Automaty a exekuce? Vše se dá překonat, tvrdí Koloušek. Průšvih je prý covidová pauza

Na začátku tisíciletí patřil Václav Koloušek k výstavním exponátům českého fotbalu. Získal titul se Spartou i Libercem, hrál za Slavii, prožil angažmá v italské Serii A, reprezentoval. Prošel ovšem i složitějším obdobím, čelil zákeřné nemoci, po skončení kariéry se potýkal se závislostí na automatech.

Fotbalovým fandům jste poněkud sešel z mysli. Co dnes děláte?

Jsem stále u fotbalu, v Humpolci jsem ještě hrál divizi, než se hřiště pro kovidovou pandemii zavřela, a trénuju starší dorost. Klub vede parta solidních lidí, udělala se nová umělka, jsem tu spokojený.

Posteskl jste si na koronavirovou krizi. Nehráli dospělí, nehrála ani mládež. Jak dorost připravujete?

Nehraje se nic, úplně něco šíleného. Úroveň je taková, že se nepředpokládá, že by se kluci posunuli někam výš, že by je měl fotbal v budoucnu živit. Z toho vyplývá jejich přístup. Před čtrnácti dny jsme měli pár tréninků, sešlo se nás pár, hodně jich skončilo. Pauza byla příšerně dlouhá. Ale to bude problém všude, po celé republice. Jeden ročník přešel do dospělých, z mladšího se někdo posune, ale z těch, co tu byli, mi zbyli jen dva. Třetí mi zavolal, že už hrát nebude. Skončil s fotbalem, definitivně. Bude to velký problém.

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Koloušek o získávání trenérského vzdělání: Přeskočí vás někdo, kdo pořádně fotbal nehrál, jen si něco přečetl v knížce

Čt Kvě 20 , 2021
Exreprezentant Václav Koloušek, jenž už se dostal ze závislosti na automatech i s tím spojené exekuce, sice bydlí v Jihlavě, která byla jeho poslední českou štací, nicméně o tamní druholigové značce příliš valné mínění nemá. Na Vysočinu, která patří ve FNL průběžná devátá pozice, ale pravidelně nechodí… U fotbalu ale […]
Koloušek o získávání trenérského vzdělání: Přeskočí vás někdo, kdo pořádně fotbal nehrál, jen si něco přečetl v knížce

You May Like

Témata