Bernard dorazil na pátý kontinent

9

První dodávka nepasterizovaného piva BERNARD zamířila do Latinské Ameriky, konkrétně do jihoamerického Peru.

„Již na pátý kontinent směřuje export nepasterizovaného piva BERNARD“ informuje o první dodávce piva exportní manažer Rodinného pivovaru BERNARD Ing. Tomáš Hraba a dodává: „Značce BERNARD se dlouhodobě daří v segmentu prémiových piv vstupovat na nové zajímavé trhy, peruánské hlavní město Lima mezi ně jistě patří.“


 


Nepasterizovaná piva Bernard s přísadou jemných kulturních kvasnic stáčená do originálních retro lahví získala desítky uznání doma i v zahraničí. Mezi ty nejvýznamnější zahraniční patří získaná ocenění na druhém největším pivním festivalu světa „The Australian International Beer Awards v Austrálii v roce 2008 a na Světovém pivním šampionátu World Beer Championships 2007 v USA. Další úspěchy získala značka BERNARD ve Velké Británii na „International Beer Challenge ‘World’s 50 Best Beers“ a v soutěži Tesco Drinks Awards.


 


Export se na loňském výstavu pivovaru podílel více než 12 procenty. Celkový objem vyvezeného piva meziročně stoupl téměř o 29 procent na 23.300 hektolitrů, polovina směřovala na Slovensko. Země, kam se pivo BERNARD exportuje, jsou např. Rusko, Velké Británie, Řecko, Švédsko, mimo Evropu i do Austrálie, Gruzie, Japonska a USA.


 

Čtěte dále:   Kuchařky z Vysočiny o titul BernardChef

myska

9 thoughts on “Bernard dorazil na pátý kontinent

 1. Blahopřeji k úspěchu,ovšem pitelnost desítky a jedenáctky je hrozná. Opravdu tak jedeno,po dvou ta neúměrná hořkost svírá hubu.

  1. Dobrý den,

   Opravdu shledáváte za nutné, tento svůj názor psát pod každý článek o Bernardovi co se tu objeví? Třikrát klidně, ale tohle už je snad po desáte, co to tady čtu.

     1. Já se nedivím,že kritizuje,poslední dobou je to na Humpoláku nejvíc o pivu Bernard.

     2. Hm, na trech strankach zpatky jsou cele dva clanky v tematu „Bernard“. Fakt nevim, co komu na te firme vadi 🙁

      Jo a taky jsem si vsiml, ze skoro kazdy clanek na Humpolaku je o Humpolci 8D 8D

     3. … nevim, co komu na te firme vadi…
      Jo-jo, v Česku se prostě úspěch neodpouští 😉

     4. Nic nikomu nevadí,ale je pravdou,že se zase nemůžeme z této firmy posadit na zadek. Jsou i větší zaměstnavatelé a nikdo se o nich nezmíní. Já úspěch uznávám,třeba truhlářství Profil,firma vybudovaná z ničeho,Dh Dekor,to jsou firmy hodné obdivu rovněž,ale nejsou tak mediálně známé jako Bernard.
      Trochu mě překvapuje,že když se někdo jen mírně kriticky zmíní o produktech pivovaru,hned je obviněn,že něco panu S.B. závidí..
      To vůbec tak není zamýšleno Je třeba však vidět obdiv i u jiných humpoleckých subjektů,jistě si to zaslouží.
      Vždyť festival hudebních skupin v srpnu zajišťují i jiné firmy,které s Bernardem spolupracují. a i když žijeme v Humpolci nemusíme přeci všichni povinně chválit pivo zde vyráběné a povinně hanit třeba bývalou 11tku Orlík z doby státního podniku.

     5. Když bude Profil nebo kterákoliv jiná firma vydávat o své činnosti tiskové zprávy, milerádi – ba přímo nadšeně – je tady také zveřejníme.
      K té „mírné“ kritice se vyjádřil už Axl. Když je to dvakrát třikrát, nechá se to snést. Když se jedno a to samé objevuje pod každým článkem o pivovaru, začíná to už poněkud otravovat. Taky Bernarda nepiju, protože mi nechutná, ale nemám potřebu to neustále vytrubovat do světa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sváťa Karásek & Londýn

Po Kvě 11 , 2009
Farnost Mladé Bříště vás srdečně zve na vystoupení jedné z výrazných postav českého undergroundu – evangelického faráře Sváti Karáska. Koncert se bude konat v pátek 22.května od 20:00 hod. na farním dvoře. Čtěte dále:   Píšou o pivovaru - Pivovar Bernard varuje vládu

You May Like

Témata