SCHČT obnovuje činnost. Předsednictvo chytá konferenci v Humpolci

Svaz chovatelů Českého teplokrevníka čeká ve středu 8. června Konference SCHČT. Svolalo ji předsednictvo zapsané do spolkového rejstříku SCHČT na základě pravomocného rozhodnutí Krajského soudu v Českých Budějovicích.

Konference Svazu chovatelů Českého teplokrevníka se bude konat ve středu 8. června od 11:00 na ČZU – Centrum pro výuku chovu koní Humpolec. Prezence bude probíhat již od 10:30 hodin.
„Z praktických důvodů svoláváme současně i náhradní Konferenci, která se bude konat ve středu 8. června od 11:30. – Náhradní Konference může přijímat rozhodnutí prostou většinou přítomných členů,“ uvádí zástupci SCHČT na svých internetových stránkách www.schct.cz.
„Žádáme všechny členy spolku, aby pro případ, že se nebudou moci osobně v daném termínu Konference zúčastnit, využili možnosti zmocnit jiného člena spolku pro výkon členských práv na Konferenci. Pro tento případ využijte vzor plné moci k zastupování. Podpis zmocněnce nemusí být úředně ověřen,“ uvedl za předsednictvo spolku Ladislav Krulich.
Nejvyšší orgán spolku zvolí nové členy statutárního orgánu spolku (předsednictvo) a další orgány spolku, dále proběhne schválení nových stanov SCHČT.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

OBRAZEM: Oslavy sta let fotbalu v Humpolci ozářil rovněž slavný Antonín Panenka

Po Čvn 6 , 2022
Kulatá výročí 110 let fotbalu ve městě a současně také rovných sta let existence klubu A.F.C. Humpolec. To byly pádné důvody k tomu, aby se v sobotu ve fotbalovém areálu Humpolce pořádně slavilo.
Perleťový pohár pozvedli nad hlavu fotbalisté Humpolce.

Témata