Řidič ze Lnářské ulice nadýchal přes dvě promile

2

Přes dvě promile alkoholu nadýchal osmačtyřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Octavia, když ho v pátek 5. července před desátou hodinou dopoledne kontrolovali na Lnářské ulici v Humpolci humpolečtí policisté.


„Policisté s řidičem v průběhu kontroly provedli zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla pozitivní a vykazovala hodnotu 2,1 promile,“ uvedl policejní mluvčí David Linhart. Policisté opilému řidiči zakázali další jízdu a zadrželi řidičský průkaz. Za přečin ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí navíc řidiči trest odnětí svobody až na jeden rok.
Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/nehody/ridic-ze-lnarske-ulice-nadychal-pres-dve-promile-20190708.html

Axl

2 thoughts on “Řidič ze Lnářské ulice nadýchal přes dvě promile

  1. Ten člověk je hovado a za více jak dvě promile dopoledne v centru města, kde ohrožuje mnoho lidí, by měl dostat automaticky dva roky natvrdo bez možnosti předčasného propuštění. Navíc je třeba zveřejnit jeho jméno, aby všichni věděli co za exoty mezi námi žije a jezdí. Tady musí jít ochrana osobnosti stranou, protože ten člověk mohl zmrzačit a zabít lidi !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

OBRAZEM: Humpolecké nádraží oživil Legiovlak

Po Čvc 8 , 2019
Přes dvě promile alkoholu nadýchal osmačtyřicetiletý řidič osobního automobilu Škoda Octavia, když ho v pátek 5. července před desátou hodinou dopoledne kontrolovali na Lnářské ulici v Humpolci humpolečtí policisté. „Policisté s řidičem v průběhu kontroly provedli zkoušku na zjištění přítomnosti alkoholu v dechu, která byla pozitivní a vykazovala hodnotu 2,1 promile,“ uvedl policejní mluvčí […]

You May Like

Témata