A.F.C. Humpolec – MSK Břeclav 4:1 (2:0)

8

Humpolečtí fotbalisté v divizi D doma jasně bodovali. V tabulce jsou tak po začátku soutěže na třetím místě.

Branky: 10. Šerý PK., 39. a 56. Och, 62. Savi PK. – 53. Skočovský PK.

Sestava A.F.C. Humpolec: Janota Petr, Kodria Maksym, Kameš Matěj, Maršík Daniel, Luňáček Ondřej, Šerý Daniel (K) (76.), Havel Matyáš, Savi Adam (86.), Zástěra Štěpán (86.), Zástěra Adam, Och František (86.) Střídali: Dalík Radim, Kuba Vít (86.), Hypš Martin (86.), Šmíd Vojtěch (76.), Benáček Jakub (86.), Dubec Adam Zdeněk

Sestava MSK Břeclav: Fibingr David (K), Herman Šimon, Kovařík Tomáš (62.), Hynek Christopher, Mikáč Matěj, Malacka Martin (88.), Vocílka Tomáš, Skočovský Milan, Grábl Filip (88.), Trčka Tomáš, Mazuch Filip (73.) Střídali: Sova Tadeáš, Tesař Michal (73.), Hloch Jan, Havlena Nikolas (88.), Borýsek Vojtěch (88.), Souchop Adam (62.)

 

Čtěte dále:   Humpolecká třicítka 2023 - rybářské závody

Axl

8 thoughts on “A.F.C. Humpolec – MSK Břeclav 4:1 (2:0)

  1. No jeste ty Sperice a Pelhrimov. Mimochodem, bylo by fajn, kdyby tyto mistni a lokalni kluby, ktere co si budeme povidat budou max. v divizi a hrat spodni pricky, umeli spolupracovat a postavili jedno muzstvo aspon pro 3 ligu. Hraci by se na to urcite nasli.

      1. A od Humpolaku a Pelhrimaku jsem slysel to samy. Minimalne zastupci Humpolce dokonce pouzivali hodne ostry vyrazy.

      1. OK, tak Sperice skrtame. Kraj za rok? Za dva? A pak osud koho, Cejova? Bez spoluprace to neni mozne v takovy vesnici udrzet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

PŘEDRAŽENÁ BÍDA NA ČESKÝCH HORÁCH. JAK DLOUHO TO JEŠTĚ VYDRŽÍME?

Út Srp 29 , 2023
České hory mají přepálené ceny, rovnají se těm alpským. Tím ale podobnost s alpskými vrcholy končí. Vypadá to, že jsme na to už přišli a dáváme přednost dovolené jinde. Čtěte dále:   Humpolecká třicítka 2023 - rybářské závody

You May Like

Témata