Zubařka v Humpolci. Dosud působila v Praze, ordinaci bylo třeba upravit

16

Už brzy začne v Humpolci ordinovat nová zubařka. Jejích služeb budou moci lidé využít v poliklinice na Masarykově ulici od třetího června. Deník zjistil o příchodu zubařky podrobnosti i to, že by do Humpolce mohli přijít i další lékaři.

Zubařka Lenka Habichová dosud profesně působila v Praze. Místostarosta města Martin Hendrych uvedl, že k Humpolci má blízký vztah. „Jednání s paní Habichovou jsme zahájili v lednu letošního roku. Máme štěstí, že má k Humpolci soukromé vazby. Rozhodla se sem přestěhovat a otevřít si ordinaci,“ přiblížil. A dodal, jak to bude s ordinací i jací další lékaři by mohli přijít.

Celý článek zde: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/zubarka-v-humpolci-dosud-pusobila-v-praze-ordinaci-bylo-treba-upravit.html

Čtěte dále:   Vánoční výstava patchworkového klubu HaBa z Havlíčkova Brodu

Axl

16 thoughts on “Zubařka v Humpolci. Dosud působila v Praze, ordinaci bylo třeba upravit

  1. Jsem rád, ale jedna vlaštovka jaro nedělá. Dokud se lékař z nějakého důvodu jít do Humpolce nerozhodne sám, nic a nikdo ho nedonutí. Buďme realisty, nejsme jediné město s nedostatkem lékařů.

  1. Ne, díky pivovaru uprostřed města a jeho spolumajiteli, který se na fb tak radikalizuje, že ještě chvílí a začne se kamarádit s Pitomiem.

   Prý se tomu chce podívat na zoubek😂😂😂

  2. Přišla díky tomu, že ji nové vedení města dalo pobídky, které ji zaujaly. Tleskám Machkovi, Křivánkovi, Hendrychovi, Alenkovi, Kordovskému, Šidlákovi, Voplakalovi a spol.

   1. a ted si predstav, ze jsem doktor, zubar a mam v HU ordinaci treba 5 let. A zadnou pobidku jsem nedostal. Mam na ni narok nebo nemam, kdyz ji nekdo jiny dostal? Ja osobne bych to vzal osobne a ohlasil zruseni ordinace a odchod….. a cekal na pobidku

   2. A můžete tady rozvést ty konkrétní pobídky? V usneseních zastupitelstva ani rady města jsem žádné nenašel. Podle mě žádné nejsou a vy tady jen podsouváte něco co neexistuje.

     1. To je možné, ale ať jsou jaké chtějí, tak o nich musí rozhodnout a schválit je rada nebo zastupitelstvo, takže si tady jen vymýšlíte a nebojím se napsat, že přímo lžete. Zásluhy na tom vedení města nemá žádné.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec otevřel sezonu

Út Kvě 14 , 2024
Autokrosová sezona odstartovala a již tradičně se tak stalo v Humpolci. Čtěte dále:   Lampiónový průvod

You May Like

Témata