INFORMAČNÍ SERVIS POLICIE

Zprávy z Policie ČR, Okresní ředitelství Pelhřimov.

Nevěděl, která je pravá a která levá (18.11.2003)
K dopravní nehodě došlo v neděli v podvečer na humpolecku, kdy řidič /35/ vozidla Škoda Fabia dal znamení o změně směru vpravo, vjel však náhle se svým vozidlem vlevo, kde se bočně střetl s za ním jedoucím vozidlem Peugeot 306. Vznikla pouze hmotná škoda ve výši 15 000 korun, alkohol vyloučen dechovou zkouškou.

Nezvládla řízení a narazila do stromu 
29 letá řidička osobního vozidla Škoda Felicia jela v pátek v podvečer ve směru od obce Vojslavice na obec Hořice a při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládla řízení vozidla, vjela na pravou krajnici, kde dostala smyk a poté ve smyku vyjela vlevo mimo vozovku a narazila do stromu a náspu. Při dopravní nehodě byla zraněna sama řidička, která utrpěla lehké zranění s dobou léčení cca 14 dnů. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou. Způsobená škoda činí 100 000 korun. 

Odcizil jí peněženku i s doklady 
V pátek v dopoledních hodinách v prodejně potravin v Humpolci odcizil neznámý pachatel z kapsy bundy, kterou měla poškozená na sobě peněženku s doklady a finanční hotovostí 1.200 korun. 

Vandal postříkal sprejem garáž (14.11.2003)
Policisté OOP Humpolec šetří případ, kdy naznámý pachatel z e středy na čtvrtek v tomto týdnu sprejem postříkal zeď garáže o rozměru 2,8 x 3 m a majiteli tak způaobil škodu ve výši nejméně 1 500 korun. ku škodě majitele Karla Císaře.

Při opravě domku našel granát 
Při rekonstukci rodinného domku v Humpolci byl nalezen ruční obranný granát bez roznětky. Granát byl nalezen v podkroví domu. Na místě pracovník pyrotechnické služby z České Budějovice.

Neznámý pachatel se pohyboval po střeše (11.11.2003)
Neznámý pachatel během víkendu v Humpolci v ulici Komenského utrhl oko u visacího zámku u kovové brány do objektu Gymnázia a následně se pohyboval po plochých střechách budov gymnázia, kde poškodil dva světlíky. Způsobená škoda se odhaduje nejméně na 12 100 korun.

V mateřské školce se objevil vandal (11.11.2003)
Přes víkend neznámý pachatel postříkal červeným spreyem fasádu budovy Mateřské školky v ulici V Brance v Humpolci. Jedná se o nápisy a obrazce na ploše 1,8 x 3 metrů. Předpokládaná škoda činí 1200 korun.

Odcizené vozidlo(10.11.2003)
Ze soboty na neděli v Humpolci v ulici Na rybníčku odcizil neznámý pachatel motorové vozidlo Škoda Favorit GLX, stříbrné barvy, SPZ HBI 23-22, zaparkovaného na parkovišti před panelovým domem. Ve vozidle bylo zabudováno autorádio SONY., dále se ve vozidle nacházel OTP na jméno poškozeného, kartička povinného ručení uzavřené u Kooperativy. Způsobená škoda činí 60 000 korun.

Vloupal se vozidla, ale nic neodcizil (7.11.2003)
Ve čtvrtek v dopoledních hodinách se dosud nezjištěný pachatel vloupal do osobního vozidla Škoda Octávia , zaparkovaného na parkovišti před firmou Zexel Valeo v Humpolci. K odcizení věcí z vozidla nedošlo. Poškozením zámků dveří vozidla vznikla škoda ve výši 10.000 korun. 

Vloupání do potravin v Humpolci 
Policisté služby kriminální policie a vyšetřování šetří případ vloupání do prodejny potravin v Humpolci ve dnech 5.11 – 6.11 2003. Neznámý pachatel po odstranění kovových mříží a rozbití skleněné výplně okna na nákladové rampě ve dvoře objektu, vnikl do prodejny potravin, kde se volně pohyboval. Ze stěny ve skladu vyboural a odcizil kovový trezor, ve kterém bylo uloženo cca 80.000 korun v hotovosti a stravenky v celkové výši nejméně 36.000 korun. Dále v prodejně a skladu odcizil cigarety různých značek v hodnotě nejméně 73.000 korun. a dobíjecí kupony k mobilním telefonům všech operátorů za nejméně 7.000 korun.. Na poškození zařízení vznikla škoda ve výši 6.000 korun Celková škoda činí 202 000 korun

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Železniční nádraží v Humpolci se možná dočká rekonstrukce

Pá Lis 21 , 2003
Zprávy z Policie ČR, Okresní ředitelství Pelhřimov. Nevěděl, která je pravá a která levá (18.11.2003)K dopravní nehodě došlo v neděli v podvečer na humpolecku, kdy řidič /35/ vozidla Škoda Fabia dal znamení o změně směru vpravo, vjel však náhle se svým vozidlem vlevo, kde se bočně střetl s za ním […]

Témata