Přišlo mailem

Několik vtipů z naší redakční pošty na sobotu.


Letadlo nabralo výšku a kapitán se rozhodl rozhlasem oslovit cestující: „Dámy a panové, naše letadlo se nachází ve výšce 10 tisíc metrů, letíme rychlostí okolo 900 km/h, venku je teplota… kurva! No do prdele!!“ Letadlo zakolísalo, v reproduktorech zapraskalo a v kabině se rozhostilo hrobové ticho, které po pár sekundách přerušil jasný hlas kapitána: „Promiňte, vážení cestující, stevardka mě právě polila horkou kávou. Kdybyste tak viděli, jak vypadají moje nohavice zepředu!“ A mezi cestujícími se ozvalo: „To nic není, ale kdybyste viděli moje kalhoty zezadu!“
Ruský turista jde do bordelu, prohlíží si ceník a vybere tu nejlevnější možnost. Po hodině si jde stěžovat, že žádná žena nepřišla a je vyveden z omylu: „Pokoj číslo 4 je samoobsluha!“
Jak se chytrý Žid baví s hloupým?
Za prvé – telefonem a za druhé – z New Yorku!
Eskymák jde s prostitutkou a domluví se, že zaplatí třemi kůžkami z polární lišky. Skončí, zaplatí a chce odejít. Prostitutce se to zdá na kožich málo a tak mu navrhne: „Rozdáme si to ještě jednou za tři kožky.“ Skončí, Eskymák ji vezme kožky, které jí předtím dal se slovy: „Já chtěl, já platil. Tys chtěla, ty platíš!“

Jaký je rozdíl mezi mladým a starým myslivcem?
Mladý spí se zajíčkem a starý s bažantem!

Stěžuje si Čech slovenskému kamarádovi. „Jano, poslyš, tak jsem Ti v Praze shaněl kurvu a voni ty kurvy všechny zdražily!“ Jano:“ Naozaj, aj u nás ty kurvy zdražili všetko!“

Varovani vyrobcu alkoholu


Aby vyrovci alkoholu prokazali vyssi odpovednost za sve produkty, rozhodli se na navrh Lekarske asociace umistit na vsechny lahve alkoholu tato varovani:


– Konzumace alkoholu muze zpusobit pocit, ze septate, kdyz neseptate.
– Konzumace alkoholu je hlavni pricinou toho, ze pri tanci vypadate jako debil.
– Konzumace alkoholu vas muze primet vypravet jednu a tu samou nudnou prihodu porad dokola, dokud vam kamaradi nerozbiji hubu.
– Pri konzumaci alkoholu snadno uverite, ze vase ex-pritelkyne (ex-pratele) nebo kamaradi umiraji touhou po tom, abyste jim ve ctyri rano zavolal.
– Konzumace alkoholu vas muze zanechat v nemem udivu, co se to proboha stalo s vasimi kalhotami.
– Konzumace alkoholu vas muze dovest k presvedceni, ze dokazete konverzovat s prislusniky (prislusnicemi) opacneho pohlavi bez prskani.
– Konzumace alkoholu muze zpusobit, ze se rano probudite a uvidite neco opravdu strasneho (jmeno toho si vsak nebudete pamatovat)
– Konzumace alkoholu je obecne hlavni pricinou nevysvetlitelnych spalenin od koberce objevujicich se na cele.
– Konzumace alkoholu ve vas muze vyvolat iluzi, ze jste silnejsi, krasnejsi a chytrejsi nez ten obrovskej chlap, co sedi v rohu.
– Konzumace alkoholu vas muze privest k domnence, ze tlusti a hnusni lide jsou stihli a atraktivni.
– Konzumace alkoholu muze vest k tomu, ze se u vas doma najednou objevi nekolik dopravnich znacek.
– Pri konzumaci alkoholu snadno uverite tomu, ze se lide smeji s vami.


 

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Cestovní kancelář Hliník vsadila na známé jméno

Ne Led 18 , 2004
Na zcela netradiční název nové cestovní kanceláře vsadila její majitelka Martina Šimonová. Pojmenovala ji po imaginárním rodáku Hliníkovi, který má v parku Stromovka svoji hliníkovou pamětní desku. Na nové zákazníky se těší také Jitka Městková.

You May Like

Témata