Ve sportovní hale v Humpolci bude přípravný turnaj mužů.

V sobotu 3. března 2018 uspořádá oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec přípravný turnaj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec (na Tyršově náměstí v Humpolci – vedle Sokolovny)

 Této sportovní akce se zúčastní družstva (rozdělení do skupin + soutěž, ve které v aktuální sezóně hrají):

Skupina "A":

TJ Šroubárna Žatec "B" (2. liga – skupina "A")

KNH Spoje Praha (středočeský oblastní přebor)

1. NH BRNO (2. liga – skupina "B")

TJ Jiskra Humpolec (2. liga – skupina "B")

Skupina "B":

Sokol Bakov nad Jizerou (středočeský oblastní přebor)    

TJ Spartak Modřany (středočeský oblastní přebor)

KNH Moravská Slavia Brno (2. liga – skupina "B")

Sokol Ostopovice (2. liga – skupina "B")

  

     Turnaj se bude hrát nejprve ve dvou skupinách, do kterých jednotlivé účastníky rozdělil pořadatel turnaje. Poté dvě nejlepší družstva z obou skupin odehrají dva semifinálové zápasy a poté budou následovaz utkání o konečné umístnění. Hrací doba jednotlivých zápasů je pořadatelem stanovena 2×13 minut bez přestávky, pouze rychlá výměna stran, v tomto sportovním klání nemohou být vybírány oddechové časy. Jednotivé zápasy budou střídavě s píšťalkou rozhodovat pánové: Váca Josef, Václavik Aleš a Kovář Miroslav. 

  

     V humpolecké sportovní hale na Tyršově náměstí (vedle Sokolovny) bude k vidění následující program v rámci tradičního jarního turnaje: .

  8:00 hodin ….. skupina „A“ ….. 1. NH BRNO – TJ Jiskra Humpolec   

  8:30 hodin ….. skupina „B“ ….. KNH Moravská Slavia Brno – Sokol Ostopovice   

  9:00 hodin ….. skupina „A“ ….. KNH Spoje Praha – TJ Šroubárna Žatec „B“   

  9:30 hodin ….. skupina „B“ ….. Sokol Bakov nad Jizerou – TJ Spartak Modřany 

10:00 hodin ….. skupina „A“ ….. TJ Jiskra Humpolec – TJ Šroubárna Žatec „B“   

10:30 hodin ….. skupina „B“ ….. Sokol Ostopovice – TJ Spartak Modřany  

11:00 hodin ….. skupina „A“ ….. KNH Spoje Praha – 1. NH BRNO   

11:30 hodin ….. skupina „B“ ….. Sokol Bakov nad Jizerou – KNH Moravská Slavia Brno 

12:00 hodin ….. skupina „A“ ….. Šroubárna Žatec „B“ – 1. NH BRNO   

12:30 hodin ….. skupina „B“ ….. TJ Spartak Modřany – KNH Moravská Slavia Brno 

13:00 hodin ….. skupina „A“ …..TJ Jiskra Humpolec – KNH Spoje Praha   

13:30 hodin ….. skupina „B“ …… Sokol Ostopovice – Sokol Bakov nad Jizerou  

14:00 hodin ….. 1. semifinále ….. 2.B – 1.A    

14:30 hodin ….. 2. semifinále ….. 1.B – 2.A    

15:00 hodin  ….. utkání o 7. místo ….. 4.A – 4.B   

15:30 hodin ….. utkání o 5. místo ….. 3.A – 3.B   

16:00 hodin ….. utkání o 3. místo ….. poražení semifinalisté      

16:30 hodin ….. finále turnaje ….. vítězové obou semifinále   

zdroj a více na: http://www.jiskrahumpolec.hys.cz/index.php?id_aktuality=2444&kat=aktuality

Petr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Humpolecká marioneta - Káča na zkušené

Čt Bře 1 , 2018
V sobotu 3. března 2018 uspořádá oddíl národní házené TJ Jiskra Humpolec přípravný turnaj ve sportovní hale TJ Jiskra Humpolec (na Tyršově náměstí v Humpolci – vedle Sokolovny)  Této sportovní akce se zúčastní družstva (rozdělení do skupin + soutěž, ve které v aktuální sezóně hrají): Skupina "A": TJ Šroubárna Žatec […]

Témata