Petr

13 thoughts on “O putovní pohár starosty města Humpolce

  1. ….A jinak kdyby Vás to opravdu zajímalo, tak je to od pátku 14.9. k dispozici na stránkách města. Předpokládám, že člověk jako Vy, se zájmem o dění v Humpolci, web města sleduje.

   1. A kdu umí v ruce držet myšáka, dokliká se na stránkách města i k veřejně dostupným podrobným podkladům pro jednání… Tak jako vždycky…

    frrrr

     1. Co je jedovatého na dotazu: Mne by zajímalo, jaký bude program posledního zastupitelstva před komunálními volbami !?!
      Nevidíte náhodou rudě ?

     2. Zde opravdu doporučuji přečíst program na městské stránce.Je to tak těžké??

     3. Přečíst si to umím, ale proč starosta svolal mimořádně radu v pondělí a proč za každou cenu tlačí prodej strategického pozemku na poslední zastupitelstvo za každou cenu, to mi to nevysvětlí !!!
      A proč na pozemek nevyhlásilo vedení města výběrové řízení ?
      Za tento pozemek by určitě byli další zájemci zaplatit mnohem víc než za co to starosta chce prodat. A kecy o tom, že je to podle pravidel jsou směšné ! Vždyť občanům se pozemky na RD prodávají daleko dráž a místní firmy si i méně lukrativní pozemky kupují za násobně vyšší částky ! Soukromý vlastník nyní prodává pozemek v Panskodomské za 2.000,- Kč m2 a město za lukrativnější pozemek nechce ani polovinu. Všichni zastupitelé, kteří eventuálně pro tento prodej zvednou ruce jsou zloději a je třeba je poté pohnat před orgány justice.

     4. Pořád se ptáte proč? Lehká odpověď. Je asi zabejčenej a chce to za každou cenu prosadit. O tom to je. Už je ve funkci moc dlouho. Končit se má po dvou mandátech, pak se stává že podobní panáci žijí v jiné realitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Program na 24. zasedání zastupitelstva

St Zář 19 , 2018
Sobota 15.09.2018 19:00 Sobota 15.09.2018 19:00 Místo konání: Humpolec, Husova ulice, od Billy Město Humpolec a SDH Humpolec vás zvou na výroční 10. ročník soutěže v pořárním sportu. více na www.sdh-humpolec.cz   https://www.sdh-humpolec.cz

Témata