Bernard Fest po patnácté

5

Dnes od 15:00, respektive od 16:00 hodin začíná 15.ročník Bernard Festu. Kromě zajímavého hudebního programu mají pořadatelé připraveny i další akce. A právě zde bude také probíhat kampaň zaměřená proti alkoholu za volantem pod názvem „Domluvme se!“

V síti Ticketpro ani v podnikové prodejně Bernard si vstupenky na festival již nekoupíte. Předprodej skončil včerejším dnem a lístky lze tak zakoupit jedině u vchodu do oploceného areálu na Horním náměstí. 


Pořadatelé doporučují, aby si návštěvníci festivalu vzali s sebou průkaz pojištěnce a občanský průkaz. Z bezpečnostních důvodů není dovoleno do areálu festivalu vnášet jakékoliv skleněné nádoby včetně lahví, plechovky, hořlaviny, zbraně jakéhokoliv druhu, drogy a omamné látky, hořlaviny, předměty ohrožující bezpečnost, pyrotechnické předměty, otevřený oheň, deštníky, laserová ukazovátka, magnetofony, filmové kamery, videokamery ani profesionální fotoaparáty. Je přísně zakázáno zhotovování zvukových, filmových, fotografických nebo video záznamu a to i pro vlastní potřebu. Výjimku tvoří plně automatické neprofesionální fotoaparáty, které však nesmí být využívány k fotografování z vystoupení jednotlivých účinkujících.


Přestože se Bernard Fest už několikátý rok prezentuje jako hudební festival, nenajdou návštěvníci na něm pouze hudbu. Připraveny jsou i zajímavé doprovodné akce, výuka kaskadérských triků používaných ve filmu a zájemci dostanou možnost nahlédnout do zákulisí filmových specialistů na ozbrojený boj. K vidění bude vystoupení skupin mažoretek a cvičenek aerobiku, taneční vystoupení skupiny GR8 nebo exhibice cyberfight – boje na chůdách ve specielních cyber-punkových kostýmech. Chybět samozřejmě nemohou různé pivní soutěže. Pořadatelé si dali i za cíl překonat ohňostroje z předcházejících let. Ten letošní začne krátce před desátou hodinou večerní a bude doprovázen hudbou skupiny Queen.


 


Protože festival navštěvuje plno lidí z blízkého ale i dalekého okolí, právě zde bude odstartována dopravní kampaň „Domluvme se!“ Kampaň je zaměřena na snížení počtu dopravních nehod způsobených mladými řidiči pod vlivem alkoholu a jejím úkolem je oslovit cílovou skupinu nejčastějších obětí víkendových nehod. Podle policejních statistik totiž dochází k největšímu počtu vážných dopravních nehod pod vlivem alkoholu po návratu lidí z diskoték a hudebních koncertů o víkendech v pozdních večerních a nočních hodinách. Téměř každá čtvrtá dopravní nehoda způsobená pod vlivem alkoholu má za viníka řidiče do 25 let.

Čtěte dále:   Mladí kuchaři změní dovednost v Humpolci

Návštěvníci se na hudebním festivalu setkají kromě zástupců kampaně Domluvme se! také s BESIP Teamem. Ten přiveze do Humpolce simulátor nárazu, imitujícího náraz do pevné překážky ve třicetikilometrové rychlosti, a také řidičské trenažéry osobního automobilu a motocyklu. Řidič osobního automobilu si tak může porovnat jízdní vlastnosti motocyklu a naopak.


Každý návštěvník festivalu bude mít navíc možnost vyzkoušet si na řidičských trenažérech, nakolik ovlivňuje alkohol jeho řidičské schopnosti.


Bernard Fest 2009 přinese zábavu hlavně mladému publiku, ale i ti starší si zde zajisté najdou něco pro sebe. Na nových webových stránkách www.bernard-fest.cz je k nahlédnutí anketa, na kterou skupinu se návštěvníci nejvíce těší. Poměrně vyrovnaný zájem je o skupiny Chinaski, Nightwork a Kryštof.


Program obou dnů:


Pátek


16.00 Skaláci


18.00 Clou


20.00 Support Lesbiens


22.00 Kryštof


23.30 Temperamento


Sobota


10.00 Keramička


12.00 Vysočinka


14.00 Monkey Business


16.00 Ready Kirken


18.00 Gipsy.cz


20.00 Miro Žbirka


21:50 Ohňostroj (za doprovodu hudby skupiny Queen, čas je pouze přibližný)


22.00 Chinaski


23.30 Nightwork


Foto a bližší informace naleznete na www.bernard-fest.cz


 

myska

5 thoughts on “Bernard Fest po patnácté

  1. Tak musím říci, že u mě naprostá spokojenost. Lesby, Gipsy, Chinaski výborné, Nightwork nezklamali a z Kryštofů jsem padl na zadek :))

    Frrrr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku policie

Pá Srp 7 , 2009
Vloupačky do automobilů pokračují. Čtěte dále:   Králík na zelenině, precizně nakrájená mrkvička nebo polévka s kuřecí rolkou - v Humpolci se utkali nejlepší kuchaři českých středních škol

You May Like

Témata