Aktuální válečné zpravodajství

Odpůrci výstavby sterilizační jednotky neváhají nasadit i tu nejmodernější techniku – letoun EF-2000 prolétá nad Humpolcem.
www.obecveverskabytyska.cz


V obci se během posledních několika měsíců vyostřil konflikt mezi zastánci a odpůrci výstavby sterilizační jednotky, kterou plánuje v katastru obce vybudovat jedna italská firma. Od prvotních hádek na různých veřejných i neveřejných zasedáních se spory přesunuly k místním výčepním pultům. Brzy se objevily anonymové a dokonce i fyzické násilí a začaly padat první výstřely.

V současné době se z původních slovních výpadů stala regulérní válka. V ulicích obce platí zákaz vycházení, houfy uprchlíků prchají do nedalekých Jiřic. Exploze a výstřely jsou slyšet do vzdálenosti i několika kilometrů.
Armáda ČR odmítá zasáhnout z obavy ze ztrát. NATO je zděšeno a zvažuje vojenský zásah. Výroky českých politiků se pohybují od Havlova „Já jsem vám říkal, že ve společnosti panuje blbá nálada“ až po Klausovo „Nechme tomu volný průběh, trh to vyřeší.“

Pod pásy tanků již zbytečně zahynulo několik ropuch, což přimělo partizánské hnutí Humpolák, aby se během posledních dnů zapojilo do bojů.
Odpůrcům sterilizační jednotky se podařilo obsadit strategické pozice v restauracích Na Městečku a U Halámků. Přívrženci však mezitím získali podporu jihlavského válečného loďstva, takže zdaleka nic není rozhodnuto.

www.obecveverskabityska.cz
Kolona přívrzenců sterilizační jednotky překonává řeku Zvratku.


www.obecveverskabityska.cz
Tank partizánského hnutí Humpolák brání pozici u Hadiny.
Děkujeme serveru www.obecveverskabytyska.cz za možnost zveřejnění.

Čtěte dále:   Humpolec: Město plné tajemství a záhadných legend. Jaké příběhy skrývá?

olaf

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Prodej ryb

Út Pro 21 , 2004
Prodej kaprů cca týden před vánočními svátky v ulicích měst je tradicí. I takový prodej má ale svá pravidla, které kontroluje Česká obchodní inspekce. Čtěte dále:   Krásy Českoslovenštiny II

You May Like

Témata