Zločin na Lipnici aneb Dracula je zpět!

1
Středa 20.07.2022 20:00

Místo konání: Humpolec, hrad Orlík

Malé divadlo Kolín, MěKIS Humpolec a Castrum o.p.s. vás zvou na kousavou crazy komedii Zločin na Lipnici aneb Dracula je zpět!

Kdysi…na transylvánský hrad přijíždí právník Jonathan Harker, aby zprostředkoval koupi domu v Londýně pro podivínského hraběte Draculu. Netuší však, že se jeho služební cesta se změní v horor – ČESKOSLOVENSKÝ HOROR HRABĚ DRAKULA S DÉMONICKÝM ILJOU RACKEM V HLAVNÍ ROLI 

Dnes... ...na český hrad přijíždí parta divadelníků, aby tu natočila amatérský film inspirovaný Stokerovým románem Dracula. Jenže nikdo z nich netuší, že realita onoho podzimního víkendu bude nakonec tarantinovsky jiná…Autorská komedie napsaná mladým talentovaným kolínským hercům přímo na tělo, aby se mohli konečně do něčeho pořádně zakousnout a předvedli své umění. Budiž jim ke cti, že se s tímto úkolem poprali srdnatě, nemilosrdně a do poslední kapky krve.

Čeká vás velmi vtipná komedie a hororovými prvky. Možná se uchecháte k smrti, místy vám bude stydnout krev v žilách a po cestě z hradu Orlík budete v dlaních pevně svírat stroužek česneku a děsit se zašumění křídel v ztemnělé noci. Drakula je tu!

Divadelní představení čerpá také z vynikajícího československého hororu HRABĚ DRAKULA. Není to nutné, ale je dobré vidět film před divadlem, aby vám neunikl sebemenší detail z divadelního představení. Proto jsme pro vás připravili upírský balíček – vstupenka na divadlo vám platí zároveň jako vstupenka na film.

Takže:

  • 150 Kč – divadlo Zločin na Lipnici aneb Dracula je zpět!
  •   50 Kč – film Hrabě Dracula
  • UPÍRSKÝ BALÍČEK: 150 Kč divadlo i film dohromady.

předprodej vstupenek: UPÍRSKÝ BALÍČEK – infocentrum Humpolec, nebo prodej  na místě před představením (hrad Orlík).

zdroj:www.infohumpolec.cz

Petr

One thought on “Zločin na Lipnici aneb Dracula je zpět!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Letňák

Út Čvc 19 , 2022
Pátek 22.07.2022 21:30

You May Like

Témata