OBRAZEM: Oslavy sta let fotbalu v Humpolci ozářil rovněž slavný Antonín Panenka

Kulatá výročí 110 let fotbalu ve městě a současně také rovných sta let existence klubu A.F.C. Humpolec. To byly pádné důvody k tomu, aby se v sobotu ve fotbalovém areálu Humpolce pořádně slavilo.

Bohatý celodenní program započal už brzy ráno průvodem z Horního náměstí. Všichni fanoušci, členové a funkcionáři klubu prošli od radnice až na fotbalový stadion, kde byl proveden slavnostní výkop prvního utkání mladších žáků A.F.C.

Hlavními taháky byly dva odpolední duely. V tom prvním se v rámci 25. kola moravskoslezské divize D utkali muži Humpolce se svými krajskými rivaly z Havlíčkova Brodu. A ti nejen jim, ale také skvělé návštěvě bezmála sedmi stovek diváků, poněkud zkazili náladu.

V každém z obou poločasů se fotbalisté Slovanu jednou gólově prosadili. Naopak svěřenci trenéra Romana Veselého skórovat nedokázali, ze hřiště tak odešli s porážkou 0:2.

Vrcholem oslav byl podvečerní duel, v němž byla k vidění řada známých osobnosti českého fotbalu. Na jednu stranu hřiště se postavil výběr Davida Holoubka, bývalého dlouholetého hráče Humpolce, aktuálně trenéra české reprezentace U19, který před časem vedl rovněž pražskou Spartu.

A na druhé straně stará garda Bohemians Praha. V jejich dresu byl bezesporu hlavním tahákem autor památného vršovického dloubáku z evropského šampionátu v Bělehradě 1976, legendární Antonín Panenka.

Zde o výsledek v žádném případě nešlo. Stovky diváků se mohly bavit technickými finesami a kulišárnami v podání českých fotbalových velikánů minulosti.

Zdroj a fotogalerie: https://trebicsky.denik.cz/fotbal-kraj/obrazem-oslavy-sta-let-fotbalu-v-humpolci-ozaril-rovnez-slavny-antonin-panenka.html

Čtěte dále:   HRANIRUN 06

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Píšou o Humpolci. Pařezáč na kraji Humpolce v pátek ožil. Letní počasí lákalo do vody

Po Čvn 6 , 2022
Lepší datum si nemohli vybrat k zahájení nové sezony v rekreační zóně Pařezáč. Ta je v Plačkově na kraji Humpolce a horkém pátečním odpoledne to tam žilo. Čtěte dále:   Autokros Humpolec v ČT
Rybník v Plačkově u Humpolce po revitalizaci

You May Like

Témata