Petr

38 thoughts on “6. zasedání Rady města Humpolec, usnesení

 1. Mno….Takže milovníci AN již nyní vědí, že stávající nádr. nebude dále provozováno v žádném případě. A jestli tam zůstane vybydlené torzo AN a nebo vznikne nový pěkný obchod ? Na správnou odpověď zřejmě stačí základní inteligence. A spolitikou jděte do zadele.

  1. Kraj určitě uvítání chování Ajkomu, který nejdříve hlásá že AN prodá nejvyšší nabídce ,aby teď prodej městu kategoricky odmítl. Takto se chová ten nejlepší možný provozovatel dopravní obslužnosti? Na jeho místo zřejmě rádo nastoupí několik alternativních dopravců. A s tím, že příznivci zachování AN jsou placenými agenty jiných dopravců, jděte do zadele.

   1. No, jestli to nebude tim, ze kdyz mu my humpolaci zkurv…. dobry obchod, tak se bude na nas asi trochu zlobi!

   2. No jasne, na kraji je urcite kazdy napnuty, jak dopadne nejake zapomenute AN v Humpolci a okamzite vyhlasi valku Icomu. To, ze jste pupkem sveta si myslite jenom vy a par transparentnich anoiustu, jinak je kazdemu u zadele. Uz vidim vase dalsi tema, potom, co se ruina AN stane rajem bezdomovcu. Budete kricet, ze to starosta podlelal a at okamzite zridi MP pro jejich potirani. Mimochodem auto doufam nevlastnite a jezdite pouze autobudem, nebo?

    1. Přece se veřejnost neposadí na zadek z jedné dopravní firmy. Dopravců je v této republice dostatek. Nátlak, který ICOM vytváří svým strašením co bude s případným zrušeným nádražím je nemístný.

     Co bude město dělat, když prodá případně onen inkriminovaný pozemek parkoviště a za dva roky ICOM nedostane znovu od kraje licenci dělat dopravce? Kde vznikne případné místo pro zastávku mimo ucpaný flek u lahůdek? Proto je nezbytně nutné nepodlehnout nátlaku a neprodat. A že by mohli být v budově bezdomovci? V tom případě bude muset pan Kratochvíl řešit tuto situaci, j to jeho pozemek přece.

     1. Tak pak si město zmenší svoje TS a udělá si autobusáček tam.
      Plácek za AN prodat a neblokovat novou pěknou výstavbu.

     2. On nám k tomu arch. Rýzner zase napíše nějaký fundovaný otevřený dopis. Nebojte se, že bychom nevěděli co dělat.

     3. Jak tady někdo psal – vznikne nový pěkný obchod. Na té prezentaci na stránkách města je to krásně vidět. Šedivé fotky šedivých míst pod šedou zamračenou oblohou a potom najednou krásná budoucnost v podobě nového pěkného obchodu s parkovištěm, kde je plno volných míst pro auta a kolem plno usmívajících se lidí, nad hlavou jasná modrá obloha a v pozadí krásné zelené stromy. To je přece to štěstí, které je v Humpolci potřeba. Takto se dělají prezentace. Stejně tak bude určitě vypadat prezentace nového nádraží – šedivá stará budova a vedle moderní barevné nádraží. Všechno je to ale jenom hra ve které nejde o štěstí, ale o peníze. Pěkný den přeje Pavel Koubek

     4. Ale jistě Pavle. Vždyť je to také projekt ŠMEJDŮ, jen je to prezentováno jinak než hrnce, lampy nebo zázračné přípravky pro důchodce. Jako dementní důchodce nás ale evidentně berou. Ještě nás postraší tirákama a kriminalitou, ale to že tiráky už do města dávno přivedl nejmenovaný přítel nejmenovaného papaláše neříkají. Spoléhají na to že jsme dementní, slepí a hluší.

     5. On věčně nespokojený Vašík za podpory několika místních podnikatelů sepíše zase nějakou petici, nemějte obavy. Držím radním palce ať to vydrží a nenechají se zastrašit. V konečném důsledku to na obchodní centrum určitě vyjde, byť po nějakých kompromisech.

     6. Tak Vaškovi Kašparovi určitě nikdo nedal ani neslíbil ani korunu za prosazení sobeckých zájmů sponzora! Že se zastal lidí je špatně? Proč to nedělají ti co za to jsou placení? A naopak se můžou přetrhnout, aby nám vysvětlili že musí odhlasovat to, co spousta lidí nechce? Opravdu voliči ODS ČSSD a TOP09 nechtějí AN? Ptal se jich někdo? Proč odmítají zastupitelé referendum nebo anketu občanů na tak zásadní věc jako je AN, když se tu dělají ankety na drobnosti? To se vládnoucí partička bojí rizika že se občané za AN postaví? Zřejmě to tak bude. REFERENDUM JE FÉR

     7. To za komaru, to byly casy, co? Nikdo vam nic nenabizel, v obchode jste meli par kastrolu a AN jste museli vyuzivat pravidelně. Teď nevíte co koupit dřív, nikdo vám neporadí a navíc musíte jezdit autem a nemáte čas používat AN. Ale je potřeba za něj bojovat do posledního muže, ať si ho užijí jiní. Je mi z vás …

     8. Jestli to taky nebude tím, že to tam tak opravdu v současnosti vypadá. Což je samozřejmě vizitkou majitelů všech zveřejněných nemovitostí. A k předložené zářné budoucnosti. Jen blb by činil jinak! Těžko tam budou stavět něco starého a ošuntělého.

     9. No když ne obchoďák, tak co si kdo představuje kulturního na místě brzo bývalého AN ?

     10. Nejak jste zapomnel odpovedet na to (ne) vlastnictvi auta…

     11. Ano, dnes lidé auta mít často musí. Autobusy jezdí párkrát za den, víkendy vůbec, takže ono nic jiného nezbývá.
      A také se změnil styl života, hlavně pracovní doby. Takže jet do práce nebo z práce autem je jediné řešení.

      To ale neznamená, že přesunutí nádraží do areálu Icomu, kde je benzínka je tah chytrý a jediné to řešení. Jestli je současné nádraží velké, byla tu i možnost jeho ponechání a zmenšení plochy jako v Pelhřimově. I to se mohlo konzultovat, bohužel moloch obrovské firmy je tak veliký, že drží město pod krkem

     12. Souhlasím, změnil se styl života, je jiná doba. Bohužel se nezměnilo myšlení těch, co lační po penězích a udělají pro ně cokoli. Proto přijdeme o autobusák. Banánová republika a její hlavní město pro kšeft s banány – humpolecký Kocourkov.

     13. Jste jak zasekla deska, odpovedi se vyhybate a melete porad dokola to same. Evidentne autobusy nepouzivate, jenom nesmyslne chcete, aby zustal stat AN. Pripadate mi jako by jste mel neco spolecneho s majitelem Protect, ten chce AN zachovat jenom z duvodu, aby mu lide neparkovali pred obchodem na verejne komunikaci. I ten styl psani by tomu napovidal …

     14. AN v rukou mesta patri mezi zakladni obcanskou vybavenost.
      A ze ve vedeni mesta neni „neco“ v poradku, kdyz se zastava zajmu soukromeho subjektu a ne prani obcanu, to je trochu napovazenou. Co nam obcanum je do toho, ze Icom podepsal s developerem smlouvu na prodej AN s vidinou supermarketu, kdyz v uzemnim planu je tato plocha vyznacena jako dopravni?!?
      Jinak arogntni reakce starosty: http://www.ods.cz/os.pelhrimov/ms.humpolec/clanek/9177-reakce-starosty-kucery-na-stiznost-kvuli-chystanemu-prodeji-parkoviste-u-autobusoveho-nadrazi-v-humpolci

     15. Pan starosta odmítá řešit rozvoj města do kterého budování dopravního terminálu ve vlastnictví města bezpochyby patří a místo toho bojuje jak zběsilý za zájem soukromých firem, které navíc ani nejsou místní ! To on jim slíbil změnu územního plánu, to on organizuje v jejich prospěch všechny schůzky, prezentace a podoně ! To on tlačí přes mrtvoly prodej parkoviště v zastupitelstvu ! To on už před lety prosadil budování přechodu u ICOMU, což se tehdy jevilo jako málo prospěšné ….. ! Prostě místo práce starosty se chová jako velmi loajální zaměstnanec těchto firem ! To vám to občané není divné ? To vám to nevadí, že za vaše peníze pracuje ve prospěch cizích firem ? Lidé bděte a probuťte se už konečně !

     16. Jestli to dobře chápu, předchozí zastupitelstvo (nikoli pouze pan starosta, to by bylo málo) schválilo zařazení, chcete-li změnu ÚP tak, aby bylo možno realizovat záměr, jak jej požadoval majitel pozemku. Pokud bude stávající zastupitelstvo, jakožto kolektivní orgán, chtít prosadit jakoukoli změnu, upozorňuji v cokoli, musí opět získat podporu nadpolovičního počtu členů a tuto změnu hlasováním prosadit a záměr tím zhatit. O tom je demokracie a nikdo se jí nevyhýbá. Naopak osamocený pan starosta si v tomto případě ani neškrtne! Tak vzhůru do toho, hrdinní kecalové. Ať je vás alespoň o jednoho víc. A nebojte se!

     17. Komousove, vratte se do hrobu a prestante uz prudit ostatni. Ten vas (ne)transparentni pamflet podepsalo (nekteri i vickrat o nehumpoleckych nemluve) 10% obyvatel. Takze, kdo vam dal pravo a drzost mluvit za ostatnich 90%? Bdete radeji, at vas neco neprejede, uz vas ubyva.

     18. Ty dáváš, to třeba i architekt Rýzner (momentálně vystavuje v New Yorku) je zombie-komouš? Je to právě naopak než ty píšeš. To ty máš tu drzost někoho prudit s kšeftem několika osob. Kde máš podporu 90% ty Lojzo? Ukaž podpisy. Nemáš ani 1%, viď?

     19. Ty mas dost chudaku, sam jses 0, tak se tady opet nesmyslne ohanis nejakym Ryznerem. Chapat psany text je nad tvoje sily, takze nemam, o cem bych s tebou dal diskutoval.

     20. Co nam obcanum je do toho, ze Icom podepsal s developerem smlouvu na prodej AN s vidinou supermarketu, kdyz v uzemnim planu je tato plocha vyznacena jako dopravni?!?

      Co je občanům do soukromého majetku v tomto případě spol. ICOM ? To je dobrá otázka a snadná odpověď. *ovno !

     21. Jinej pán s krycím jménem Bureš si privatizuje republiku a ještě mu spousta lidí tleská 🙂

     22. Ale toho lidé zvolili v demokratických volbách, to je ten zásadní rozdíl

     23. Že není nikomu nic do soukromého majetku říkají lidi jen do chvíli, kdy se má na sousedním soukromém pozemku vedle jejich baráku začít stavět něco, s čím nesouhlasí, nebo si někdo udělá plot na soukromé cestě po které se vždycky chodilo. Když by se někdo rozhodl, že v Humpolci (nebo tam kde žijete) vybuduje spalovnu odpadů taky budete říkat, že je to v pořádku?

  1. A já myslel, že je proti prodeji parkoviště. Autobusové nádraží nikdo neprodává. Koukám, že ani nevíte co podepisujete.

    1. Toto vše by tu nebylo kdyby starosta odešel do důchodu a už nekandidoval jak celou dobu tvrdil. ICOM by neměl svého ochránce a byl by klid. Bohužel je nyní vše jinak. A tuto skutečnost snad nemohou rozporovat ani ti nejvěrnější zastánci a členové slavné ODS. Paní Kukrechtová ani p. Štěrbová by ICOM takto netlačily. P.

   1. Pokuď vám to stojí za to, projděte si ty podpisy na transparentním „referendu“, ke kterému se nikdo nehlásí. Potom pochopíte i ten příspěvek nad vámi.

    1. Petice splnila zákonné předpisy a je platná. To nelze nijak zpochybnit. Každý zastupitel si musí se svým svědomím srovnat jestli bude tuto petici ignorovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Autokrosová sezóna začne v Renomia areně v Humpolci

Pá Bře 27 , 2015
Úvodní dějství sedmidílného domácího šampionátu již tradičně hostí Humpolec, premiérově však na závodišti pod názvem Renomia arena.

You May Like

Témata