BERNARD FEST – HUMPOLEC

29

20. – 22.6. 2019

Program:

ČTVRTEK 20. 6. 2019

16:00

VYSOČINKA

17:45

ZUŠ G. MAHLERA HUMPOLEC

19:15

ZLÉÉ JAZZYKY

21:00

MŇÁGA A ŽĎORP

 

PÁTEK 21. 6. 2019

16:00

MIRAI

18:00

TOMÁŠ KLUS

20:00

TŘI SESTRY

22:00

MIG 21

23:45

RYBIČKY 48

 

SOBOTA
22. 6. 2019

10:00

KAŠPÁREK V ROHLÍKU

12:00

JAROSLAV UHLÍŘ

14:00

SLZA

16:00

MICHAL HRŮZA

18:00

SON CALIENTE

20:00

CHINASKI

22:00

DIVOKEJ BILL

OHŇOSTROJ

23:45

PIPES AND PINTS

 

 více na: https://www.bernardfest.cz/

Petr

29 thoughts on “BERNARD FEST – HUMPOLEC

     1. Rád bych někdy tuto akci navštívil, ale bohužel formát už je překonaný a místo nevyhovující pro dvoudenní akci. Takže nejdu..

 1. Bohužel stále dokola to samé. Prvotní pivní slavnosti alespoň přinášely možnost ochutnat více druhů piv. Hudební festival by byl asi lepší na závodišti, jenže k tomu není vůle. Takže opět nezbývá než přečkat.

  1. jenze kdyz to platite proc byste si poustel k telu konkurenci? tj. jako udelat den otevrenych dveri a nechat konkurenci si postavit stanek pred vstupem…

   1. Máte pravdu, jen to platí z 80% partneři akce. Je to celé ala Bernard, za málo pěněz hodně muziky, bohužel muzika je to pořád ta samá.

    1. Jo, ale někdo musel ty partnery sehnat a vše zorganizovat, víme??
     Nechte prosím na každém ať se rozhodne zda půjde či ne, každého věc..díky

   2. I ten stánek před vstupem by se odstěhoval, kdyby se nabídla cena piva nižší, než by měl ten stánek. O tom to je..

  2. Prvotní pivní slavnosti pořádal Svaz malých nezávislých pivovarů. Se vstupem zahraničního investora Bernard přestal být v tomto svazu a je česko-belgickým pivovarem.
   Většina všech průmyslových pivovarů v ČR dnes dělá už jen svou akci a propagaci svojí značky. Většinou však jen jednodenní formou, často i v areálu pivovaru. Nebo v letním amfiteátru, u nás je asi jen to náměstí. Že je to prostor nevhodný, to už zde psali jiní..To nemá cenu opakovat.

   1. Pak je to hozena rukavice Svazu malych nezavislych pivovaru. Terminu na volne namesti se jiste najde dost. Bohuzel zamestnanci uradu a firem kolem namesti zase nebudou mit po cas akce kde zadara parkovat jak jsou snad uz jen v Humpe zvykli ….

    1. Nechápu, jak mohl odbor dopravy letos povolit uzavření náměstí. Dnes odpoledne byl ve městě totální kolaps a to se ještě nechalo námko alespoň projet. Zítra to bude úplně zoufalé. Pan Prchal to teda fakt nedomyslel, když je ve městě tolik uzavírek….

     1. Ještě že tak. Byla by velká škoda o takovou akci přijít.

     2. I kdyz se jiz Bfestu nezucastnuji, jsem jeho priznivcem . A take podobnych akci, kde se lide schazeji a bavi se.
      Co mi ale prijde v dnesni dobe jiz zcela mimo a silne v mnoha ohledech obtezujici je ten ohnostroj. Poradatel by se mel zamyslet, zda jej pro priste nenahradit laser show. Mam za to, ze kladny vztah k zivotnimu prostredi a prirode podtrhne image
      uspesneho pivovaru. Ano je to jen detail, ale z tech se zivot sklada.

     3. Mno jestli máš pri tch detonacích erekci, tak je nco špatn ….
      Jinak ty klipy by zrejm hluk nesnížily. Ale to je mimo tvoje chápání.

     4. Ohňostroj ve 22 hod – super. Ale ten o půlnoci – vážně na posrání. Mějte trochu ohledů na lidi, kteří bernard festu nefandí nebo se potřebují vyspat po práci či do práce – příště doporučuji přesun na závodiště.

     5. Zakázat. Trpí lidi i zvířata. Lejzr udělá možná lepší efekt a nehlučí a nesmrdí.

     6. Pokud chcete prosadit Vaše inspirativní nápady, tak je adresujte pivovaru a ne sem na humpolák, tady to moc nepomůže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Spanilá jízda sportovních vozů: Splnili si svůj sen a chtějí to dát vědět

Po Čvn 17 , 2019
Po roce se na silnice regionu vrací kompletní sestava sportovních vozů postavených v minulých čtyřech letech žáky technických škol zřizovaných Krajem Vysočina. Už v pondělí 17. června se vydá 14 auťáků na týdenní cestu s třinácti naplánovanými zastávkami tak, aby se prací náctiletých budoucích konstruktérů mohlo pokochat co nejvíce zvědavců, […]

You May Like

Témata