Změna kouče. Fotbalisty Humpolce povede v divizi Roman Veselý

6

Posbíral dvacet devět startů v nejvyšší české fotbalové soutěži, ve kterých vstřelil dvě branky. Trénoval Varnsdorf, Kolín nebo Benešov. Teď si Roman Veselý přidá do životopisu další kolonku, stal se novým koučem klubu A.F.C. Humpolec.

Jeho vedení ukončilo 16. prosince spolupráci s dosavadním hlavním trenérem A týmu Lukášem Staňkem. „Tímto mu děkujeme za odvedenou práci a přejeme mu mnoho úspěchů v další trenérské činnosti i v osobním životě,“ uvedl Humpolec na klubovém webu.

Po podzimní části divize D se tým nachází na desátém místě se ziskem šestnácti bodů. „Děkuji vedení klubu za šanci, kterou mi dalo, byla to pro mě cenná zkušenost,“ vzkázal končící kouč Staněk.

Veselý je držitel profesionální licence UEFA. Je také bývalý prvoligový útočník, který nastupoval v pražských Bohemians a za klokany odehrál 29 utkání, ve kterých vstřelil dvě branky. Hrál také v nižších německých soutěžích a nyní je již druhý rok člen C týmu A.F.C. Humpolec.

Jako hlavní trenér vedl Varnsdorf, Kolín, Benešov a pracoval také ve Viktorii Žižkov. „Romanovi přejeme hodně úspěchu a těšíme se na spolupráci,“ uzavřelo vedení klubu prohlášení.

Zdroj: https://trebicsky.denik.cz/fotbal-divize/zmena-kouce-fotbalisty-humpolce-povede-v-divizi-roman-vesely-20211221.html

Trenér Roman Veselý
Trenér Roman Veselý
Čtěte dále:   Pozvánka CEJNOVÝ MAČ

Axl

6 thoughts on “Změna kouče. Fotbalisty Humpolce povede v divizi Roman Veselý

  1. tak v tom životopise hlavně chybí zázračné vítězství s Vyšehradem a jeho kamarádíčci Rogoz a Berbr !!!! :D:D:D i v osobním životě je to extraliga ! :D:D:D

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Do 23. ledna 2022 mohou zájemci a dotčené orgány podávat své podněty k návrhu zadání nového územního plánu města

Čt Pro 23 , 2021
Město Humpolec průběžně informovalo o přípravě nového územního plánu města, kdy po zhruba roce (nejen) veřejných projednání ve městě i v jeho místních částech za účasti zájemců z řad veřejnosti a ve spolupráci s pořizovatelem územně plánovací dokumentace vznikl Návrh zadání nového územního plánu města Humpolce. Čtěte dále:   Humpolec […]

You May Like

Témata