Víkendové zápasy mužů A. Turnaje mladšího žactva.

Ve Staré Vsi muži Humpolce neuspěli.V Albrechtičkách se muži rozešli se soupeřem smírně.Muži budou v neděli hrát v Podhorním Újezdu. Družstva mladšího žactva sehrála druhé turnaje oblastního přeboru.

Tento víkend čekají naše muže dva zápasy na severní Moravě, nejprve dnes hráli ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a zítra se představí v Albrechtičkách.

   

Sobota 4. října 2014

2 liga mužů – 7. kolo:

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Jiskra Humpolec  19 : 16  ( 10 : 12 )

Branky Jiskry:

Čmok Petr – 8, Kovář – 5, Brož – 3  

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar – Dolejš, Morava, Lesina, Herman – Kovář, Čmok Petr, Brož, Brabec        

Rozhodčí: Ziegler Miloň,  130 diváků

     V prvním poločase byla lepší Jiskra, která nakonec do kabin odcházela s dvoubrankovým náskokem. Po změně stran se však obraz hry úplně změnil, najednou měli navrh domácí, kteří postupně nejen dokázali vyrovnat, ale se i ujali vedení, které potom do závěrečného hvizdu ještě dokázali navýšit na rozdíl tří branek. 

  

Ostatní výsledky:

7. kolo:

TJ Sokol Albrechtičky – TJ Sokol Ostopovice 17 : 15  ( 9 : 5 )

SSK Vítkovice – TJ Sokol Podhorní Újezd 27 : 21  ( 13 : 8 )

Sokol Svinov – Sokol Dobruška 17 : 17  ( 8 : 10 )

KNH Moravská Slavia Brno – TJ Sokol Osek nad Bečvou 18 : 13  ( 9 : 4 )

SK NH Veselí nad Moravou – TJ Sokol Kokory 20 : 11  ( 9 : 6 ) 

Po sobotní porážce ve Staré Vsi nad Ondřejnicí nastoupili muži humpolecké Jiskry v nedělním dopoledni v Albrechtičkách, tentokrát dosáhli na jeden bod.

   

Neděle 5. října 2014

2 liga mužů – 8. kolo:

TJ Sokol Albrechtičky – TJ Jiskra Humpolec 11 : 11  ( 7 : 6 )  

Branky Jiskry:

Kovář -5, Čmok Petr – 5, Brabec – 1 

Sestava Jiskry:

Barták, Čmok František – Koumar – Dolejš, Morava, Lesina, Herman – Kovář, Čmok Petr, Brož, Brabec        

Rozhodčí: David Poláček, 70 diváků

     V prvním poločase bylo utkání vyrovnané, ani jednomu z týmů se nepodařilo si vypracovat větší než jednobrankový náskok, do kabin však přeci jenom s nejtěsnějším vedením odcházeli domácí. Úvod druhé půle vyšel lépe Albrechtičkám, které po odehraných patnácti minutách vedli v poměru 11 : 8. Závěr zápasu však již patřil Humpolci, který již nedovoili severomoravanům ani jednou skórovat a naopak postupně snižoval, až pět minut před koncem bylo vyrovnáno 11 : 11. V závěreru se potom oba týmy snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale protože se to ani jednomu už nepodařilo, tak střetnutí střetnutí skončilo remízou.  

  

Ostatní výsledky:

8. kolo:

TJ Stará Ves nad Ondřejnicí – TJ Sokol Ostopovice 25 : 12  ( 12 : 6 ) 

SSK Vítkovice – Sokol Dobruška 16 : 16  ( 8 : 8 )

Sokol Svinov – TJ Sokol Podhorní Újezd 23 : 18  ( 12 : 8 )

KNH Moravská Slavia Brno – TJ Sokol Kokory 21 : 21  ( 10 : 11 )

SK NH Veselí nad Moravou – TJ Sokol Osek nad Bečvou 21 : 14  ( 11 : 8 )   

                   

Tabulka po 8 .kole:  

Tým  Záp.  Skóre  Body 
  1. SSK Vítkovice 8 6 149:132 13 
  2. Sokol Svinov 8 160:128 12 
  3. TJ Jiskra Humpolec 132:114 11
  4. Sokol Dobruška 162:145 10 
  5. SK NH Veselí nad Mor. 8 5 0 158:140 10
  6. TJ Sokol Podhorní Újezd 4 1 3   175:163  9
  7. TJ Sokol Albrehtičky 4 3 110:112  9 
  8. KNH Mor. Slavia Brno 8 3 137:135  8
  9. TJ Stará Ves nad Ondř. 140:155  7
 10. TJ Sokol Kokory 3 143:150  7
 11. TJ S. Osek nad Bečvou 8 7 111:147  2
 12. TJ Sokol Ostopovice 141:197  0

 

Družstva mladšího žactva odehrála další podzimní mistrovské turnaje, zatímco děvčata cestovala do Ostopovic, tak chlapci hráli na hřišti v Humpolci V PODHRADÍ.

   

Sobota 4. října 2014

  

2. turnaj jihomoravského oblastního přeboru mladších žákyň v Ostopovicích

Výsledky Jiskry:

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Vracov 4 : 14  ( 1 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Miroslav 0 : 12  ( 0 : 5 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Olbramovice 3 : 4  ( 1 : 2 )

TJ Jiskra Humpolec – TJ Sokol Ostopovice 1 . 13  ( 1 : 8 )

TJ Jiskra Humpolec – Draken Brno 5 : 9  ( 5 : 6 )  

Branky Jiskry:

Němcová – 9, Krejčová – 3, Koubová – 1     

Sestava Jiskry:

Marková – Čechová – Tůmová, Marešová, Kotenová, Janeková – Němcová, Krejčová, Koubová, Příhodová, Hloušková  

  

2. turnaj jihomoravského oblastního přeboru mladších žáků v Humpolci

Výsledky Jiskry "A":

TJ Jiskra Humpolec "A"- TJ Sokol Ostopovice 8 : 5  ( 3 : 4 )  

TJ Jiskra Humpolec "A" – KNH Moravská Slavia Brno 2 : 5  ( 1 : 1 )

TJ Jiskra Humpolec „A“ – 1. NH BRNO 10 : 4  ( 6 : 4 )

TJ Jiskra Humpolec "A" – Draken Brno 11 : 0  ( 6 : 0 )

Výsledky Jiskry "B":

TJ Jiskra Humpolec „B“ – 1. NH BRNO 4 : 5  ( 3 : 3 ) 

TJ Jiskra Humpolec „B“ – J Sokol Ostopovice 1 : 15  ( 1 : 9 )

TJ Jiskra Humpolec "B" – Draken Brno 12 : 4  ( 8 : 3 )

TJ Jiskra Humpolec "B" – KNH Moravská Slavia Brno 1 : 10  ( 1 : 4 )

Branky Jiskry "A":

Krejčí Lukáš – 17, Vytiska René – 12, Šidlák Radek – 2 

Branky Jiskry "B":

Vytiska Marcel – 7, Vytiska René – 5, Digrin – 3, Šidlák Radek – 1 Lošťák – 1, Toman – 1   

Sestava Jiskry "A":

Krejcar – Zezula – Mátl Ondřej, Toman – Krejčí Lukáš, Vytiska René, Šidlák Radek  

Sestava Jiskry "B": 

Jelínek – Toman – Digrin, Krejcar, Fiala – Lošťák, Vytiska Marcel, Šidlák Radek (2 zápasy), Vytiska René (2 zápasy

zdroj: http://jiskrahumpolec.hys.cz

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Týden knihoven 2014

Po Říj 6 , 2014
Ve Staré Vsi muži Humpolce neuspěli.V Albrechtičkách se muži rozešli se soupeřem smírně.Muži budou v neděli hrát v Podhorním Újezdu. Družstva mladšího žactva sehrála druhé turnaje oblastního přeboru. Tento víkend čekají naše muže dva zápasy na severní Moravě, nejprve dnes hráli ve Staré Vsi nad Ondřejnicí a zítra se představí […]

Témata