INFORMAČNÍ SERVIS POLICIE

Zprávy z Policie ČR, Okresní ředitelství Pelhřimov.

Nevěděl, která je pravá a která levá (18.11.2003)
K dopravní nehodě došlo v neděli v podvečer na humpolecku, kdy řidič /35/ vozidla Škoda Fabia dal znamení o změně směru vpravo, vjel však náhle se svým vozidlem vlevo, kde se bočně střetl s za ním jedoucím vozidlem Peugeot 306. Vznikla pouze hmotná škoda ve výši 15 000 korun, alkohol vyloučen dechovou zkouškou.

Nezvládla řízení a narazila do stromu 
29 letá řidička osobního vozidla Škoda Felicia jela v pátek v podvečer ve směru od obce Vojslavice na obec Hořice a při průjezdu levotočivou zatáčkou nezvládla řízení vozidla, vjela na pravou krajnici, kde dostala smyk a poté ve smyku vyjela vlevo mimo vozovku a narazila do stromu a náspu. Při dopravní nehodě byla zraněna sama řidička, která utrpěla lehké zranění s dobou léčení cca 14 dnů. Alkohol byl vyloučen dechovou zkouškou. Způsobená škoda činí 100 000 korun. 

Odcizil jí peněženku i s doklady 
V pátek v dopoledních hodinách v prodejně potravin v Humpolci odcizil neznámý pachatel z kapsy bundy, kterou měla poškozená na sobě peněženku s doklady a finanční hotovostí 1.200 korun. 

Vandal postříkal sprejem garáž (14.11.2003)
Policisté OOP Humpolec šetří případ, kdy naznámý pachatel z e středy na čtvrtek v tomto týdnu sprejem postříkal zeď garáže o rozměru 2,8 x 3 m a majiteli tak způaobil škodu ve výši nejméně 1 500 korun. ku škodě majitele Karla Císaře.

Při opravě domku našel granát 
Při rekonstukci rodinného domku v Humpolci byl nalezen ruční obranný granát bez roznětky. Granát byl nalezen v podkroví domu. Na místě pracovník pyrotechnické služby z České Budějovice.

Neznámý pachatel se pohyboval po střeše (11.11.2003)
Neznámý pachatel během víkendu v Humpolci v ulici Komenského utrhl oko u visacího zámku u kovové brány do objektu Gymnázia a následně se pohyboval po plochých střechách budov gymnázia, kde poškodil dva světlíky. Způsobená škoda se odhaduje nejméně na 12 100 korun.

V mateřské školce se objevil vandal (11.11.2003)
Přes víkend neznámý pachatel postříkal červeným spreyem fasádu budovy Mateřské školky v ulici V Brance v Humpolci. Jedná se o nápisy a obrazce na ploše 1,8 x 3 metrů. Předpokládaná škoda činí 1200 korun.

Odcizené vozidlo(10.11.2003)
Ze soboty na neděli v Humpolci v ulici Na rybníčku odcizil neznámý pachatel motorové vozidlo Škoda Favorit GLX, stříbrné barvy, SPZ HBI 23-22, zaparkovaného na parkovišti před panelovým domem. Ve vozidle bylo zabudováno autorádio SONY., dále se ve vozidle nacházel OTP na jméno poškozeného, kartička povinného ručení uzavřené u Kooperativy. Způsobená škoda činí 60 000 korun.

Vloupal se vozidla, ale nic neodcizil (7.11.2003)
Ve čtvrtek v dopoledních hodinách se dosud nezjištěný pachatel vloupal do osobního vozidla Škoda Octávia , zaparkovaného na parkovišti před firmou Zexel Valeo v Humpolci. K odcizení věcí z vozidla nedošlo. Poškozením zámků dveří vozidla vznikla škoda ve výši 10.000 korun. 

Čtěte dále:   Kudy kolem Humpolce? To se stovka závodníků dozvěděla až na startu

Vloupání do potravin v Humpolci 
Policisté služby kriminální policie a vyšetřování šetří případ vloupání do prodejny potravin v Humpolci ve dnech 5.11 – 6.11 2003. Neznámý pachatel po odstranění kovových mříží a rozbití skleněné výplně okna na nákladové rampě ve dvoře objektu, vnikl do prodejny potravin, kde se volně pohyboval. Ze stěny ve skladu vyboural a odcizil kovový trezor, ve kterém bylo uloženo cca 80.000 korun v hotovosti a stravenky v celkové výši nejméně 36.000 korun. Dále v prodejně a skladu odcizil cigarety různých značek v hodnotě nejméně 73.000 korun. a dobíjecí kupony k mobilním telefonům všech operátorů za nejméně 7.000 korun.. Na poškození zařízení vznikla škoda ve výši 6.000 korun Celková škoda činí 202 000 korun

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Železniční nádraží v Humpolci se možná dočká rekonstrukce

Pá Lis 21 , 2003
Pokud nedojde k nějakému omezení železniční dopravy mezi Humpolcem a Havlíčkovým Brodem, město Humpolec plánuje, že přispěje na rekonstrukci místního železničního nádraží. Toho by se nádražní budova mohla dočkat v příštím roce. „O této záležitosti už jednáme zhruba čtyři roky, ale zastupitelé tento návrh vždy zamítli,“ uvedl humpolecký místostarosta Tomáš […]

You May Like

Témata