Fotbalistům z Vysočiny se nedařilo

Nevedlo se hráčům Humpolce. Ti doma nenavázali na minulou výhru nad ambiciózním Lomem a Velimi, která působí „jen“ v jihočeském krajském přeboru, podlehli nečekaně 0:2.

Měli v nohách několik tréninkových dávek, přesto se jim podařilo zakončit soustředění vítězstvím v přípravném zápase nad divizním celkem. Velim porazila díky dvěma trefám ze druhého poločasu mužstvo Humpolce.

Velim – Humpolec 2:0

„Utkání bylo vyrovnané. Úspěšně jsme tak zakončili soustředění,“ pochvaloval si trenér velimského mužstva Radek Kulhánek. „V prvním poločase nám nechybělo nasazení i důraz, ale bylo to bez vyložených šancí. Druhá půle už takovou kvalitu neměla, ale zase jsme dokázali vstřelit dvě branky. Jícha dal po chybě domácích do prázdné brány, stejný hráč se pak prosadil hlavou. Ještě jsme měli jednu obrovskou šanci, ale Kmoch z výhodné pozice přestřelil. Domácí měli jedinou příležitost, Náděje vykopl míč z brankové čára za překonaným Drápelou. S utkání jsem spokojený a nás čeká další pokračování přípravy,“ uvedl po utkání Kulhánek.

Ten si také pochvaloval celý blok soustředění v Kácově. „Dopadlo to v pořádku. První den trénovalo méně, ale pak se přidali kluci, kteří byli ještě v karanténě nebo v práci. Pátek a sobota už byly super, trénovali jsme v plném počtu. Těší mě i návrat rekonvalescenta Jirky Petrů. Přežili jsme to bez zranění, šlo jen o pár malých šrámů a únavu,“ řekl velimský lodivod.

Další zápas sehraje Velim v sobotu od 14 hodin na umělé trávě v Brandýse nad Labem, kde se v rámci zimního turnaje střetne s třetiligovými Zápy.

Branky: Jícha 2. Poločas: 0:0.

Zdroj: https://kolinsky.denik.cz/fotbal_region/soustredeni-zakoncili-vitezne-kanonyr-jicha-dal-oba-goly-velimi-20220206.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hokejisté Humpolce jsou jedno vítězství od postupu

Po Úno 7 , 2022
Jiska Humpolec zvládla oba poslední zápasy čtvrtfinále. Od postupu do semifinále tak dělí humpolecké hokejisty jedno vítězství. První příležitost dostanou tento čtvrtek 10. února od 19 hodin na domácím zimním stadiónu.
Hokejisté na úvod vyhráli ve Vimperku

You May Like

Témata