Zlatý erb 2018

14

Humpolec obsadil 2. místo v kategorii Nejlepší webová stránka města.

Zlatý erb znak

Dne 12. 3. 2018 se v sídle krajského úřadu Kraje Vysočina předávalo ocenění Zlatý erb, které si každoročně zasluhují i obce a města za přívětivé vedení svých webových stránek. Humpolec společně s Polnou získal ve své kategorii pomyslné stříbro.

Ocenění za druhé místo převzali z rukou hejtmana kraje MUDr. Jiřího Běhounka starosta města Mgr. Jiří Kučera a tajemník městského úřadu Mgr. Jiří Fiala. Humpolec navíc postupuje do celostátního kola této ankety.
Celkové výsledky krajského kola Kraje Vysočina naleznete zde:
Zlatý erb 2018

zdroj: www.mesto-humpolec.cz

Čtěte dále:   Radniční listy

Petr

14 thoughts on “Zlatý erb 2018

 1. Pěkné webové stránky se spoustou užitečných informací.
  Žel Bohu, to nic nevypovídá o kvalitě úředníků a vedení města.

    1. Tak tomu nerozumím! Počítám, že to úřad pořídil z rozpočtu města, tedy z veřejných zdrojů, peněz daňových poplatníků. Mám to chápat tak, že “ všici kradnú “ ? A nebo krade úřad ? Tak kolik to teda stálo ?

     1. Úřad má IT oddělení, tak se nedivte, že to nestálo.

     2. Cože? Od kdy úřad vlastní firmu Webhouse, která je na stránkách viditelně uvedena?
      Když už jste tak neznalý, tak prosím podobné věci nekomentujte. Webhouse nejsou žádní lidumilové, takže na rozdíl od tohoto dobrovolnického serveru stránky města stály nemalé peníze.

    2. Tak tomu nerozumím! Počítám, že to úřad pořídil z rozpočtu města, tedy z veřejných zdrojů, peněz daňových poplatníků. Mám to chápat tak, že “ všici kradnú “ ? A nebo krade úřad ? Tak kolik to teda stálo ?

     1. A o tom to dneska je. Místo uznání, že se podařilo kus dobré práce a Humpolec má druhý nejlepší web v kraji se tady hádáte kolik to stálo. No, všechno dobré dneska něco stojí. Gratuluju městu k umístění a sobě, že když na webu něco hledám, tak to najdu. Možná by vám udělalo větší radost, kdyby bylo město poslední a web nešel. To by tady bylo příspěvků, jak je město neschopné. Nadávat umí každý, pochválit dobrou práci skoro nikdo.

     2. Městský web je pěkný, přehledný a funguje. Cena není tak důležitá…Je nutné, aby byl i nadále aktuální a funkční….

 2. Co je to tady zase za blaboly? Proc by si mesto Humpolec nemohlo nebo nemelo zaplatit profiky na vyrobu kvalitniho webu? V dnesni dobe je to prece naprosta nutnost a to, ze to nejakou kacku stoji, snad vime my vsichni, no ne? To opravdu musime o vsem vest takove diskuze a obvinovat nekoho z male domu? Nezlobte se na me, ale prijdete mi lehce paranoidni.
  Jen pro ilustraci, kvalitni, prehledny, hezky a funkcni web vyjde na neco mezi 50-200 000,- kc. Naprosto bezna cena, kterou plati i soukrome firmy ze sveho
  Good night

  1. Na takove potreby se uz dnes da poridit paradni web do 30 tisic.
   Zalezi samozrejme na vyberu dodavatele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kouzelná školka - Michal na hraní

Út Bře 13 , 2018
Sobota 17.03.2018 14:00 Čtěte dále:   8. zasedání zastupitelstva města, 20.12.2023

You May Like

Témata