Zlodějka ukradla sportující ženě osobní věci, ta na ni zavolala policii

2

Nechat chvíli bez dozoru své věci, se nevyplatilo mladé ženě v Humpolci. Odložených věcí si všimla jiná žena a ukradla je. Majitelka zlodějku naštěstí zahlédla, a tak ji mohla popsat policistům.

Oznámení o krádeži na ulici Libická v Humpolci přijali policisté ve čtvrtek 15. září po osmé hodině večer. „Policisté po příjezdu na místo zjistili, že cizí žena odcizila mobilní telefon a dámské boty, které si zde odložila majitelka, která v místě jezdila na kolečkových bruslích. Následně si všimla, že cizí žena věci sebrala a utíká s nimi pryč,“ uvedla mluvčí policie Michaela Lébrová.

Okradená žena přišla o věci v hodnotě 4000 korun. „Policisté po přijatém oznámení provedli v lokalitě šetření a podařilo se jim vypátrat podezřelou dvaatřicetiletou ženu. Odcizené věci si převzala zpět majitelka,“ dodala mluvčí. Případ šetří policie pro podezření z přestupku proti majetku.

Čtěte dále:   Policie po dvoutýdenním pátrání našla třináctiletou dívku. Byla v Humpolci a je v pořádku

Axl

2 thoughts on “Zlodějka ukradla sportující ženě osobní věci, ta na ni zavolala policii

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hledá se „krasopisec“ pro městskou kroniku Humpolce. Zápisy se pořizují do knihy speciálním inkoustem

Po Zář 19 , 2022
Město Humpolec hledá krasopisce, který bude přepisovat kroniku. Vlastního kronikáře totiž nemají, o záznamy se pouze elektronicky starají zaměstnanci tamního muzea. Čtěte dále:   Policisté na Vysočině zadrželi téměř 500 migrantů. Hlavně na D1 a osmatřicítce
Humpolecká kronika

You May Like

Témata