O putovní pohár starosty města Humpolce

13

Sobota 15.09.2018 19:00

Sobota 15.09.2018 19:00

Místo konání: Humpolec, Husova ulice, od Billy

Město Humpolec a SDH Humpolec vás zvou na výroční 10. ročník soutěže v pořárním sportu. více na www.sdh-humpolec.cz

 

https://www.sdh-humpolec.cz

Čtěte dále:   Pelhřimov na vánoční stromek čeká. Humpolec už ho má, podívejte se

Petr

13 thoughts on “O putovní pohár starosty města Humpolce

   1. A co to vy ichtylové společného s požárním sportem ?
    Vám už to parkoviště uplně vyfičelo mozky.

  1. ….A jinak kdyby Vás to opravdu zajímalo, tak je to od pátku 14.9. k dispozici na stránkách města. Předpokládám, že člověk jako Vy, se zájmem o dění v Humpolci, web města sleduje.

   1. A kdu umí v ruce držet myšáka, dokliká se na stránkách města i k veřejně dostupným podrobným podkladům pro jednání… Tak jako vždycky…

    frrrr

     1. Co je jedovatého na dotazu: Mne by zajímalo, jaký bude program posledního zastupitelstva před komunálními volbami !?!
      Nevidíte náhodou rudě ?

     2. Zde opravdu doporučuji přečíst program na městské stránce.Je to tak těžké??

     3. Přečíst si to umím, ale proč starosta svolal mimořádně radu v pondělí a proč za každou cenu tlačí prodej strategického pozemku na poslední zastupitelstvo za každou cenu, to mi to nevysvětlí !!!
      A proč na pozemek nevyhlásilo vedení města výběrové řízení ?
      Za tento pozemek by určitě byli další zájemci zaplatit mnohem víc než za co to starosta chce prodat. A kecy o tom, že je to podle pravidel jsou směšné ! Vždyť občanům se pozemky na RD prodávají daleko dráž a místní firmy si i méně lukrativní pozemky kupují za násobně vyšší částky ! Soukromý vlastník nyní prodává pozemek v Panskodomské za 2.000,- Kč m2 a město za lukrativnější pozemek nechce ani polovinu. Všichni zastupitelé, kteří eventuálně pro tento prodej zvednou ruce jsou zloději a je třeba je poté pohnat před orgány justice.

     4. Pořád se ptáte proč? Lehká odpověď. Je asi zabejčenej a chce to za každou cenu prosadit. O tom to je. Už je ve funkci moc dlouho. Končit se má po dvou mandátech, pak se stává že podobní panáci žijí v jiné realitě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program na 24. zasedání zastupitelstva

St Zář 19 , 2018
které se bude konat dne 26.9.2018 ve velké zasedací místnosti MěÚ Čtěte dále:   Pelhřimov na vánoční stromek čeká. Humpolec už ho má, podívejte se

You May Like

Témata