39. Rada města Humpolec, 17.05.2017

8

usnesení a zápis

Odkazy

Čtěte dále:   Radniční listy - červen 2023

Petr

8 thoughts on “39. Rada města Humpolec, 17.05.2017

 1. A teď – vím,že je to o něčem jiném….. Slyšela jsem,že kdosi chtěl zprůjezdnit místo okolo paneláků č.p. 111 – 114 tím,že by de facto zrušili chodníky pod domem peč. služby a udělali parkovistě s vozovkou. Takže provoz by měli lidé z obou stran. Naštěstí byly uspořádány schůze a tam se to projednávalo s bydlícími. Ti do jednoho odmítli. Jen by mě zajímalo,čí to byl šílený nápad? Holt opět umělý kšeft pro kšeft.

  1. Velice pochybuji, že by zadání takového „kšeftu“ proběhlo zcela bez jakéhokoli vyjádření požadavku od obyvatel dotčených paneláků. Možná ne všech, a po chválihodném zveřejnění záměru k projednání v jednotlivých č.p. se třeba ukáže, že bude pro většinu obyvatel nejlepší ponechat veřejný prostor ve stavu jakém je teď. A všichni budou spokojeni! Městský rozpočet ušetří a stávající, pravděpodobně všem vyhovují stav bude zachován.

   1. Je zajímavé, že řediteli ZŠ Hradská se vyplácejí odměny a učitelé pracují za základní plat s minimální odměnou se slovy, že na nic nejsou peníze. A přes prázniny budou dotovat ze svých peněz platy asistentů na, které prý kraj nedal peníze.
    Žáci se učitelům smějí, protože pokladní v Lidlu bere víc než vysokoškolsky vzdělaný učitel.
    Pan ředitel na to má jedinou radu “ učit a dělat vše pro školu i ve volném čase je Vaše stavovská čest“ , přemýšlím jak hodlají dostat učitele do škol.

    1. Já nemám nic proti učitelům a vím, že peníze by si někteří zasloužili větší. Ale měli by si uvědomit i oni, že ač vysokoškolsky vzdělaní tak mají soboty neděle i svátky volné, v pátek nejdéle učí do půl druhé u nižších ročníků ještě méně a 5týdnů v létě volna. A i když dělají přípravu na druhý den, tak tolik hodin co ta ..pokladní v Lidlu.. určitě nemají..

     1. To myslíte vážně, učil jste někdy šest hodin v kuse? Dělal jste někdy přípravu?

     2. Makal jste někdy v kuse šest hodin v plechový hale,kde je 30 stup.

  2. Pokud jsem se zatím doptal správně, tak šlo o velmi nešťastně prezentovaný záměr.
   Na papíře je namalovaná jednosměrná 3,5m široká místní komunikace vedená od 109 až k poště, s vyústěním až za 116.
   Plánovaná parkoviště měla být šikmá stání před čp 112.
   Takto to bylo prezentováno lidem z dotčených paneláků a odmítnutí nebylo jednomyslné – byť bylo většinové. Jednotky lidí souhlasí.

   Podle toho, co jsem našel na radnici jde o záměr umožnit legální vjezd před vchod , především pro čp 111 a 112 – tam je stále jen úzký chodník ze 60 let a nehezky rozježděný kraj trávníku a také pro 113 a 114, tam je jen mírná úprava umožńující vjezd. Před 109,110 je zpevněná plocha, parkoviště a před 115,116 je rozšířená plocha s režimem pěší zóny.

   Krom možnosti legálního vjezdu pro bydlící je další a významný důvod pro změnu požadavek hasičů. Aktuální stav je takový, že se s technikou nedostanou před 109-114.

   František, humpolak.cz
   (a občasný obyvatel č.p. 111)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koupaliště Žabák je otevřené

St Kvě 31 , 2017
od 2.6.2017 Čtěte dále:   Trestní oznámení odložena jako neodůvodněná

You May Like

Témata