Bernard Fest opět uspokojí příznivce nejrůznějších hudebních žánrů

5

Humpolec – Sedmnáctý ročník Bernard Festu už se kvapem blíží. Humpolecké Horní náměstí bude patřit hudbě v pátek dvanáctého a v sobotu třináctého srpna.

„Na své si opět přijdou milovníci nejrůznějších hudebních žánrů,“ přislíbil Zdeněk Mikulášek, mluvčí Rodinného pivovaru Bernard, který akci pořádá.

EBEN2.JPG

Bratři Ebenové. Tato oblíbená „rodinná“ kapela zpestřila letošní pelhřimovský festival rekordů. V srpnu zahraje i na humpoleckém Bernard Festu (na snímku Marek Eben).
Autor: DENÍK/Michal Vítů

„Starší generaci potěší koncert dechové kapely Vysočinka. Mladší zase uvítají vystoupení Xindla X,“ pokračoval Mikulášek.

Zatímco Vysočinka už patří ke stálicím Bernard Festu, Xindl X bude na festivalu hrát letos poprvé. A hudebních novinek si pořadatelé pro posluchače připravili hned několik. „Letos poprvé přivítáme Koller Band, skupinu J.A.R. nebo Bratry Ebeny,“ prozradil Zdeněk Mikulášek. Nebude ale chybět ani ostřílený matador Bernard Festu Rock´n´roll band Marcela Woodmana, který v Humpolci zahraje už podesáté. Nováčkem na humpolecké scéně nebude ani Žlutý pes, který na Bernard Festu vystoupí již podruhé.

Festival návštěvníkům nabídne i druhou scénu ve Štočkově dvoře, kde se představí řada regionálních kapel. Na druhém pódiu se bude hrát v sobotu třináctého a v neděli čtrnáctého srpna.

Koncerty i v neděli

„Nedělní koncerty ve Štočkově dvoře jsou letošní novinkou. Je to takové pokračování festivalu pro všechny, kterým se po skončení sobotního programu ještě nebude chtít domů,“ usmál se Mikulášek. Lístky na letošní Bernard Fest si zájemci mohou zakoupit už v těchto dnech, a to ve značkové prodejně pivovaru Bernard v Humpolci a na všech pokladnách Českých drah.

převzato z Pelhřimovského deníku:

http://pelhrimovsky.denik.cz/kultura_region/20110715bernardfest.html

Petr

5 thoughts on “Bernard Fest opět uspokojí příznivce nejrůznějších hudebních žánrů

  1. Program býval lepší. Vraťe se k pivním slavnostem. Zrušte ploty a pozvěte další pivovary z regionu. Vím, že je to přání spousty občanů Humpolce.

   1. přesně, za takové špatné kapely dávat tolik peněz? nevím proč všechny pivovary v okolí mohou mít vstup na pivní slavnosti zdarma (nebo symbolické vstupné) akorád jedinej bernard musí být předražen….
    ono kdyby to udělali otevřené a pozvali by i jiné pivovary, tak by do jejich stánku nikdo nešel….

    1. Na Bernard fest už mnoho let nechodím,každý máme možnost výběru.
     Ovšem chci se pořadatele zastat.Většina pivovarů a je jedno zda větších či menších koncipuje už podobnou akci jako svoji značku.

     Tedy Poutník fest,Den Ježka,Kocouří oslavy, Den pivovaru Nymburk apod.Nevím momentálně již o žádném pivovaru, který by dělal ty klasické pivní slavnosti v podobě jaké známe z poloviny 90.let.
     Je jisté, že tehdy to byly tzv.opravdové pivní slavnosti,ale to je už bohužel věc jiná..

     1. To je snad jasná věc ..vždyť ostatní jsou konkurence!! To je jako by tu dělala akci třeba Škodovka s Peugeotem či Fiatem,každý si v dnešní tvrdé konkurenci jede na vlastním písečku,to je tak těžké pochopit..?? F

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Pá Čvc 15 , 2011
Čtvrteční nehody. O prázdninách navštívil školu. Vandal v budově obecního úřadu. Odcizení vozidla. Poškozené veřejné osvětlení. Alkohol za volantem.

You May Like

Témata