BERNARD CUP – SETKÁNÍ MISTRŮ

Blíží se podzim kalendářní a tím pádem i autokrosový. Poslední závod letošní sezóny se opět, již tradičně, uskuteční v Humpolci na místním autodromu Pod Vilémovským lomem, a to v sobotu 11.10.2008.

Jedná se již o šestnáctý ročník Bernard cup – Setkání mistrů. Všichni se můžeme těšit na mistry ČR ve všech divizích, na současné i minulé mistry Evropy a v neposlední řadě i na jezdce, kteří se soustředí pouze na Evropu a k vidění jsou pak doma pouze v Humpolci. Stále platí, že autokros je naše nejúspěšnější motoristická disciplína. Nebude se sice bojovat o mistrovské body, ale protože jde o opravdu poslední závod roku, nebude nikdo z pilotů šetřit svůj vůz, ani sebe. Můžeme doufat, že v Humpolci uvidíme to nejlepší, co je v autokrosu k vidění. Pro diváky je opět připraveno kvalitní občerstvení, zázemí a zábava. Vyjímečně se letos tento závod jede pouze v jeden den, a to v sobotu. Večer, po skončení závodu, se koná ve Spolkovém domě v Humpolci rozloučení s autokrosovou sezónou 2008 a vyhlášení vítězů Mistrovství České republiky všech divizí. Vstupenky na tento atraktivní večer je možné zakoupit u tajemníka závodu v den konání 11. 10. v budově ředitelství závodu.

 

Na velkou diváckou účast se těší pořadatelé z AMK Humpolec.

 

Program dne:

 

Sobota 11.10.2008

  8.00 – 10.00 1. oficiální trénink pro všechny divize

10.15 – 11.50 začátek I. série rozjížděk

12.10 – 13. 30 začátek II. série rozjížděk

13.50 – 15. 10 začátek III. série rozjížděk

15.30 – 17.00 finálové jízdy

 

POZN.

O nadcházejícím víkendu 4.-5.9.2008 se budou rozdělovat poslední republikové body, a to závodem v Sedlčanech. Největší souboje jsou očekávány v divizi Junior buggy, kde bude bojovat o titul pět jezdců. V ostatních divizích je o titulech rozhodnuto, ale očekávají se souboje o další příčky Mezinárodního mistrovství České republiky.

Čtěte dále:   Humpolecké šestistovky

Plakát na autokross

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolec zaplaví energie tance

St Říj 1 , 2008
V pátek 17. října zavítá do Humpolce stepařský soubor Merlin ze Slovenska a předvede své umění v podobě nejlepších choreografií irských tanců. Čtěte dále:   Humpolecká třicítka 2023 - rybářské závody

You May Like

Témata