Zimní rallye v Humpolci

2

Dne 23.1.2010 se bude konat v Humpolci v autokrosovém areálu zimní mini rallye. Svézt se může každý, kdo má nějaké vozidlo a rád jezdí na sněhu.

Je možné i střídání více řidičů na jednom vozidle, maximálně však pouze 3 jezdci na jedno vozidlo a každý z nich zaplatí svoje startovné. (Tzn. kamarád má auto, zaplatí startovné a nechá mě jezdit svým autem a já zaplatím startovné za sebe.)


 


Začátek akce je plánován cca v 8:30 hod. a start zhruba o hodinu déle, což by mělo být asi v 9:30 hod. Okruh má cca 800 m a pokud se nám podaří to, co plánujeme, tak bude o 200 m delší. Bude se startovat po minutě a pojedou se dvakrát dvě kola, pak bude pauza a po pauze se pojede to samé v protisměru, to znamená, že každý bude startovat čtyřikrát.


 


Občerstvení je zajištěno v bufetu areálu. Startovné se plánuje ve výši cca 300 – 400 Kč. Vozidla budou rozdělena do dvou skupin, a to s pohonem jedné nápravy a s pohonem dvou náprav, vozidla nemusí mít STK, mohou přijet i bugginy. Nebudou povoleny sněhové řetězy.


 


Informace nebo registraci provádějte na tel.773680349, startovné se platí na místě. Vjezd do areálu bude spodní bránou z Humpolce směr Vilémov. 


 


Těšíme se na vaši účast. http://autosportmipell.com/


 


Pozn. Začínáme připravovat jarní Rallye Humpolec 2010. Předpokládaný termín je 30.4. – 1.5.2010.

myska

2 thoughts on “Zimní rallye v Humpolci

  1. Myslím, že vítězem zimní rallye je každý, kdo poslední týden jezdil nejen po našem krásném provinčním městečku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Rozhovor se starostou Humpolce

Út Led 19 , 2010
Co se uplynulý rok povedlo a kde má město ještě rezervy? „Letos nám nezbývá než šetřit,“ říká Jiří Kučera v rozhovoru pro Pelhřimovský deník.

You May Like

Témata