Zoom Vysočiny 2012 má vítěze!

Havlíčkův Brod 3. 12. 2012 – Soutěž o nejlepší videoklip Zoom Vysočiny 2012 našla vítěze.

Více než 3 000 hlasů rozhodlo o tom, že první ročník ankety pořádané kulturním magazínem Zoom vyhrála kapela El’brkas s klipem Pro Křídlovku. Slavnostní vyhlášení proběhne 15. prosince v klubu Oko.

Hlasování bylo ukončeno úderem páteční půlnoci, do které spolu kapely bojovaly doslova na krev. „Během posledního týdne přišla polovina celkových hlasů, navíc se první trojice neustále přetahovala o vítězství,“ říká za pořadatele manažer kulturního magazínu Zoom Ondřej Rázl.

Nejvíc hlasů nakonec získala melodic rock’n’rollová partička El’brkas z Havlíčkova Brodu, která s klipem Pro Křídlovku nasbírala 1188 hlasů (32%). Kluci z kapely si tak odnesou věcné ceny od sponzorů a poukázku na nahrávání singlu v hodnotě 10 000 Kč od Studia Rápotice a mediálního partnera Vysočina-news.cz. Chybět nebude ani pozvánka na festival Svět(láá…)fest.

Druhou příčku obsadili chotěbořští Defragmenti se ziskem 1055 hlasů. Ti si kromě cen odnesou padesátiprocentní slevu na nahrávání. Na třetím místě pak skončila hard-rocková kapela Black Dolphins s počtem 890 hlasů, která získá pětadvacetiprocentní slevu do Studia Rápotica a další věcné ceny.

Slavnostní vyhlášení soutěže Zoom Vysočiny 2012 se uskuteční v sobotu 15. prosince v Havlíčkobrodském klubu Oko před koncertem skupiny Šatlava a Jaksi Taksi.

Partnerem soutěže je Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod, Studio Rápotice, LOSPYTLOS.cz, KartAréna HB, nakladatelství Fragment a klub OKO. Mediálním partnerem je Havlíčkobrodský Deník, i-deník Vysočina-news.cz, rádio Pohoda, televize HBin a Rebel Radio Brod.

Více informací:

Ondřej Rázl

Televize HBin

B. Kobzinové 2020

580 01 Havlíčkův Brod

mobilní telefon: 608 646 658

e-mail: zoom@hbin.cz

www.magazinzoom.cz

Čtěte dále:   Mikulášská nadílka

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Ledovka a sníh dopoledne brzdily dopravu na silnicích

Út Pro 4 , 2012
Namrzlé silnice na řadě míst přidělaly problémy řidičům. Ráno a dopoledne klouzaly především kamiony. Několik jich uvázlo například u Jitkova na Havlíčkobrodsku a další se vzpříčil přes cestu v Podhořanech u Ronova na Chrudimsku. Čtěte dále:   Želivská pouť

You May Like

Témata