Akce ke Dni dětí

Co se kde děje na den dětí na Vysočině?

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

31.5. VELKÝ DĚTSKÝ DEN: Filmy pro děti, malování na asfalt, diskotéka, pohádkový les od 17.00 (akce začíná v 9.00)

CHALOUPKY

1.6. PŘÍRODA OČIMA DĚTÍ. Dětská farma, výlety, poznávání přírody zblízka

CHOTĚBOŘ

1.6. DĚTSKÁ SHOW U HASIČŮ: ukázky práce hasičů, policistů a záchranné služby, diskotéka pro děti, soutěže o ceny, aerobik, mažoretky (od 13 hodin)

JIHLAVA

31.5. JIHLAVSKÝ DEN DĚTÍ NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ: Vystoupení akrobatického rock’n’rollu, BOBO divadlo, kouzelnické vystoupení, koncert Miluše Voborníkové, Karla Zicha, Karla Emanuela Gotta, Ivana Hlase a skupiny Pavilon 31 (od 12.30 do 21.00)

1.6 ZOO- PRIMA DĚTSKÝ DEN S GE CAPITAL BANK: hry, ukázky aerobiku, rock’n’rollu, hudební produkce, dětské atrakce

LIPNICE

31.5.-1.6. POHÁDKOVÝ HRAD: Středověké hradní radovánky na počest dětí. Oba dny začínají slavnosti od devíti hodin a na programu bude například máčení nepoctivých kupců, divadelní představení, loutková divadla, historický tanec, dobový jarmark, rytířské turnaje, historický šerm a podobně. Na sobotní večer od 20 do 24 hodin je přichystán hradní bál (od 10.00)

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

1.6. DĚTSKÝ DEN: Soutěže dovednosti, zručnosti, sportovní disciplíny. Děti se dovědí, kde je v parku peklo, čeká je malování na ulici, ukázky dálkově ovládaných modelů a opékání špekáčků. Odpoledne si děti mohou vybrat ze soutěží na koloběžkách, filmového představení v městském kině nebo třeba navštívení některého sportoviště. Pestrý program vyvrcholí dětskou maxidiskotékou na zimním stadionu

TŘEŠŤ

1.6. ZÁBAVNÝ DEN DĚTÍ, POHÁDKOVÝ LES: V zámecké zahradě čeká na děti mnoho překvapení

VELKÁ BÍTEŠ

1.6. LES PLNÝ POHÁDEK: Kolpingova rodina Velká Bíteš připravila pro děti pohádkově laděný výlet do lesa plného nadpřirozených bytostí a postaviček. Sraz je na Masarykově náměstí u mateřské školy (od 15 .00)

ZVOLE NAD PERNŠTEJNEM

31.5. DĚTSKÝ DEN SE SKUPINOU MAXIM TURBULENC, WESTERNOVÉ MĚSTEČKO: Hry, soutěže a písničky skupiny Maxim turbulenc, které doplní pravá westernová show (od 13.00)

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

31.5. MDD, MAXIDISKOTÉKA PRO NÁCTILETÉ. Dům kultury. DJ Ivan Mejsnar (od 16.00 do 19.00)

Čtěte dále:   Pozor na změny v Brodě. Kvůli novému obchvatu mění město dopravní značení

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

360 stupňový pohled z vrcholku Mount Everestu

So Kvě 31 , 2003
Tento týden se slavilo výročí padesáti let od doby, kdy člověk poprvé stanul na vrcholu nejvyšší hory světa, Mount Everestu. Musel to být krásný pohled a výhled na okolní Himalaye. Dnes máte možnost díky Internetu zažít tento výhled na vlastní kůži (pardon oči). Je to pouze přes obrazovku vašeho počítače, […]

You May Like

Témata