Píšou o Humpolci. Pařezáč na kraji Humpolce v pátek ožil. Letní počasí lákalo do vody

Lepší datum si nemohli vybrat k zahájení nové sezony v rekreační zóně Pařezáč. Ta je v Plačkově na kraji Humpolce a horkém pátečním odpoledne to tam žilo.

Někteří zabrali plážová lehátka na písku, jiným stačila vlastní deka na zemi. Dospělí většinou jen chodili po dřevěných molech, ale děti se u břehu už koupaly a užívaly si sluníčka. Pár plavců si i dalo pár temp.

Na své si přitom v zrekontruované rekreační zóně přijdou nejen dospělí, ale i děti. „Můžete vyzkoušet bizarní kola a další cyklokuriozity, discgolf, na projížďku na rybníku budou připravené paddleboardy, nebude chybět ani malování na obličej a spoustu dalších zábavných disciplín,“ pozvala veřejnost před slavnostním otevřením Marcela Kubíčková, ředitelka Městského kulturního a informačního střediska v Humpolci.

Humpolec není daleko od Pelhřimova, Havlíčkova Brodu ani od Jihlavy, dá se tak očekávat, že tam budou jezdit i lidé z těchto měst. Přírodní koupaliště prostě táhnou a není to jen tím, že není třeba platit vstup. „Tam bude v létě plno,” odhadla Marie Brožová z Pelhřimovska.

Zdroj a fotogalerie: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/parezac-na-kraji-humpolce-v-patek-ozil-letni-pocasi-lakalo-do-vody-20220604.html

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pondělní podcast ČR: Humpolec je teď možné vidět i z výšky. Místní pivovar udělal rozhlednu ze svého komína

Po Čvn 6 , 2022
Na Humpolec, město na Vysočině, kam se podle filmového příběhu odstěhoval Hliník, se zájemci nově mohou podívat i z výšky. Nová rozhledna vznikla na komíně místního pivovaru, který stojí v centru města. Vyhlídkový ochoz je ve výšce 33 metrů a uvidíte z něj nejen Humpolec, ale i hrad Lipnici nebo […]
Pivovar Bernard postavil rozhlednu uprostřed Humpolce, opozici se nelíbí

You May Like

Témata