Zpravodaj – Najdi si práci na Vysočině

Přečtěte si zářijový zpravodaj projektu Najdi si práci na Vysočině podporovaného evropským sociálním fondem v ČR.

Prace na vysocine

Člověk nesmí vyhasnout…

Mezi klienty projektu Najdi si práci na Vysočině zavítal proděkan pro celoživotní vzdělávání a praxi Vysoké školy pedagogické Hradec Králové. Doc. PhDr. PaedDr. Kamil Janiš, CSc si našel chvíli, aby klientům projektu vysvětlil důležitost a význam celoživotního vzdělávání.

 

Průběh poradenského programu – 3. díl

V dalším, už třetím dílu našeho seriálu Vám přiblížíme jednu ze zajímavých metod, která se používá v rámci poradenských kurzů programu Najdi si práci na Vysočině. Jde v podstatě o hru a klient se tak nenásilnou formou dostane do situací, které by mohl řešit i v reálném životě. Při hře totiž účastníci kurzů ani nevnímají, že se vlastně učí.

Jak to vypadá při našem rekvalifikačním kurzu …

Ve školícím středisku ve Žďáru nad Sázavou proběhl v rámci projektu Najdi si práci na Vysočině mimo jiné i rekvalifikační kurz na podvojné účetnictví s využitím počítače. Kurzu se tentokrát zúčastnilo 11 žen a 3 muži.

   
Hospodářská komora Jihlava
Bit CZ © 2006, All Rights Reserved

Čtěte dále:   Některé opravy silnic na Vysočině v letní sezoně končí, další byly zahájeny

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Kostel sv.Mikuláše rozezní varhany

Čt Zář 27 , 2007
Nadcházející víkend bude v Humpolci věnován varhanním koncertům. V sobotu se v kostelu sv.Mikuláše uskuteční II.ročník soutěže mladých varhaníků, v neděli zde pak pořádá koncert Imrich Szabó za asistence nahrávací rozhlasové techniky. Čtěte dále:   Nový most by měl v budoucnu pomoci dopravě ve Světlé nad Sázavou. Využijí ho řidiči, […]

You May Like

Témata