Z deníku policie

3

Vloupačky do automobilů pokračují.

V noci z úterý na středu se vloupal neznámý pachatel do osobního automobilu Škoda 120. Vůz byl zaparkován před domem v ul. Zichpil. Pachatel z automobilu odcizil doklady od tohoto vozidla, doklady od přívěsného vozíku, baterku ve vojenském provedení, zavírací nůž a svazek klíčů. Škoda byla vyčíslena na 1150,- korun.


 


Hned následnou noc ze středy na čtvrtek se neznámý pachatel v ul. Okružní v areálu místního autosalonu vloupal do dvou dodávkových vozidel Renault Master a jednoho vozu Renault Mascott. Ze všech vozidel pachatel odcizil kožené tašky se servisní knížkou a osvědčením o registraci vozidla. Majiteli tak způsobil na poškození vozidel škodu ve výši 4200,- korun a na odcizených věcech škodu ve výši 1500,- korun.


 


V úterý 4.srpna krátce před devátou hodinou ranní se v ulici Čejovská srazil osobní automobil s nákladním. Na místo dorazili humpolečtí policisté spolu s hasiči a místo nehody ihned zajistili, naštěstí nikdo nebyl zraněn a ani nedošlo k úniku pohonných látek.


 


Ve středu 5.srpna kolem poledne poškodil dosud neznámý pachatel v blízkosti rybníka Pařezáč u Plačkova pět zaparkovaných osobních automobilů. U vozidel tov. zn. Citroën Berlingo, Mitsubishi Colt, Volkswagen Golf a dvou Š-Octavií poškrábal vandal nezjištěným předmětem lak karoserií. Celkem tak majitelům vozidel způsobil škodu ve výši téměř 50 tisíc korun.


 


Včera, tj. 6.srpna došlo hned ke dvěma dopravním nehodám cyklistů. K jednomu karambolu došlo před desátou hodinou dopoledne na silnici mezi obcemi Petrovice a Želiv. 58 letá žena při projíždění levotočivé zatáčky se plně nevěnovala řízení jízdního kola a na pravé zpevněné krajnici narazila do svislé přenosné dopravní značky – směrové tabule pro vyznačení objížďky. S jízdním kolem spadla na vozovku a došlo k jejímu lehkému zranění. Cyklistka byla převezena do nemocnice Pelhřimov na vyšetření. Alkohol byl dechovou zkouškou vyloučen. Škoda činí 500,- korun.

Čtěte dále:   D1 na Prahu před Humpolcem stojí

Druhá dopravní nehoda se stala krátce před desátou hodinou večerní. Dvě cyklistky jely od obce Rozkoš na obec Humpolec. Po projetí levotočivé zatáčky na přímém úseku silnice nezvládly řízení kol a došlo k pádu cyklistek na vozovku. Jedna z žen (47 let) byla se zraněním převezena do Úrazové nemocnice Brno. Druhá cyklistka, 34 letá žena, byla při nehodě lehce zraněna a dechová zkouška na alkohol u ženy byla pozitivní. Škoda při této nehodě vyčíslena na 300,- korun.


 


(Zdroj: www.policie.cz )

myska

3 thoughts on “Z deníku policie

  1. Jezdit na kole nalitej je fakt hloupy. Muj soused kdyz je na plech tak kolo pekne vede. Nebo spis kolo jeho. Uhel mezi nim a byciklem je vzdy cca 90 st. a tak ma u pneumatik ojete hlavne boky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Hrad Orlík - II. Šermířské dny

Út Srp 11 , 2009
Správa hradu a skupina historiské dělostřelby a šermu Společenství svobodných pánů z Jihlavy města královského si Vás dovoluje pozvat na II. ročník setkání příznivců šermířů, dělostřelců na zřícenině hradu Orlík nad Humpolce. Připraven je pestrý program pro malé velké. Čtěte dále:   D1 na Prahu před Humpolcem stojí

You May Like

Témata