Zimní kino – Anděl Páně 2

21
Středa 02.12.2020 17:00

Místo konání: Humpolec

Když funguje letní kino, proč by nemohlo fungovat zimní kino? Před budovou kina na Havlíčkově náměstí jsme pro vás připravili promítání nejúspěšnějších pohádek s motivem vánoc. Tento den vás čeká 2.díl komedie Anděl Páně 2.

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná. Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl – popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských“ zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

Vstup zdarma. 

 

Čtěte dále:   Filmový festival DISNEY100

Petr

21 thoughts on “Zimní kino – Anděl Páně 2

 1. Nestačím zírat. Pandemie a nouzový stav v plném proudu. Kraj Vysočina momentálně nejhorší v ČR. V Humpolci se ale vesele promítá a to již opakovaně. Minule navzdory zákazu shromažďování, více než stovka přihlížejících a to naprosto neorganizovaně. Jestli tohle zplodilo Město nebo Měkis, tak už je to fakt snad leda na ručník, koupel 3x denně v ledové tříšti a pak rychle na transplantaci mozku. Fakt teda HumpolecGo !!! Líp se to vyjádřit ani nedá.

  1. Ale tak na ty vladni nesmysly uz jebe kazdy.
   Ty vydesene ovce s ocima na vrch hlavy jak jsme se znali na
   jare jsou pryc. Na kino se chodi na ulici, na pivo do garazi a sklepu.
   Je potreba pouzivat zdravy selsky rozum.
   A samozrejme by ho meli pouzivat i rizikove skupiny a chranit se o to vic.
   Ale to platilo vzdy i kdyz virus jeste nebyl tak silny.

    1. Tak to snad neni dano vekem. V rizikove skupine muze byt kdokoliv bez ohledu na vek. Je to hodne o sebeodpovednosti.
     Pro tyto skupiny je nebezpecna cela rada dalsich viru, ktera
     lidem bez zdravotnich problemu zivot neohrozi.
     Ale to snad neni treba normalnimu cloveku vysvetlovat.

   1. No a to je právě ono. Říkáte „na ty vladni nesmysly jebe kazdy”. Tak asi nechápete, že pravidla by se měla dodržovat, ať se Vám to líbí, nebo ne. Dá se o nich diskutovat a řízeně je měnit – tomu se říká demokracie. Pokud tomu nerozumíte, není mezi Vámi a slovenským estébákem žádný rozdíl.

   2. A tom to právě je, že na to „každý jebe“.
    Kdyby mezi námi nebyli tito sebestřední, bezohlední a arogantní lidé, pro které je nepřekonatelný problém nasadit si správně roušku a dodržet základní hygienycká pravidla, která platí i při epidemii „obyčejné“ chřipky, tak se teď nemusí nikde diskutovat nad dobrým nebo špatným řešením vlády, nad zavřenými restauracemi apod.
    Uvědomte si, že tím co vládá dělá, bez ohledu na to jestli dobře nebo špatně, už jen hasí problémy které tu naděli tito lidé! Možná mezi ně patříte. Tu nemoc tu nerozšířila vláda.
    Pak se nedivme, že tu na všechno a to i mimo COVID musí být nařízení na každou prkotinu.

  2. jiste, a co otevrene skoly. to taky to taky superbomba humpolecgo taky zachrani? to je taky na koupel? nebo jenom z ty jejich prdele vidis to co chces?

 2. Tady každý snad věří, že za vše může vláda a Babiš. Na celém světě s covidem bojují, nikdo nezná zatím řešení. A ano jsou omezení a byla to nutná omezení. Nadávat vládě jak to umí Fiala, Bartoš a Rakušan to není umění. To je debilita. Myslíte, že oni by tu vyřešili lépe?
  Nevyřešili.

  A jestli vládě vyčítáte letní rozvolnění, tak co měli dělat? Vždyť brečeli nejvíc hospody a živnostníci, aby se už honem otevřelo a kde si cosi. Tak nyní se musí znovu zavírat.A ještě to tak hrozné nebylo. Takový Izrael by mohl vyprávět.

  Ze všech bláznů, kteří v současné situaci vidí nějaké omezování svobody a návrat před rok 89 je mi opravdu blivno.

  1. Ta naše vláda je prostě katastrofa. Stačí se podívat na počet úmrtí,na covid, na milion obyvatel…číslo 800 nás řadí mezi nejhorší země…tím se estébák nechlubí…

  2. Prosomvas, co to zvanite? Vždyť i ty speciální stránky o covidu, kde je vsechno shrnuté jim musela po osmi !mesicich udělat opozice. Babiš se stará jen o ksefty pro Agrofert a o dotační průšvihy. Na řešení covidu mu nezbývá čas. Nejste vy ten ci tu na jaře vykřikoval sláva panu Babišovi, kdyby byla u vlády opozice už jsme všichni mrtví?

    1. Víte, to je tak – vláda vládne (protože má moc a zdroje). Opozice oponuje (protože nemá ani moc, ani zdroje). Dovoluji si upozornit, že se dožadovala informací a svolání schůze PSP na téma covid již v lednu. Vláda to zamítla, že je všechno v pohodě. Následně nebyly žádné ochranné pomůcky ( Vojtěch veřejné lhal, ani za takový prusvih nebyl okamžitě vyhozen) a lockdown nebyl vyhlášen na základě doporučení hygieny ani epidemiologické komise ani ministerstva zdravotnictví ( kde pracuje velké množství státem placených lidí a kterým mimochodem šéfuje vláda, ne opozice) ale soukromníka, který se divil proč se nic neděje. Babišovo následné prohlášení, že neví proč někdo nedal do státních hmotných rezerv víc respirátorů (když jim jako premiér už 3 roky šéfuje) je už jen taková třešnička na dortu neschopnosti a nekompetence.Takže neustále zaklínadlo – on by to nikdo nedělal líp bych otočil – on by to někdo těžko dělal hůř než tahle sebranka.
     –Premiér Andrej Babiš (ANO) vzkázal opozici, která ve čvrtek ve Sněmovně vyzývala vládu k přípravě na možný návrat epidemie koronaviru, ať s druhou vlnou epidemie nestraší. Plošné omezení už nikdy vláda nezavede, je třeba zvládnout ekonomickou krizi, řekl na tiskové konferenci po mimořádném zasedání vlády. 5.6.2020 tolik k tomu kdo jen kecá a nic nepřipravuje.

     1. Situace s covidem se mění každým dnem. To vidí každý normálně uvažující. Nikdo nečekal v celé Evropě kolik lidí se nakazí a pod.

     2. Já s vámi naprosto souhlasím, každý normálně uvažující to vidí a podle toho jedná. Ovšem jak jistě sám uznáte i podle Vasich kritérií je tedy výrok A.B. z 5.6. vejsplecht neuvazujiciho mamlase. A mimochodem, to nám ten lockdown vyšel pěkně hned až po volbách což? To jsou mi náhody.

 3. A vy tem vsem cislum, ktere vlada uvadi jeste verite ? Kdyz jim neveri oni sami ? Kdyz sami svoje opatreni nedodrzuji ? Jiz ted z toho maji mega byznys a co teprve
  az „v zajmu naroda“ naridi vakcinaci. Vakcinaci nejakou dlouhodobe nevyzkousenou srackou o ktere nebude vedet nikdo nic.
  A jak si pekne mohou nyni menit zakony ve svuj prospech …
  Ze je svet shnily nelze nepostrehnout. Otazkou zustava kam az to vse muze zajit .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Melechov čeká na poslední závod. Určitě ale bude

Po Lis 30 , 2020
Série Pohár Melechova, která je určená pro amatérské sportovce, stále ještě nemá vítěze. Chybí odběhnout Xkros Stvořidla, který byl kvůli vyhlášení nouzového stavu odložen. Prozatím na neurčito. Na prvním místě je momentálně Petr Miláček, který tak je kousek od obhajoby loňského triumfu. V případě zdaru by si připsal už čtvrté vítězství […]

You May Like

Témata