Akce ke Dni dětí

Co se kde děje na den dětí na Vysočině?

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM

31.5. VELKÝ DĚTSKÝ DEN: Filmy pro děti, malování na asfalt, diskotéka, pohádkový les od 17.00 (akce začíná v 9.00)

CHALOUPKY

1.6. PŘÍRODA OČIMA DĚTÍ. Dětská farma, výlety, poznávání přírody zblízka

CHOTĚBOŘ

1.6. DĚTSKÁ SHOW U HASIČŮ: ukázky práce hasičů, policistů a záchranné služby, diskotéka pro děti, soutěže o ceny, aerobik, mažoretky (od 13 hodin)

JIHLAVA

31.5. JIHLAVSKÝ DEN DĚTÍ NA MASARYKOVĚ NÁMĚSTÍ: Vystoupení akrobatického rock’n’rollu, BOBO divadlo, kouzelnické vystoupení, koncert Miluše Voborníkové, Karla Zicha, Karla Emanuela Gotta, Ivana Hlase a skupiny Pavilon 31 (od 12.30 do 21.00)

1.6 ZOO- PRIMA DĚTSKÝ DEN S GE CAPITAL BANK: hry, ukázky aerobiku, rock’n’rollu, hudební produkce, dětské atrakce

LIPNICE

31.5.-1.6. POHÁDKOVÝ HRAD: Středověké hradní radovánky na počest dětí. Oba dny začínají slavnosti od devíti hodin a na programu bude například máčení nepoctivých kupců, divadelní představení, loutková divadla, historický tanec, dobový jarmark, rytířské turnaje, historický šerm a podobně. Na sobotní večer od 20 do 24 hodin je přichystán hradní bál (od 10.00)

SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

1.6. DĚTSKÝ DEN: Soutěže dovednosti, zručnosti, sportovní disciplíny. Děti se dovědí, kde je v parku peklo, čeká je malování na ulici, ukázky dálkově ovládaných modelů a opékání špekáčků. Odpoledne si děti mohou vybrat ze soutěží na koloběžkách, filmového představení v městském kině nebo třeba navštívení některého sportoviště. Pestrý program vyvrcholí dětskou maxidiskotékou na zimním stadionu

TŘEŠŤ

1.6. ZÁBAVNÝ DEN DĚTÍ, POHÁDKOVÝ LES: V zámecké zahradě čeká na děti mnoho překvapení

VELKÁ BÍTEŠ

1.6. LES PLNÝ POHÁDEK: Kolpingova rodina Velká Bíteš připravila pro děti pohádkově laděný výlet do lesa plného nadpřirozených bytostí a postaviček. Sraz je na Masarykově náměstí u mateřské školy (od 15 .00)

ZVOLE NAD PERNŠTEJNEM

31.5. DĚTSKÝ DEN SE SKUPINOU MAXIM TURBULENC, WESTERNOVÉ MĚSTEČKO: Hry, soutěže a písničky skupiny Maxim turbulenc, které doplní pravá westernová show (od 13.00)

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU

31.5. MDD, MAXIDISKOTÉKA PRO NÁCTILETÉ. Dům kultury. DJ Ivan Mejsnar (od 16.00 do 19.00)

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

360 stupňový pohled z vrcholku Mount Everestu

So Kvě 31 , 2003
Tento týden se slavilo výročí padesáti let od doby, kdy člověk poprvé stanul na vrcholu nejvyšší hory světa, Mount Everestu. Musel to být krásný pohled a výhled na okolní Himalaye. Dnes máte možnost díky Internetu zažít tento výhled na vlastní kůži (pardon oči). Je to pouze přes obrazovku vašeho počítače, […]

You May Like

Témata