Z deníku policie

3

Vloupačky do automobilů pokračují.

V noci z úterý na středu se vloupal neznámý pachatel do osobního automobilu Škoda 120. Vůz byl zaparkován před domem v ul. Zichpil. Pachatel z automobilu odcizil doklady od tohoto vozidla, doklady od přívěsného vozíku, baterku ve vojenském provedení, zavírací nůž a svazek klíčů. Škoda byla vyčíslena na 1150,- korun.


 


Hned následnou noc ze středy na čtvrtek se neznámý pachatel v ul. Okružní v areálu místního autosalonu vloupal do dvou dodávkových vozidel Renault Master a jednoho vozu Renault Mascott. Ze všech vozidel pachatel odcizil kožené tašky se servisní knížkou a osvědčením o registraci vozidla. Majiteli tak způsobil na poškození vozidel škodu ve výši 4200,- korun a na odcizených věcech škodu ve výši 1500,- korun.


 


V úterý 4.srpna krátce před devátou hodinou ranní se v ulici Čejovská srazil osobní automobil s nákladním. Na místo dorazili humpolečtí policisté spolu s hasiči a místo nehody ihned zajistili, naštěstí nikdo nebyl zraněn a ani nedošlo k úniku pohonných látek.


 


Ve středu 5.srpna kolem poledne poškodil dosud neznámý pachatel v blízkosti rybníka Pařezáč u Plačkova pět zaparkovaných osobních automobilů. U vozidel tov. zn. Citroën Berlingo, Mitsubishi Colt, Volkswagen Golf a dvou Š-Octavií poškrábal vandal nezjištěným předmětem lak karoserií. Celkem tak majitelům vozidel způsobil škodu ve výši téměř 50 tisíc korun.


 


Včera, tj. 6.srpna došlo hned ke dvěma dopravním nehodám cyklistů. K jednomu karambolu došlo před desátou hodinou dopoledne na silnici mezi obcemi Petrovice a Želiv. 58 letá žena při projíždění levotočivé zatáčky se plně nevěnovala řízení jízdního kola a na pravé zpevněné krajnici narazila do svislé přenosné dopravní značky – směrové tabule pro vyznačení objížďky. S jízdním kolem spadla na vozovku a došlo k jejímu lehkému zranění. Cyklistka byla převezena do nemocnice Pelhřimov na vyšetření. Alkohol byl dechovou zkouškou vyloučen. Škoda činí 500,- korun.


Druhá dopravní nehoda se stala krátce před desátou hodinou večerní. Dvě cyklistky jely od obce Rozkoš na obec Humpolec. Po projetí levotočivé zatáčky na přímém úseku silnice nezvládly řízení kol a došlo k pádu cyklistek na vozovku. Jedna z žen (47 let) byla se zraněním převezena do Úrazové nemocnice Brno. Druhá cyklistka, 34 letá žena, byla při nehodě lehce zraněna a dechová zkouška na alkohol u ženy byla pozitivní. Škoda při této nehodě vyčíslena na 300,- korun.


 


(Zdroj: www.policie.cz )

myska

3 thoughts on “Z deníku policie

  1. Jezdit na kole nalitej je fakt hloupy. Muj soused kdyz je na plech tak kolo pekne vede. Nebo spis kolo jeho. Uhel mezi nim a byciklem je vzdy cca 90 st. a tak ma u pneumatik ojete hlavne boky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Hrad Orlík - II. Šermířské dny

Út Srp 11 , 2009
Správa hradu a skupina historiské dělostřelby a šermu Společenství svobodných pánů z Jihlavy města královského si Vás dovoluje pozvat na II. ročník setkání příznivců šermířů, dělostřelců na zřícenině hradu Orlík nad Humpolce. Připraven je pestrý program pro malé velké.

Témata