Petr

76 thoughts on “7. usnesení Rady Města Humpolec

    1. Humpl nebo jemnější Humplík jsou familiérní novotvary názvu našeho města z dílny Hugonadšenců.

     1. Hugonadsenci jsou fajn. At jich je vic! Humpolec rozkvete. Snad konecne po tech letech.

     2. No to jim musíte dát více hlasů v příštích volbách..

     3. Humpolec potřebuje do svého čela takové lidi jako je Zdeněk, aby naše město pozvedli tak úspěšně, jako své firmy. Jenže závist našich spoluobčanů je bohužel velká a pro některé nepřekonatelná….

     4. A co pivovarník? Dyť tež už kroutí snad páté období. Jenže mu o město nejde to je fakt.

     5. Tak tedy znova. Fór je v tom, že město není firma a nikdy nebude. Takže pokud ho má kdokoli pozvednout, těžko to může dělat, jako ve své vlastní firmě. Kdy už to konečně pochopíte a přestanete psát ty nekonečný bludy. Jedině by Zdeněk obsadil soukromou armádou město, nastolil tvrdou diktaturu a začal s bráchou budovat místo Humpolce to nový černo-železný Monte Carlo.

     6. No vidíme jak naše město „pozvedli“ učitelé a doktoři…..

     7. Přesně. ,,Pozvedli,, a proto tam zrovna oni mají i pí. hrobnici. Asi tak.

     8. Budu se muset Z.R. zeptat co takoví trollové stojí.

     9. Ale no tak! Humpl se tu říkalo už za mých dětských let, kdy většina „hugonadšenců“ byla ještě na houbách. Zase úplně všechny zásluhy jim připisovat nelze…

     10. Přesně tak, Humpl se používalo už někdy v 70 letech

 1. Vite co je na tom vsem uzasne? Kazdy druhy tu plive na Hugo jen a jen spinu. Ze Zdenek to a Zdenek tamto. Ale panove a damy, Hugo melo 21 kandidatu a 4 z nich se dostali do zastupitelstva, kde delaji dobrou opozicni praci. Ano namitka, jen rejou a kritizuji, ale….jste uprimni sami k sobe? Videli jste zaznamy ze zastupitelsev? Nemaji oni tak trochu pravdu? Erudovanost a pripravenost tam prokazuji zatim jen pan Machek a pan Voplakal, ostatni clenove zastupitelstva mlzi. Takhle se to proste delalo a proc to menit atp. Jasne, ono se ale take delalo to, ze se chodili v sobotu do prace, a taky to, ze kdyz jste nemel cervenou knizku, tak Vase deti nevystudovaly, take se delali skodovky 1000 a 100 a 120, taky se v zimne strikal na hristich detem led. Nic z toho uz se ale nastesti nedela! Ta doba je pryc, tak by mely jit pryc i zkostnatele zvyklosti. Mrknete se k nasim Vychodnim sousedum, jak maji kule s tim neco delat!

  1. U HUGA se bojim spis doby kdy to vyhrajou a ovladnou. Pak teprve ukazi ceho vseho jsou schopni. A ja si bohuzel myslim ze vsehoschopni…

   1. Ty se bojis ja si to preju. Dost bylo starych struktur. O Hugovi nepochybuju vetsine z nich se da verit. Je tam jedna sporna osoba jenim ta budi rozporuplne reakce.

    1. Nevím jestli je Ryzner hulvát, ale vím že jsme měli v čele Humpolce posledních 16 let krále hulvátů. Jedno ovšem Rýznerovi i Kučerovi upřít nemůžeme, jsou to schopní lidi, za kterými je vidět kus práce. Raději budu mít v zastupitelstvu sestavu jako Kučera, Bernard, Rýzner, Voplakal, Machek, Štěrbová, než koukat na šedý myši nemastný neslaný bez vlastního názoru jako Bendl, Balnohová, Arnotova, Dvořáková, Kostřicová nebo Čáp. V zájmu Humpolce si přejme ať je zastupitelstvo našlapaný tím nejlepším, co naše město má. Ať hodí kamenem, kdo je bez viny(chyby)

     1. Víte, jak se zejména v politice pozná chytrý a šikovný člověk? Tím, že budí rozporuplné reakce. A výše jmenovaní je rozhodně budí… S obsahem zprávy souhlasím. Je jasné, že neslaný zastupitel je běžnému člověku buřta…

     2. A proč tedy lidé volí šedé myši? Dvořáková byla vzadu, Čáp vzadu, Balnohovou dokonce lidé zvolili ze 14 místa jako náhradnici. A je tam zas, díky rezignaci Bartákové.

      Takže nemá cenu se rozčilovat, pokud lidé volí jen podle jména a čím je. Doktorů a kantorů zvolených už za 30.let máme moře.
      Asi vládne strach, že kandidující šofer či skladník by na práci zastupitele neměli.

     3. Inu, člověk je volí proto, že je zná. Nerozhoduje rozumem, ale pocitem. Kdyby byl volič rozumný, samozřejmě zaškrtne klidně šikovného truhláře nebo elektrikáře než člověka, který v zastupitelstvu jen sedí a nic neříká a navíc nikdy nic neudělá. A že takových je mezi oněma dnešníma 21 aspoň třetina.

   2. Vidíš já se zase bojím novýho starosty a nových místostarostů. Nejen kvůli nekompetencím. Co člověk, to názor.

    1. Já se zase bojím Bernarda a zájmů jeho pivovaru, které jsou do nebes volající, to je pro mě střed zájmů jak vyšitej. Rýzner je pruďas, ale rozhodně není zákeřnej jako BERNARD.

     1. Zájmy pivovaru – to je v současné době největší nebezpečí pro občany našeho města. A bohužel současné vedení města není schopné a asi ani ochotné odolat tlakům z pivovaru…..

     2. Neznam Bernarda, znam Ryznera. A z Ryznera bych mel fakt strach

     3. V zastupitelstvu se zaplaťpánbůh rozhoduje hlasováním a ne rétorickou sračkou, takže význam zastupitelů výraznějších slovním projevem a těch co se moc nevyjadřují, je ve finále úplně stejný. To že někdo žvaní a dnes už i na kameru, opravdu neznamená, že tak i činí.

     4. Pravda Bernard si přivlastnil humpoleckou vodu, odpad z pivovaru pouští do humpolecké čističky, kamionu bezproblémově drandí po centru města, nemá parkoviště pro zaměstnance tak okupuje co se mu v centru namane. A vy se bojíte Rýznera? Co dělá tak hrůzostrašnýho?

     5. Vojmír K., to je ten, co se prezentuje na facebooku HUGA ? No potěš …

   1. Pokud sledujete dění ve městě tak víte, že bude letos probíhat výstavba od května někdy. Bylo to už prezentováno v RL. Kraj dělá obchvat, sítě a chodníky město.

    Budou mít jistě radost v Hněvkovicích, kde po té úzké silničce bude velký provoz. Ještě že starej dobrej bolševik udělal tak pěknej asfalt, jinak na to 40 let nikdo nesáhl. Mám na mysli onu spojovací silnici od státovky do Hněvkovic. Už několik let je ve vlastnictví města. Tak snad po stavbě kruháku…

    1. Asi proto tu silnici přes Hněvkovice opravili – aby ji teď mohli jako „objížďku“ rozjezdit – u krajských silničářů naprosto běžná praxe !!

     1. Tu jsem nemyslela. Jedná se o silnici z Hněvkovic ke státovce..Ta spojovačka

     2. NO – TATO SILNIČKA BYLA VYTÍŽENY JIŽ MINULÝ ROK, KDY BYL UZAVŘEN MOST PŘES DÁLNICI … TAKŽE OBJÍZDNOU TRASU PO TÉTO SILNIČCE MÁME U NÁS V HNĚVKOVICÍCH JIŽ ZMÁKLOU 😀

 2. Tak koukám, že nový vedoucí dopravky byl jmenován, ale když jsem se doslechla jak to probíhalo, tak je mi opět zle z celého vedení úřadu. Výběrko sice vyhrál někdo jiný ale evidentně opět zasáhla protekce a nekalé praktiky jak už to tak chodí. Nedovedu si představit, že bych se po takovém „vitezstvi“ a jmenování jako vedoucí měla podívat kolegům do očí, na to musí mít dotyčný dost silný žaludek. Teď už jenom zbývá aby si nový vedoucí začal na úřad dosazovat své příbuzné a známé.

     1. Ne to bude jenom nahoda. Jako tomu bylo treba v pripade p. Bartaka nebo pi. Bartakove. Urcite vsecko probehlo ciste. Kristalove ciste. 🙂

     2. A jaký je důvod toho, že Ing. Janák není vedoucím odboru ?

     3. To se dobře ví už i mimo úřad a baví se tím kde kdo. Neúspěšný p. Rozkosny napadl celé vyberko a tajemník místo vypsání nového vyberka přiřkl bez dalsiho funkci p. Rozkosnemu. Zkratka kristalovejsi nejčistší úřad s úsměvem.

  1. A ono vás to opravdu překvapuje? A vy se nad tím opravdu pozastavujete? A vy jste z toho smutná? Sáhněte si do svědomí, čekala jste něco jiného? Je vlastně v tomto městě něco, co vás / nás může ještě překvapit? Mě tedy již dávno ne. Bohužel nový vítr který vál směrem k radnici skončil v opozici, a tak musíme minimálně 4 roky počkat a přihlížet podobný nechutnostem, nemravnostem a špíně. Nyní jen pějte ódy na své nové starosty a místostarosty a radujte se z Rákosnička hřiště. Protože to bude za celou dobu fungování tohoto úřadu jediné pozitivum.

   1. Ještě, že volby dopadly jak dopadly a existuje Humpolák. Pro některé exoty by život ztratil smysl.

   2. ale no tak. V opozici skoncil ten kdo dostal mene hlasu nez vitez. A protoze opozice nema ani koalicni potencial….musite halt pockat az na Vase koryta dojde.

    1. ODS není zase až takový vítěz. Vítěz je Standa, který prostřednictvím kukačky zařídil, že padly předvolební dohody a vše se uzpůsobilo potřebám ODS – tedy i pivovaru.

     1. Neřešte pořád loňské volby. Mandáty dopadly jasně a to rozhoduje. ODS, bohužel, měla či i přes aféry minulého období udržela počet 5. mandátů.. To je jasný fakt.

      Tudíž jednala z pozice vítěze voleb, žádné kukačky nebyly potřeba. O tom, že spolumajitel česko-belgického pivovaru je mašinou na hlasy voličů, o tom není třeba mluvit, to je jasné taky. Ale je to hlas voličů, ten rozhoduje. A to píšu jako volič, který volí jinak. Ale uznávám toho, kdo měl nejvíc mandátů. Nehledám nějaké konspirace za každou cenu.
      V roce 2014 nastala jiná situace, tehdy tři strany měly stejný počet mandátů, také pěti.

     2. Jaké předvolební dohody byly? Vy víte o nějakých, já ne..

     3. Ty pohřbil Standa pomocí Mikuldy ve prospěch ODS, která by jinak zůstala v opozici.

 3. Zastupitelé z HUGA a jejich příznivci se snad domnívají, že vše co se na radnici děje je nějak profláknuté a zmanipulované. Samožřejmě je to nesmysl, ale na to ti panáčkové musí přijít sami. A věřte, že se tak po nějaké době, až se vybouří, stane. Je pravdou že v roce 2014 se měla stát starostkou pí Štěrbová a město bylo dnes někde jinde. Ale to už vrátit nejde a musíme jen doufat, že současný starosta pobere časem nějaké zkušenosti a nebude to taková slabota co dosud.

    1. Hugny musi nejdriv neco uzitecneho predvest a ziskat si respekt a uznani.
     A to chce cas. Hromadu casu.
     Zatim je to o nicem. Jen natrasani a hloupe machrovani.

     1. Asi jako Jirka Kučera ?? Ten se musel dlouhé roky hodně snažit a předvádět, aby si vysloužil placu „za zásluhy“. Akorát o těch morálních hodnotách této osoby pochybuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Program humpoleckého kina

St Dub 3 , 2019
Duben 2019

You May Like

Témata