Hranirun 03

5

I  letos pořádáme charitativní běh Hranirun 03 , ovšem vzhledem k situaci ho pořádáme virtuálně a distančně. Jako každý rok je to běh charitativní, jen letos zcela postaven na dobrovolnosti účastníků.

Poběžte s námi i když každý sám za dobrou věc. Podpořte během na 5 km (děti 500 m) klienty z Centra LADA Pacov a Domova Kopretina Černovice a udělejte něco i pro svoje zdraví. Vyberte si sami trasu a čas v uvedeném termínu a podpořte tato zařízení dobrovolným startovným, poukázaným na níže uvedený účet. A nezapomeňte nám poslat důkaz, že jste trasu absolvovali – záznam z vaší aplikace, vaší fotku z trasy, nebo třeba obrázek vašich dětí, jak společně běháte. Nejoriginálnější příspěvky od nás obdrží dárkový balíček Hranipex a výrobky z chráněných dílen. Pokud se rozhodnete běžet pro dobrou věc i vícekrát v uvedeném termínu, dejte nám vědět, odměníme i účastníky s nejdelšími naběhanými vzdálenostmi.

Dobrovolné startovné prosíme poukažte na účet 673139533/0300 a při platbě uveďte jméno účastníka. Celá částka vybraných finančních prostředků bude rozdělena mezi Centrum Lada Pacov a Domov Kopretina Černovice.

Vaše trasy a zážitky z běhu můžete posílat na adresu hranirun@hranipex.cz, nebo sdílet u události na FB, případně IN s hastagem #hranirun03

 

Hranirun 03
Hranirun 03

Axl

5 thoughts on “Hranirun 03

  1. Souhlasim, mě to přijde fajn, firma se zviditelní, lidi si zasportujou a ještě zbydou peníze na charitu.
   Klidně ať se firmy inspirujou

   1. Myslim,ze je to jiz 3 nebo 4 rocnik.Predesle se konaly na hristi hazene.Nemyslim si,ze jde o reklamu,mozna jen par lidi dela spravnou vec a bohuzel dnesni svet a lide to hned vidi jako ucel k zviditelneni.

    1. Tvl to je zase hrana naivita….
     Vzdyt vis ze bohuliba cinnost se nespojuje se jmeny osob ci firem, minimalne v nazvech, propagacich a pri konani techto akci.
     Akce jsou to dobre a neni je tady treba kazit ucelovym pasovanim nekoho na pozici spasitele sveta resp. mesta.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

PODZIMNÍ VOLBY 2020

Út Zář 15 , 2020
I  letos pořádáme charitativní běh Hranirun 03 , ovšem vzhledem k situaci ho pořádáme virtuálně a distančně. Jako každý rok je to běh charitativní, jen letos zcela postaven na dobrovolnosti účastníků. Poběžte s námi i když každý sám za dobrou věc. Podpořte během na 5 km (děti 500 m) klienty z Centra […]

Témata