a pak teprve veřejnosti sdělujte pravdu a ne takový nesmysl co jste napsal. A v ulici U Sokolovny se jistě parkovat dá, ale ne tak jak to mnozí, zřejmě retardovaní řidiči činí, tj. na chodníku, na přechodu, tak že blokují popelnice atd.

    2. Domluvit se a koupit od vlastníků zahrádky a postavit garážové stání. Jiná možnost není. Vlastník RD si taky musí koupit pozemek a postavit garáž….

 2. A propos, když se vrátíme k obsahu Radničních listů, objevila se informace, že nový kruhový objezd na Kuchařově má nevyhovující (příliš kluzký) povrch a bude třeba jej, zřejmě v rámci reklamace, předělat.

   1. To je sice možné, ale dle mých informací je úřední rozhodnutí jiné a kruháč čeká přestavba.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rozsvícení vánočního stromu

Po Lis 27 , 2017
Čtvrtek 30.11.2017 16:30 Čtěte dále:   Vánoční otevírací doba infocentra

You May Like

Témata