Páteční program otevře písničkář Pokáč, na kterého naváže Čechomor a Tomáš Klus, první festivalový den završí Tři sestry. Sobotní dopoledne tradičně patří především nejmladším, kterým zahraje orchestr The Tap Tap následovaný Jaroslavem Uhlířem. Odpoledne začne nabírat na obrátkách se skupinou Mňága a Žďorp a energickou balkánskou dechovkou Fanfare Ciocărlia z Rumunska. Večer pak už bude patřit kapelám Olympic, Wanastowi Vjecy a Horkýže slíže.


Zdroj: bernardfest.cz

„I tentokrát můžeme do Humpolce zvát na program složený z toho nejlepšího na české a slovenské scéně. Těšíme se, že se opět podaří vytvořit jedinečnou atmosféru, za kterou návštěvníci už tolik let rádi přicházejí,“ láká na hudební víkend hlavní pořadatel Zdeněk Mikulášek.


Zdroj: bernardfest.cz

Vstupenky na Bernard Fest jsou k dostání na webu www.bernardfest.cz. Na stejné adrese najdete i všechny další důležité informace o festivalu.


Zdroj: bernardfest.cz

Cestu na festival využijte také k návštěvě pivovaru a jeho krásného návštěvnického centra. Pokud tu budete i chtít posedět ve skvělé Pivnici Na Štokách, doporučujeme si včas rezervovat stůl. Vše důležité je na adrese: www.navstivtebernard.cz.

Všechny informace o Bernard Festu najdete na www.bernardfest.cz

Soutěžit o vstupeky můžete a stránkách deníku: https://pr.denik.cz/souteze/bernard-k-nam-opet-privazi-popularni-kapely-20240527.html