Akce – Divadlo Za komínem

9

Prosinec 2019

9. 12. 2019, 14.00 – 17.00 – ODPOLEDNÍ POSEZENÍ PRO SENIORY – Zveme seniory k pravidelnému posezení při hudbě. K poslechu a tanci hraje Senior Band pana Jaroslava Hlouška. Občerstvení je pro Vás zajištěno v otevřeném baru. Těšíme se na shledanou!

Vstup zdarma

 

10. 12. 2019 – 17.00 – 18.45 – VÁNOČNÍ FLÉTNOVÁNÍ S KŘIŠŤÁLKEM – Žáci ze Základní umělecké školy G. Mahlera v Humpolci Vám pod vedením paní učitelky Dity Urbánkové Čeledové zahrají nastudované skladby.

Vstupné dobrovolné

 

11. 12. 2019 – 19.00 – 21.00 – AŤ ŽIJE BOUCHON! – Herecký soubor Divadla Za komínem nastudoval svoji první hru nabitou humorem a absurdními situacemi. Jedná se o satirický příběh z pera dvou soudobých nejhranějších francouzských dramatiků. Přibližují absurdní život malého městečka kdesi ve vnitrozemí, v němž jsou velkorysé projekty dotovány granty a dobré nápady tu vítězí nad zdravým rozumem. Nenechte si ujít naše představení, odměnou Vám budiž vrchovatá dotace dobré zábavy!

Vstupné 200 Kč

 

15. 12. 2019 – 13.00 – VÁNOCE ZA KOMÍNEM – Předvánoční benefiční akce na podporu vážně handicapovaného čtyřletého chlapečka. Léčbu Viktorka, který potřebuje uhradit terapii na neurorehabilitační klinice Axon v Praze, můžete podpořit i zakoupením originálního zpěvníku vánočních koled, které zazní během hudebního vystoupení žáků ZUŠ G. Mahlera.

13:00 – 18:00 tvůrčí dílny pro děti
14:00 – 14:45 děti ze ZUŠ Gustava Mahlera zpívají a hrají pro Viktorka
15:00 – 16:00 Divadlo Kampa Praha – Vánoční pohádka O kapru Karlovi

Doprovodný program připravuje sklářská Huť Jakub Tasice, knihařská dílna Semitam Havlíčkův Brod, Medou, z.s., Denní centrum pro seniory Astra + Oblastní charita Havlíčkův Brod a paní Růžena Kručanicová.

Občerstvení po celou dobu zajišťuje bar Divadla Za komínem, Café 8smička a Včelařství Kopecký.

Moderace se ujala patronka benefičního projektu herečka Jitka Sedláčková.

Vstupné 100 Kč

15. 12. 2019 – 19.00 – JAROSLAV DUŠEK – DIVADLO VIZITA – Divadlo Vizita je jedinečným uskupením umělců rotujících kolem ústřední postavy Jaroslava Duška. Jedná se o originální improvizační tvůrčí projekt, který zkoumá možnosti svobodné imaginace a spontánní tvorby. Duškovy živelně vznikající jevištní obrazy a příběhy jsou základem každého představení. Myšlenka, slovo, melodie, rytmus i pohyb se v nich prostupují, jedno z druhého vychází a tvoří nedílný celek. Důležitou roli sehrává hudební složka – na té s Jaroslavem Duškem spolupracují Pjér la Šéz a Zdeněk Konopásek.

Představení je součástí benefiční akce na podporu vážně handicapovaného čtyřletého Viktorka. Po skončení divadla proběhne aukce 13 obrazů žáků ZUŠ G. Mahlera za moderace Jitky Sedláčkové a hudebního doprovodu Dagmar Zázvůrkové.

Vstupné 400 Kč

18. 12. 2019 – 18.00 – Vánoční vystoupení žáků ZUŠ G. Mahlera v Humpolci – Žáci hudebního oboru Základní umělecké školy G. Mahlera v Humpolci Vám pod vedením paní učitelky Lucie Honzlové, Jany Borkové a žáků klávesových nástrojů ze třídy Martina Dvořáka představí nastudované skladby.

Vstupné dobrovolné

Petr

9 thoughts on “Akce – Divadlo Za komínem

 1. Nestačím se divit, kolik odpovědných podnikatelů Humpolec má. Bravo!
  Pevně věřím, že vaše bohulibé počiny, budou inspirací i pro ostatní humpolecké podnikatele. Navazovat je na co, prvorepublikový podnikatelé, toho pro Humpolec vykonaly mnoho, čest jejich památce.

   1. Promiňte, ale já tam tolik brutálního nevidím. Podotýkám, že jsem to nepsal.
    Můžete být přesto konkrétní ?

     1. Nu dobře, ale přesto to není tak ukrutně bijící do očí.

 2. A tvl tady si nejaky ocas zase hraje na reditele zemekoule.
  Tezka uchylnost mit potrebu porad nekoho opravovat.

 3. Diskuze zase k tematu, na Humpolaku klasika…. Uplne mimo misu.
  Radeji podekujme p. Burianovi, ze ze sveho a bez koruny dotaci financuje tento pocin.
  Dekuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

19. RM, usnesení a Program 20. schůze rady města

St Pro 11 , 2019
19. Usnesení ze 4.12.2019 a Program 20. Rady města na 18.12.2019

You May Like

Témata