Pár vtípků z redakční pošty

Přišlo mailem do redakce.


Blondynka jede autem a zastavi ji policajt: „Vas ridicak prosim“. Blondynka na nej chvili nechapave kouka. „Je to takova karticka a je na ni Vase fotka“ snazi se pomoci policajt. Ona se zacne prehrabovat v kabelce, po chvili vynda zrcatko a poda ho prislusnikovi. Ten se na nej podiva, vraci ho zpatky a pravi: „To jste mela rict hned, ze jste policajt, jedte.“


Jaky je rozdil mezi zenskou v dobe menstruace a teroristou? S teroristou se da vyjednavat.

Prijdou cikani do recepce hotelu a recepcni na ne: „Mate rezervaci ?“
Cikan: „Vypadame snad jako indiani debile ?!“


Inzerat:
L: 125056 Mlady, pohledny, sportovec, abstinent, nekurak, financne zajisteny. Auto, barak, chalupu na horach, tucne konto mam.
Zn: Nikoho nehledam, jen se chvalim.


Prijde Matfyzak do fotolabu:
-Potreboval bych vyvolat fotky.
– 9 na 13?
– 2541865828329. Proc?


Cernoch s papouskem na rameni vejde do obchodu a prodavacka pravi: „Je krasny, odkud ho mate?“ „Z Afriky, tam je jich plno.“ odpovi papousek.


Skinhead, cikan a zid chyti zlatou rybku.
Rybka rika: „Kazdemu z Vas splnim jedno prani.“
Cikan: „Chci aby zid zdechnul.“
Zid: „Chci aby cikan zdechnul.“
Skinhead: „Tak ja v tom pripade jenom kavicku.

Novomanžel, přestože ještě velmi zamilovaný, se nemohl dočkat, než půjde do města a vyrazí si se svými starými kamarády, říká své manželce: „Miláčku, hned se vrátím…“. „Kam jdeš, miláčku…?“, ptá se žena. „Jdu do baru moje lásko, dám si pivo.“ „Chceš pivo, miláčku?“ otevřela chladničku a ukázala mu 25 různých druhů piva z 12 zemí: německé, holandské, japonské, slovenské, české… Manžel nevěděl co dělat, a jediné, co ho napadlo bylo „Ano, lásko moje … ale v baru … víš …mají chlazené sklenice …“ Nedokončil ani větu, než ho žena přerušila : „Chceš vychlazenou sklenici, miláčku?“ – a vyndala z mrazničky obrovskou pivní sklenici, zmrzlou tak, až jí začala přimrzat k ruce, když ji držela. Manžel, trochu pobledlý, říká: „Ano, moje nejmilejší, ale v baru mají ty pečené chuťovky, ty jsou opravdu výborné… nebudu tam dlouho. Hned se vrátím. Slibuji. Dobře?“ „Chceš pečené chuťovky, cukroušku můj?“ Otevřela troubu a vytáhla 15 plechů různých dobrot: kuřecí křidélka, prasátka v županu, kloboučky z hub, vepřové řezy atd. „Ale, cukroušku… v baru … víš ..ty nadávky, hrubé výrazy a to všechno…“ „Chceš neslušné výrazy, ty můj čumáčku? OK!… TU MÁŠ, VYPIJ SI TO POJEBANÉ PIVO V TOM TVÉM ZASRANÉM PŮLLITRÁKU A SNĚZ TY ZKURVENÉ CHUŤOVKY, PROTOŽE NEJDEŠ NIKAM ! DOŠLO TI TO, TY DEBILE ?!!!“

Čtěte dále:   Krásy Českoslovenštiny II

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Požadavky na muže

Čt Pro 4 , 2003
Požadavky žen kladené na muže (22 let) 1. Hezký 2. Šarmantní 3. Finančně zabezpečený 4. Umí naslouchat 5. Duchaplný 6. Dobře stavěný 7. Dobře se obléká 8. Dokáže ocenit jemné věci 9. Plný zajímavých překvapení 10. Vynalézavý, romantický milenec Čtěte dále:   AKTUÁLNĚ: Na sedlicke přehradě se protrhla hráz!

You May Like

Témata